Redirect malware

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Balthik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2015, 21:32

Redirect malware

Príspevok od používateľa Balthik »

Dobry den,
uz asi 1 tyzden ma trapi redirect virus, vo velkej miere, predtym asi 2 tyzdne ma len, ked som klikol na nejaky link VZDY prvy krat presmerovalo na nejaku browser hru, popripade stavkovu kancelariu ... vypol som to a klikol znova a uz som bol na stranke na ktorej som chcel...

ale teraz, mi uz robi to, ze moj Bitdefender (kupena licencia) mi blokuje stranku : MNH . UNITION . ORG
- tych stranok mi zablokuje aj 50 pocas 10 minut na internete...

hladal som to v GOOGLI , a naslo mi ze to je redirect malware, skusal som to odstranit pomocou SPY HUNTER 4,
ktory mi nasiel tuto hrozbu v PC pod nazvom Virus V9 alebo nieco take.... a dalsich 157, ktore mali hodnotenie ako velmi slaba hrozba az ziadna.... samozrjeme program si je treba kupit tak sa virus nedal ostranit, a antivirus mi ju nevie najst....

Prosim vas poradite mi ako to mam ostranit? popripade poslem este fotku celeho linku ktoru stranku mi vzdy REDIRECTE a zablokuje
Balthik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2015, 21:32

Re: Redirect malware

Príspevok od používateľa Balthik »

Takto nejak to vyzera
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
pepkopav
Notebook expert
Notebook expert
Príspevky: 4054
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2012, 19:05
Bydlisko: Lovinobaňa LC

Re: Redirect malware

Príspevok od používateľa pepkopav »

Mne pri tomto istom pomohol Adware Removal.Je to free program.Domovskú stránku prehliadača máš svoju alebo jednu z únoscov?
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920X1200,Win 11 Pro
Balthik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2015, 21:32

Re: Redirect malware

Príspevok od používateľa Balthik »

skusim ,,,, mam normalne google.sk domovsku stranku
Používateľov profilový obrázok
Tracer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 503
Dátum registrácie: Št 10. Okt, 2013, 14:14

Re: Redirect malware

Príspevok od používateľa Tracer »

Spyhunter ten by mal pomôct ;) a aby sa ti to nestalo nabudúce nainštaluj si k antivírusu ZEMANA ANTIMALWARE

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"