Problém s vodníkom

Všetko o vodnom chladení a riešenie problémov ...
DarkLord
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: So 08. Okt, 2016, 21:37

Problém s vodníkom

Príspevok od používateľa DarkLord »

Set od Phobya

No dnes som sa rozhodol že idem skontrolovať stav prachu v pc . Po otvorení som zistil, že mi voda v pc vôbec necirkuluje tak som sa kukol do nádržky, kde plával nejaký humus dosť veľké kusy. Systém som vypustil celý rozobral vyčistil soket od procesora aj trysku až na to rebrovane, ktoré som čistil kefkou lebo bolo celé zadrbané. Potom rad. som vytiahol vypláchol vretou vodou a pumpu som vyplachol pod tečúcou vodou a trubky to isté. Dole na fotke môžete vidieť blyvajz čo tam je a neviem z čoho vodu používam len destilovanú nič do nej nedávam maximálne bola zmiešaná s Phobya vodou, ktorú som mal od zakúpenia. Vyzerá to ako silikón a rozpustená vreckovka neviem čo to je ako sa to tam dostalo.

Hlavný problém je, že po naplnení znovu systému mám problém stým, že pumpa mi nechce dobre tlačiť vodu. Dole vidíte dve fotky nádržky keď skriňu ponakláňať pumpa natlačí vodu do radiátora a hladina klesne po vypnutí sa mi voda natlačí znovu do nádržky a hladina je stála. Dokonca je počuť ako radiátor gloktá, že z neho odchádza voda lebo je tam vzduch. Neviem ako sa toho zbaviť alebo kde je problém. Neviem či pumpa odišla alebo čo mám robiť. Do systému som nalial len 500 ml vody, čo mi príde málo na to aký je veľký radiator.

Návrat na "Vodné chladenie"