Recenzie grafických kariet - zmeny, vaše návrhy, pripomienky

Všetko o grafických kartách, ich problémy, ovládače ...
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Recenzie grafických kariet - vaše návrhy a pripomienky

Príspevok od používateľa crux2005 »

Ten vstavaný GTA 4 benchmark je ešte viac CPU limitovaný ako ingame test.
s pozdravom, crux.
cellfactor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 533
Dátum registrácie: Pi 22. Okt, 2010, 16:32
Bydlisko: Námestovo (ZA)

Re: Recenzie grafických kariet - vaše návrhy a pripomienky

Príspevok od používateľa cellfactor »

tak kedy zacnete stymi testami ?
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Recenzie grafických kariet - vaše návrhy a pripomienky

Príspevok od používateľa crux2005 »

recenzie grafických kariet sú zverejňované na hlavnej stránke pc.sk: http://pc.zoznam.sk/recenzie/graficke-karty
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
SUBOSVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 437
Dátum registrácie: St 19. Nov, 2008, 17:03
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Recenzie grafických kariet - vaše návrhy a pripomienky

Príspevok od používateľa SUBOSVK »

ja som tiez za jednotku Crysis-aby sa videlo ako sa pohli GPU vyvojari,myslim ze teraz uz je to celkom schopne aj v maistrime
:bye:
Spoiler: ukázať
MB:Asus P5L 1394 CPU:Intel E4500 2.2Ghz@2.66Ghz RAM:GoodRam 4Gb 667 GPU:ASUS GTX660-DC2T-2GD5FAN CONTROLLER:Scythe Kaze Master 5.25" - Black/Silent Mode 2x 120mm Fun - 25db/blue led PSU:Corsair VX550W MONITOR:Asus VX279Q SSD: Intel® Solid-State Drive 320 Series - 120Gb HDD:Samsung HD 320Gb,WD RED 1Tb+ARCTIC COOLING HDD vibration killer x2 ROM:Pioneer SPEAKERS:M-AUDIO AV40 SOUND CARD:Creative X-Fi Surround 5.1 USB+DO PHONES Technics RP-HT300 GAMING:MS Sidewinder x4 keyboard,MS Habu Razer+Fragmat Couter Strike mouse pad OS:Windows 7even Ultimate x64 - Crysis Theme Vantage:17848 3DMarkt06:9455 Driver:314.07 WHQL NET:60/6 Mbit - SWAN - Optick + TV - 100 Channels :D
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: Recenzie grafických kariet - zmeny, vaše návrhy, pripomi

Príspevok od používateľa yesper »

Po dlhsej odmlke chystame v testovani kariet niekolko dolezitych zmien. Okrem novych hier sa update dotkne takmer celej nasej zostavy. V spolupraci so spolocnostami MSI a Intel, ktorym patri nasa vdaka, prejdeme v blizkej dobe na najnovsiu generaciu procesorov Haswell postavenej na sockete LGA1150.

Ake zmeny nas cakaju?
  • Novy procesor
    Uz v nasledujucej recenzii sa stretneme so zostavou, v ktorej pobezi procesor Intel Core i7 4770K so zakladnym taktom 3,5GHz. Spolu s maticnou doskou od MSI bude samozrejme pretaktovany na maximum jeho moznosti.
  • Nova maticna doska
    Bez kompromisov, taka je doska k novemu procesoru a vlajkova lod spolocnosti MSI pod nazvom MSI Z87 XPOWER. Tento luxusny podvozok pre procesor k nam dorazi v priebehu niekolkych dni, uz sa nevieme dockat:)
Obrázok
Najnovsie hry v recenziach
Spolu so zmenou HW zaroven updatneme vsetky benchmarky na novsie verzie (3DMark & Unigine) a zaroven do testov pridame najnovsie DX11 tituly. V novych recenziach pocitame predbezne s tymito hernymi titulmi:
  • Batman: Arkham Origins
  • Battlefield 4
  • Call of Duty: Ghosts
  • Crysis 3
  • Far Cry 3
  • Grid 2
  • Max Payne 3
  • Metro Last Light
Ak mate napady, co by sa dalo/malo este zmenit, sem s nimi
VanTomas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: St 29. Jan, 2014, 19:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Recenzie grafických kariet - zmeny, vaše návrhy, pripomi

Príspevok od používateľa VanTomas »

Ja by som tam dal Tomb Raider :-)
Používateľov profilový obrázok
COBRA_111
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 284
Dátum registrácie: Pi 25. Dec, 2009, 02:39
Bydlisko: Čadca

Re: Recenzie grafických kariet - zmeny, vaše návrhy, pripomi

Príspevok od používateľa COBRA_111 »

Pozdravujem,

troška aj mimo tému, ale rád by som napísal postreh k testovaniu GRAFICKÝCH KARIET, pričom by ma
osobne zaujímalo porovnanie výkonu aj starších grafických kariet, aspoň TOP modelov vo "svojej triede".
Povedzme napr. z dielne nVidia od série GTX480 po súčasné modely grafických kariet - len na porovnanie
reálneho výkonu. Samozrejme podľa možnosti. Nikde na internete som nič podobné nenašiel.
TOP modely vs dnešný mainstream, ... .

Zoznam jedno-jadrových VGA:
GTX480, GTX580, GTX680, GTX780(Ti), ... súčasnosť

Zoznam dvoj-jadrových VGA:
GTX590, GTX690, GTX Titan Z
SKRINKA: Nanoxia Deep Silence 6 Rev. B (Dark Black) PSU: Corsair HX1200 DOSKA: ASUS ROG CROSSHAIR VIII FORMULA PROCESOR: AMD RYZEN 9 5950X (PBO) CHLADENIE: MO-RA3 PRO 9x120 PASTA: Thermal Grizzly Conductonaut CPU BLOK: EK-Quantum Velocity D-RGB - AMD Ryzen Edition KVAPALINA: Innovatek Protect IP RAM: G.SKILL 2x 64GB KIT DDR4 3600MHz CL18 Trident Z RGB Neo for Ryzen 3000 @ 3800MHz / 18-19-19-19-39 / 1.4V VGA: NVIDIA RTX A4000 (16 GB) HDD: SAMSUNG 990 PRO NVMe M.2 SSD 1 TB FAN: 9x Noctua NF-P12 redux-900

Návrat na "Grafické karty"