Po zapnuti pc nejde obraz

Všetko o základných doskách, ich problémoch, možnostiach...
Používateľov profilový obrázok
sayler21
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 70
Dátum registrácie: So 21. Apr, 2012, 14:32

Po zapnuti pc nejde obraz

Príspevok od používateľa sayler21 »

Zdravim, vcera vecer som pozeral serial a z nicoho nic sa mi zasekol a bolo pocut sekavy zvuk a nasledne mi hodilo blue screen of dead, tak som pc restartoval a znova mi hodilo blue screen of dead, tak som si povedal ze rano sa na to pozriem. Ked som pc rano zapol tak sa asi po kazdych 1-2 sekundach vypol a asi za 5 - 7 sec znova zapol. Povedal som si ze to bude asi zo zdroja, tak som vymenil zdroj. Ked zapnem PC s vymenenim zdrojom tak sa sice nevypina ale je pocut 1 dlhe pipnutie a za nim 2 kratke, pozeral som si v manualne beeps errors a malo by to byt z grafickej karty alebo z monitora... grafiku som vybral HHD som povypajal a nechal som len CPU ramky a stale tie iste pipania. Neviete mi niekto poradit ze kde by mohla byt chyba?
Tu je moja zostava:
Doska: Gigabyte Z68a-d3-b3
CPU: Intel core i5 2500
GK ati RX 1600 pro
Ramky: Corsair DDR3 4x2GB 1600
PSU: povodny: Chieftec GPA-450S8 , vymeneny: Octigen 400W
Dakujem za rady.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Po zapnuti pc nejde obraz

Príspevok od používateľa spencer »

tvoj beep code - Monitor or graphics card error . skús iny vystup grafiky prípadne iny slot dosky, prípadne povymieňaj tento HW .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Základné dosky"