Problem s notebookom a prehliadačom

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Morpheus615
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 30. Nov, 2010, 22:30

Problem s notebookom a prehliadačom

Príspevok od používateľa Morpheus615 »

Zdravím, neviem či píšem do správnej sekcie ale mám taký problém.
Notebook HP 6735b beží na Viste bussiness 32-bit (

Kód: Vybrať všetko

http://www.alza.sk/hp-compaq-6735b-d98991.htm
)
nedávno som cez Recovery systém obnovoval systém lebo notebook strašne išiel pomaly, najprv som si myslel že kvôli veľa súborom čo som mal na hdd. Ale po obnovený notebooku ako keby bol prvý krát spustený som tam nahodil iba nejaké tie balíky kodekov a prehliadač Operu a Google Chrom. Problém je v tom že keĎ zapnem prehliadač ( Opera alebo Google Chrom ) tak vyťaženie procesora pri oboch prehlidačoch vyskočí na 50 % a systém sa správa ako keby bol kompletne zahltený súbormi.
Prosím poraďte mi čo s tým, už som premýšľal nad kúpou 2x2 GB Ram Kingston, lebo 2GB na Vistu sa mi zdajú strašne málo, ale najprv som chcel vedieť váš názor na tento problém.
Za odpovede vopred ďakujem!
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Problem s notebookom a prehliadačom

Príspevok od používateľa newmi »

no co ti poviem, Vista je strasny smejd, grc system. Moj book je po roku a pol uz tiez zufalo pomaly, ked som skusal ubuntu tak to vsetko len tak svistalo. Skus si upgradnut na Windows 7 a idealne kebyze das cistu instalaciu, W7 by mali byt o nieco sviznejsie ako hnusna Vista hlista. :E
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Morpheus615
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Ut 30. Nov, 2010, 22:30

Re: Problem s notebookom a prehliadačom

Príspevok od používateľa Morpheus615 »

aaaa ešte sa chcem opýtať :-) pokiaľ mám systém od HP, nevymaže mi tento systém z notebooku keď tam nainštalujem Win 7 ? lebo tento HP recovery systém sa mi oplatil zatiaľ a nechcel by som oň prísť.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Problem s notebookom a prehliadačom

Príspevok od používateľa newmi »

citaj a zistis ako na to HP upgrade ;) a ak si ches byt isty, ci ti tam zostane ten recovery tool, tak si tam zavolaj
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Operačné Systémy"