VISTA 64b nejde mi mikrofon

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

VISTA 64b nejde mi mikrofon

Príspevok od používateľa Turoc »

Zdravim mam problem : Mam kupovanu OEM Vistu 64b a znicoho nic mi nejde mikrofon predtym mi to islo zase napriklad tak ze v predu (na bedni ) mi siel mikrofon a nijakou inou kombinaciou to neslo !(v zadu aj mic+slucahdal ...) a v bedni problem nemam ani v zapojeni.
Na vistu som ovladac na zvuk neinstaloval a aj ked som ho tam dal tak mi to problem nijako nevyriesilo
Neviem si uz rady dufam ze mate nejake dobre napady co by mi pomohli vopred dakujem
Používateľov profilový obrázok
Turoc
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 500
Dátum registrácie: Ne 04. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Kúty,Bratislava

Re: VISTA 64b nejde mi mikrofon

Príspevok od používateľa Turoc »

No takze som nastavoval, skusal som rozne zapajat mikrofon... a nic
Ale coto zrazu ? zapnem PC na druhy den a uz ide proste znicoho nic a toto som tusim uz niekde cital ze tiez niekomu nieco neslo a zrazu mu to samo odseba nabehlo takze to je divne.
Takze asi bude rozumnejsie ostat v mojom pripade u XP alebo prejst na Linux.
GL
Používateľov profilový obrázok
Pit167
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Pi 04. Júl, 2008, 19:17
Bydlisko: Malacky

Re: VISTA 64b nejde mi mikrofon

Príspevok od používateľa Pit167 »

Mal som rovnaky problem, mam dosku od intelu (vid. podpis) a k nej bol pribaleny ovladac od Sigmatel HD Audio. Nedavno vysiel u intelu novy codec IDT na zvukovku pre 64bit system a s tymto uz ide mikrofon ako ma.
Dokonca ma aj podrobnejsie nastavenia ako spominany od Sigmatel Audio.
Neberme život príliš vážne aj tak sa z neho nedostaneme živý.
Spoiler: ukázať
CPU intel E8500;Cooler Katana III;MB intel DP35DP;RAM:4x1GB Corsair CM2X1024-6400; VGA:Leadtek PX9600GT 512MB;HDD WD800AAJS(System)+2xWD6400AAKS;DWDRW:Plextor PX716A;Skrinka Thermaltake M9; Zdroj:Fortron BlueStormII 500W;Monitor HP 2309m Klavesnica: Microsoft SideWinder X4; Myš: Microsoft SideWinder;Print:Epson Stylus Photo RX585; OS:Windows Vista Home Premium 64bit
Používateľov profilový obrázok
barney
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2008, 14:00

Re: VISTA 64b nejde mi mikrofon

Príspevok od používateľa barney »

mam vistu SK Home edition notebook Toshiba zvuk. Realtek potreboval by som nastavit mikrofon aby ho bolo pocut zaroven aj v reproduktoroch. Nahravanie funguje, ale vysledok pocujem iba ak si to nahrate prehrejem, potrebujem to pocut LIVE v reprakoch. Viete mi poradit.

dik :help:

Návrat na "Operačné Systémy"