display driver stopped

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
bondralukas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: So 10. Okt, 2015, 17:51

Re: display driver stopped

Príspevok od používateľa bondralukas »

minule som poslal v obrázku akú mám grafiku, ale ja tomu sám nerozumiem ale nejak som si to opravil yahooo
odinštalovaval som si najnovší ovládač v tom mi seklo notebook, tmavá obrazovka natvrdo vypnutý, zapol som si ho, nešlo mi kliknúť na štart, na nič ani všetky ikony mi nenabehli, dal som si reštart pravým klikom na štart, a dopracoval som sa k tomu, 20 minút mi ho nevedelo reštartovať, toto sa opakovalo asi tak 3 krát, potom ma napadol núdzový režím, tam som sa dostal, odinštaloval som ovládač cez ten uninstaller, reštartoval notebook a už všetko ide ako za starých čias :dance: ale fakt tomu ani troška nechápem čo je to za systém :facepalm:
každopádne ďakujem všetkým za rady a pomoc o ktorú ste sa snažili ;)
Používateľov profilový obrázok
hopkok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2409
Dátum registrácie: St 22. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Žabokreky nad Nitrou

Re: display driver stopped

Príspevok od používateľa hopkok »

No odinstaloval si driver, ide to len na zakladny mrkvosoft driver, teda ziadna akceleracia, sotva na tom pozres Full HD video nehovoriac o hrach, proste ti umiera VGA, zmier sa s tym :-)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: display driver stopped

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

V ziadnom obrazku nie je info,ako sa vola tvoja graficka karta. Skus mi na to odpovedat :facepalm:
bondralukas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 6
Dátum registrácie: So 10. Okt, 2015, 17:51

Re: display driver stopped

Príspevok od používateľa bondralukas »

Per napísal:V ziadnom obrazku nie je info,ako sa vola tvoja graficka karta. Skus mi na to odpovedat :facepalm:

poslal som

Kód: Vybrať všetko

http://oi58.tinypic.com/30rqkqg.jpg
už pred tým, len to nebolo zobrazené ako obrázok ;)
hopkok napísal:No odinstaloval si driver, ide to len na zakladny mrkvosoft driver, teda ziadna akceleracia, sotva na tom pozres Full HD video nehovoriac o hrach, proste ti umiera VGA, zmier sa s tym :-)
a to sa dá nejak dokúpiť alebo čo? nevyznám sa až tak do toho, či už lepšie nový notebook?

Návrat na "Ovládače a BIOSy"