Problem pravdepodobne z Pamätou

Sekcia o pamätiach a pamäťových moduloch (DDR SDRAM, RDRAM, ...)
Sellur
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 11. Apr, 2015, 09:57

Problem pravdepodobne z Pamätou

Príspevok od používateľa Sellur »

Ahojte,mam problém zrejme z Ram alebo neviem...problém je v tom že počítač sa normalne zapne ale keď zapnem napríklad Google Chrome alebo inú aplikáciu tak počítač sekne a stále píše čakanie na medzipamät...ďalej sa nič nedeje a stále to seka...využite pamäte mi stále písalo v priemere 3.60/7.94 GB teraz to píše iba 1.60/7.94 GB...keď chcem spustiť akúkoľvek aplikáciu tak počítač sekne a aplikácia sa ani nespustí...ramky su Adata xpg 2x 4GB ...kto by vedel niejaku radu tak prosím nech napíše či sa to niejak dá opravit alebo ho mám dat do opravy...veľmi pekne dakujem :)
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Problem pravdepodobne z Pamätou

Príspevok od používateľa red98 »

Povyberaj pamatove moduly z pc a nechaj tam len jeden. Pouzi programy MemTest86 a GoldMemory a otestuj ramky. Potom vyber modul a daj druhy a postup opakuj. Takto zistis, ci su chybne ramky, alebo to robi nieco ine.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Sellur
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: So 11. Apr, 2015, 09:57

Re: Problem pravdepodobne z Pamätou

Príspevok od používateľa Sellur »

No lenže ja tie programy ani nestiahnem a ne to ich ešte spustím...hádže mi to werfault.exe error a v podstate nič v PC nespustim kedže to sekne a hodi mi to error zasa
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: Problem pravdepodobne z Pamätou

Príspevok od používateľa red98 »

Stiahni ich na inom pc.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.

Návrat na "Pamäte RAM"