Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Disketa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 05. Dec, 2011, 19:59

Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Príspevok od používateľa Disketa »

Zdravím. Chcem sa Vás opýtať, čo si myslíte o systéme Win Vista Eternity. Je to nejaká upravená verzia? Na nete som toho veľa nenašiel.

...Môj kamarát ho má, ale je lenivý mi ho poriadne ukázať. Jediné čo som si všimol, že pri štarte ukazuje pod logom Wndows-u, nápis "by Benjamin", a tlačidlá "späť" a "dopredu" sú v tvare kociek. Za ten krátky čas, som si všimol že je celkom pekný ten systém. Ale neviem o ňom prakticky nič. Ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Príspevok od používateľa glirpi »

taka verzia oficialne neexistuje http://windows.microsoft.com/en-US/wind ... Inside-Out takze tvoj kamarat ma warez a preto si o tom skoro nic nesaiel.. bude lock :)
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Príspevok od používateľa CageJ »

tak,tak.. piratska kopia a urcite aj so zadnymi dvierkami
Disketa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 64
Dátum registrácie: Po 05. Dec, 2011, 19:59

Re: Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Príspevok od používateľa Disketa »

Neviem, či to mám považovať za warez verziu, lebo je to normálna Vista, ale graficky upravená týmto tímom: http://www.rtwincustomize.net/
...konkrétne jeden z toho tímu to dal na PirateBay, a okrem toho vložil svoje meno pod logo, keď sa spúšťa OS. Okrem toho,
k inštalácii nepotrebujete žiadny key.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Príspevok od používateľa shiro »

k inštalácii nepotrebujete žiadny key.
Nabuduce rozmyslaj kym napises blbost.
pocas instalacie mozes zadavanie keya vynechat, no po 30 dnoch si skoncil. naco je komu taky windows? pokial tento funguje tak, ze to nikdy key nepyta = warez.

Pretoze windowsy s takto strelenymi nazvami su vzdy warez.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Príspevok od používateľa mirjak »

tak ta Vista Eternity sa mi celkom paci http://www.youtube.com/watch?v=tCMEmUqUbjE
sorry za OT, ale to google :D
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Windows Vista Eternity - Čo je to za verzia?...

Príspevok od používateľa CageJ »

''pokial tento funguje tak, ze to nikdy key nepyta = warez'' upravene OEM

Ved uz pochop, ze tieto verzie nie su iba oskinovane...
Maju tam aj urcite backdoor a urobte uz LOCK prepana..


Kup si WIN za par supov dnes je a mas pokoj.. Ja tiez nie som bohaty ale snazim sa kupovat SW, ako keby som mal platit pokuty ako hovado...

Návrat na "Operačné Systémy"