lakovna v BA (farbenie case)

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

lakovna v BA (farbenie case)

Príspevok od používateľa kOsTi »

Caute, nemate nejake skusenosti s lakovnami v Bratislave? Presnejsie o farbeni skrinky (hlavne interier).
Samozrejme mi zopar veci nasiel google, ide mi vsak o osobne skusenosti, resp. ci nepoznate niekoho kto by bol ochotny za rozumnu cenu skrinku nastriekat :)
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: lakovna v BA (farbenie case)

Príspevok od používateľa GABO »

Mimo SK máme kontakty ak by si chcel (nevýhoda je vcelku drahé prepravné tam a späť, ale zatiaľ nám všetko prežilo bez ujmy ak sa zvoli správny kuriér a správna baliaca metóda).
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: lakovna v BA (farbenie case)

Príspevok od používateľa kOsTi »

diky :) skusim prv nieco lokalne pohladat, ale keby nieco tak sa ozvem, inac kde mimo SK to je?
Marek125
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2005
Dátum registrácie: So 29. Jún, 2013, 22:46
Bydlisko: Nesluša

Re: lakovna v BA (farbenie case)

Príspevok od používateľa Marek125 »

Toto nikdy lacné nebude, necakaj cenu 20Euro za komplet. Hlavne co sa interiéru tyka ak sa ta case neda uplne cela rozobrať ten clovek sa musí fakt vyhrať zo zakrivanim casti ktore nemaju byt striekane atd. podla mna ti to ziadny autolaker nespravi treba zháňať cloveka co sa priamo venuje tomuto alebo niečomu podobnému v podobe airbrush nastrekov atd. Co sa týka exteriéru to ti da aj v lakovni ale tam tiez bude musiet zakrivat kopu dierok atd.

Mimochodom ktorú skrinku ideš striekať tu Phanteks? Uz ju máš?
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: lakovna v BA (farbenie case)

Príspevok od používateľa Leon »

GABO napísal:Mimo SK máme kontakty ak by si chcel
To je ten Richter Design ? Myslel som, že je to tu nejaký východňar :-D
.
Používateľov profilový obrázok
kOsTi
VIP
VIP
Príspevky: 2887
Dátum registrácie: Ne 08. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: BKK, Thailand

Re: lakovna v BA (farbenie case)

Príspevok od používateľa kOsTi »

Zakryl by som si to uz aj sam, lepsie viem ako to chcem :D Neratam, ze to bude za par euro, ale zas cenu dalsej case za to dat nechcem :) ... aj hej, Evolv ATX to chce byt

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"