Bluescreen ...

Sem patri všetko o ovládačoch a nastaveniach ovládačov pre základné dosky, grafické karty a príslušenstvo plus všetko o nových BIOSoch, flashovaní zakladných dosiek, grafických kariet a iného HW...
Illidman1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 05. Máj, 2015, 14:45

Re: Bluescreen ...

Príspevok od používateľa Illidman1 »

A nedá sa to riešiť inak ? ako chápem že mám v top počítači "bordel" ... a mám už nehoráznu zlosť, najradšej by som ho vyhodil z okna ... ale nechcem vážne prísť o všetky DATA a všetko znova sťahovať a inštalovať naviac keď sa zas môže niečo dokadiť a bude to robiť tie isté chyby ... nedá sa to riešiť inak ? chcel som skúsiť Total System Care ale keď si musím zaplatiť 30€ na 6 mesiacov ... nie ďakujem pekne ... neexistuje iný podobný program ktorý by sa dal aj vypirátiť ? :D Ako už som so svojim veľmi obmedzeným rozpočtom do počítača investoval 500€ a jediné čoho som sa dočkal sú blue-screeny, crashe a errory a zam*daný microsoft si ešte aj za opravy účtuje ... vážne začínam strácať vieru v ľudstvo ... :/ a hlavne v to že sa mi niekedy vôbec ten počítač podarí opraviť :/ Prípadne bol by mi niekto z vás ochotný poskytnúť priami kontakt (skype, facebook, mail) aby som sa mohol poradiť bez takto veľkej odozvy ? Viem že je to záťaž ale vážne by som si to cenil ... :)
Používateľov profilový obrázok
Vlko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2201
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 12:51
Bydlisko: Bratislava

Re: Bluescreen ...

Príspevok od používateľa Vlko »

Myslim ze najlepsie by bolo zavolat nejakemu znamemu co sa tomu rozumie, nech to preveri, mam pocit ze to neni 100% poskladane. Tolko chyb skorej smeruje k hardware problemu...blbo pripojeny kabel ci podobne. Tazko povedat...
Intel i7 10700K@5,13Ghz, Scythe Mugen 5 Rev. B, Asus PRIME Z490-P, Kingston Predator + Corsair Vengeance (4x8) 32GB DDR4 @3500Mhz CL16, Sapphire
NITRO+ RX 6800 16GB 2,4/17,2Ghz, SSD Samsung 860 EVO 250GB, Team Group CX2 1TB, Kingston A2000 1TB NVMe, + HDD 320GB WDWD320BEKT, Samsung DVD-RW SH-S183A, A4tech Bloody V7M HoleLess, Seasonic Focus Plus SSR-750FX Gold, Lian Li Lancool 215 White, 32" Samsung LE32B551 RED, Nintendo Switch V2 HWFLY Modchip OC CPU: 1020@1785Mhz, GPU: 768@921Mhz, RAM:@1600MHz
Illidman1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Ut 05. Máj, 2015, 14:45

Re: Bluescreen ...

Príspevok od používateľa Illidman1 »

Tákže ... celý hardwere som preskladal znova ... ale teraz som zistil jednu dosť podstatnú vec ... známy ktorý mi inštaloval windows mi nainštaloval x86 (32bitový) namiesto x64 (64bitový) ... a mám 8 GB ram ... je možné že mi problémy spôsobuje to ? naviac problémy som mal iba so 7 ... skúšal som XP a nemal som žiadny problém ... mám podľa vás skúsiť Windows 8 x64 ?

Návrat na "Ovládače a BIOSy"