Problem win wista OEM ACT

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
hygi000
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 01:20

Problem win wista OEM ACT

Príspevok od používateľa hygi000 »

zdravim
mam jeden problem mam notas acer 6935g
na disku som mal predinstalovany win vista home premium OEMAct
disk mi prednedavno skapal zaruku uz na notas nemam ako by som sa dostal ku mediu alebo nejakemu obrazu
tejto visty? googloval som ale nic furt len nejake clanky atd... ziadny download
skusil som aj win vista home premium obycajne ale neberie seriove cislo
nainstaloval som system z nejakeho ukradnuteho cisla zmena product id po nainstalovani tiez neide
neda sa zmenit system aby som ho nejak prepisal na OEMAct?
hygi000
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne 29. Nov, 2009, 01:20

Re: Problem win wista OEM ACT

Príspevok od používateľa hygi000 »

demecia ty kokso no som volal do mrkvosoftu tam mi poradili servis acer alebo zohnat si medium ale oemact neviem odkial a potom som volal do brna do aceru ze tato moznost je spoplatnena nenazraci ja si kupim licenciu s notasom a za dalsiu kopiu im mam zaplatit ? a pritom mi to len nainstaluje to kde sme fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjj hovada
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2732
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Problem win wista OEM ACT

Príspevok od používateľa Jerry »

No bolo by mozno fajn, keby ti niekto image poslal tej visty ... To je asi naj riesenie, kedze vsade sa otacaju chrbtom ... Napis tu presne aky win mas licenciu a mozno niekto kto to ma ti posle image niekam na server ...
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403

Návrat na "Operačné Systémy"