Prestahovanie pocitacu do Anglicka

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Atham
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 147
Dátum registrácie: So 26. Máj, 2012, 16:16
Bydlisko: Slovensko, Bratislava, Devin

Prestahovanie pocitacu do Anglicka

Príspevok od používateľa Atham »

Ahojte,

budem sa stahovat do Skotska, kedze tam budem studovat. Chcem si zobrat so sebou pocitac. Mam NZXT Switch 810 skrinku, ale zial nemam originalne balenie.

Chcel by som sa spytat ako najlepsie by som mal transportovat skrinku a ak poznate nejake prepravne spolocnosti, ktore mate overene alebo poznate, ze daju dobru cenu, tak by mi to naozaj pomohlo.

Dakujem,

Atham
Naposledy upravil/-a Atham v Ut 19. Júl, 2016, 16:05, upravené celkom 1 krát.
Spoiler: ukázať
CPU [Intel] i7 3770k 4.0GHz MB [ASUS] P8Z77-V Video [Gigabyte] GTX 670 Zdroj [Corsair] AX750 Skrinka [NZXT] Switch 810 SSD [Intel] 520 120GB HDD [WD] Caviar Green 1TB Optical Drive [Samsung] SH-222BB RAM [Corsair] Vengeance 8GB 1866MHz Chladic [Noctua] NH-U12P SE2
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Prestahovanie pocitacu do zahranicia

Príspevok od používateľa shiro »

nalozis k sebe do auta a odvezies.
pri hocicom inom mas vzdy riziko ze s tym dakde tresnu. stoji ti to za to?
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
valistar
VIP
VIP
Príspevky: 6853
Dátum registrácie: So 14. Mar, 2009, 19:27
Bydlisko: Ostrava/Košice

Re: Prestahovanie pocitacu do Anglicka

Príspevok od používateľa valistar »

najlacnejsie vyjde https://www.delibarry.com/sk, iba asi 15e s tou -7e zlavou na prvy balik co maju prave.
ide to cez DPD, mozes to oznacit ako krehke a dufat ze to bude v pohode... ale malo by byt.

Zaklad je to dobre zabalit, nezabudnut vnutro vyplnit nech tam nie je mozny ziaden pohyb - hlavne ked mas vacsiu grafiku a cpu chladic... (alebo druha moznost prave tie dve veci vymontovat a transportovat samostatne).

@shiro do skotska asi nepojde autom :rolleyes:
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Prestahovanie pocitacu do Anglicka

Príspevok od používateľa LordKJ »

kludne moze ist aj autom, ale predpoklad je, ze asi tak nepojde inak by sa nepytal na dopravu
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Prestahovanie pocitacu do Anglicka

Príspevok od používateľa mirjak »

vnutro vyplnit bublinkovou foliou a hdd radsej vybrat a dat do prirucnej batoziny

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"