free antivirus+firewall ako alternativa Comodo

Všetko o antivírových programoch, firewalloch, víroch, spyware, ostatných aktuálnych hrozbách, názoroch a skúsenostiach, ako sa im vyvarovať...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
jcdenton12
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2220
Dátum registrácie: Št 22. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Košice

free antivirus+firewall ako alternativa Comodo

Príspevok od používateľa jcdenton12 »

zdravim vsetkych

potrebujem poradit iny AV+FW ako alternativu ku Comodo Internet Security 7.x
stroj na ktorom to bude bezat sice nie je najnovsie, ale vykon by nemal byt problem
Xeon x3440 @ 3.5GHz (a.k.a Lynnfield i7)
8GB DDR3
1TB 5400rpm + 3TB 7200rpm
kopec rozsirujucich kariet v PCI a PCIe a haraburd v USB

s COMODO mam problem, ze po poslednych aktualizaciach sposobuje zamrzanie
nie som jediny s tymto problemom (http://forums.comodo.com/install-setup- ... 341.0.html)

chcel by som teda nejaky free AV (FW si mozno necham COMODO)
co viete odporucit?

zatial som mal fajn skusenosti s Kaspersky (avsak momentalne licenciu kupovat nebudem) a COMODO (avsak vyrobit update, ktory rozdrbe funkcny produkt ... :facepalm: )

a skoro som zabudol
operacny system je WIN 7 x64 Professional SP1
...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: free antivirus+firewall ako alternativa Comodo

Príspevok od používateľa spencer »

všemi prstami odporúčam aviru ktorú používam faktže dlho už je tomu viac ako 5 rokov a adosť čo o nej ani neviem tak s pc niesú problémi ani haveť ani iné útoky . ale je to na každom čo si zvoli iný nedopustia zas na AVG na ktorom som frčal tiež ale začal blbnuť systém z neho neviem možno aktuálizácia a a tak som skúsil avir podľa výsledkov vtedy skončila veľmi dobre a už aj ostala .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Bezpečnost a zabezpečenie PC"