Dead PC ?

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
puppy
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 23:42

Dead PC ?

Príspevok od používateľa puppy »

Zdravím, postihla ma zvláštna situácia. Preinštaloval som svoje staré PC nahodil Win10, nahodil antivir, základný SW však to poznáte. Zavrel som skrinku preniesol ho o izbu vedľa a prvý štart síce ešte začal načítavať Win ale proces sa zasekol a po reštarte už nenačítalo vôbec nič. Stavová diódka na začiatku pár krát smutne blikne na oranžovo a potom stíchne.... Vie to niekto riešiť ? Tipujem dosku alebo HDD. Ešte ma napadlo či niečo také nemôže spôsobiť vybitie tabletovej batérie na doske pretože ide o modifikovanú zostavu od HP ktoré mali vlastné bootovacie menu mimo HDD takže toto menu nabehlo vždy. Teraz ani ťuk... Desať minút pred tým som testoval formu grafiky hraním Warface takže mi to nejde do hlavy....



Bez srandy PC nabehol a zatial ide ale bugol sa mi preistotu ntb... mam lenovo co malo bugnute ovladanie jasu obrazovky a ked som sa dotkol klavesy na jas + or - jas sa dal na uplne minimum. Riesil som to istalaciou starsieho driveru na integrovanu gpu nadstavenim jasu a nasledneho nainstalovania driverov novych. Dnes po instalacii stareho driveru sa k nemu pridal nejaky upgrade na win a ntb sa pri starte zasekne na ciernej obrazovke s nacitavacim kolieskom... nejake tipy z netu nepomohli tak sa pytam tu..

Návrat na "Hardware všeobecne"