udimm kombinacia 2GB 8GB v DL380 G6

Sekcia o pamätiach a pamäťových moduloch (DDR SDRAM, RDRAM, ...)
Hexaris

udimm kombinacia 2GB 8GB v DL380 G6

Príspevok od používateľa Hexaris »

Mam povodne ddr 6x2GB v DL380 G6, pre jeden cpu socket je 9 slotov, mam dokupene 2x8GB a nemozem to spolu rozbehat. Bud funguju povodne alebo nove, spolu ani za boha. Predny panel sa rozsvieti ako vianocny stromcek a pipa a pipa ... Skusal som rozne kombinacie a nic, podla manualu je to rozdelene na 3 kanale s tym ze jeden ma 3 sloty. Parametrovo sedia 2Rx8 10600, orig od HP vsetky. Ci tu nehrozi rozna velkost modulov ?
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: udimm kombinacia 2GB 8GB v DL380 G6

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jezisko to bolo davno co som taketo mal v ruke. Ma napadlo preco mam taku velku spotrebu - zrejme v kufri vozim jednu G6 svinu :)

daj fotku ako mas teraz nainstalovane tie sucasne moduly. Mam dojem ze by mali byt zapojene v troj-kanalovom zoskupeni co samozrejme velmi tazko dokazes dodrzat s DVOMI novymi modulmi a tu by mohol byt pes zakopany. Inak na dekli servera mas nakreslene ako mas instalovat tie moduly, je tam poradie atd.

Rozna velkost modulov urcite hrozi, to je v pohode.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Hexaris

Re: udimm kombinacia 2GB 8GB v DL380 G6

Príspevok od používateľa Hexaris »

Budem u toho asi najskorej v pondelok, ale skusal som iba po paroch a aj tak to neslo, prejdem este raz dokumentaciu a ked tak napisem (:

Návrat na "Pamäte RAM"