Mazanie témy.

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Leon »

Chcel by som podať sťažnosť na nejakého afektovaného moda, ktorý neustále maže tému o Apple iOS, žiadna taká téma tam založená nieje,... maže to bez udania dôvodu, už minule tam jeden moderátor založil o Androide, aby bola prilepené ako je téma Windows phone a aj tú mu zmazali. Čo si to vôbec dovoluje ?
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa QuaDko »

Tiež som to nepochopil rád by som sa do tej témy zapojil ale nemohol som lebo skôr ako som stihol bola téma preč :facepalm:
Working on
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa lacika »

to by som sa s tym obratil na Gaba alebo RP. Oni su admini, najvyssi.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Leon »

Nechcel som ho otravovať priamo cez PMky, tak som zatiaľ založil tému tu, tu si to všimne ak bude mať čas. A keď má ten moderátor gule, tak sa možno aj ozve.
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa STENLY »

MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Snake »

Je to v rieseni





.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Leon »

ale tam bola založená téma celkovo o "Apple iOS - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..." a "Android - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..." tak ako je "Windows® Phone - Skúsenosti, rady, problémy, aktuality..." a boli prlepené aby boli na vrchu sekcie. Tú o androide dokonca založil moderátor. Obidve témy potom zmizli, tak som založil ja znova o Apple, znova zmizla, tak som založil do tretice s prosbou o vysvetlenie a tiež zmizla. Tak proste nechápem, čo komu vadilo, že to tam bude? :D

Snake : dik ;)
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Snake »

Tema bola zamknuta a nasledne presunuta mnou, riesili sme ako postupovat. Tema o Windows Phone bola zalozena mnou v case, ked WP mal maly podiel na trhu, bohuzial to prerastlo do jednej obrovskej temy, v ktorej je viac zmatok nez poriadok (detto autodebata). S broslom ste zacali vytvarat temy na iOS a Android, keby tento stav ostal zachovany, a boli by to sticky temy, tak by sekcia mobily stracala zmysel, nakolko by sa prispevky hromadili v tychto troch temach (a mizive percento by slo do novych topicov).

Podobny osud ma aj autodebata, kde je to bohuzial este horsie (vid kolko stran ma). Ta tiez zacinala ako tema a rozrastlo to do niekolko tisicoveho bordelu v ktorom uz ani maria netusi co kde je.

Iste, nebol by problem kategorizovat sekciu mobily zvlast na iOS, Android a WP, nebranim sa tomu, otazne je ci sme natolko mobilne smerovane forum aby sa to az takto kategorizovalo, a ako to budu stihat modi (viem kolko tem sa presuva zo sekcie Operacnych Systemov do podkategorii lebo vacsinove percento ludi je slepe a proste to bachne tam).

Tema o WP bola odomknuta, a momentalne je na diskusiu ci kategorizovat forum Mobilne telefony na sekcie podla OS. Ale temy isto nie, to by cele forum mohlo fungovat iba na sticky temach (CPU, GPU, RAM a pod.) a vznikal by bordel.





.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Leon »

Čiže v podstate si si nechal svoju vlastnú tému sticky a odomknutú, ostatné témy od konkurencie sa budú mazať a odmietaš ich pripnút ako WP ?, a sme pri situácií ktorá tu bola pred týždňom. V podstate stačilo prísť a napísať, že nechcem aby mi pri WP smrdel ďalši OS a hotovo ;pp, takto si si to predstavoval ako nejakú posratú diktatúru? :)
ANONYM_a7

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

cize nie som jediný komu to takto príde že :) to som rád
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

Leon, citaj pozorne az dokonca...
Tema o WP bola odomknuta, a momentalne je na diskusiu ci kategorizovat forum Mobilne telefony na sekcie podla OS. Ale temy isto nie, to by cele forum mohlo fungovat iba na sticky temach (CPU, GPU, RAM a pod.) a vznikal by bordel.
EDIT: Broslo, ty tiez. riesi sa to na urovni adminov.
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Snake »

Leon napísal:Čiže v podstate si si nechal svoju vlastnú tému sticky a odomknutú, ostatné témy od konkurencie sa budú mazať a odmietaš ich pripnút ako WP ?, a sme pri situácií ktorá tu bola pred týždňom. V podstate stačilo prísť a napísať, že nechcem aby mi pri WP smrdel ďalši OS a hotovo ;pp, takto si si to predstavoval ako nejakú posratú diktatúru? :)
Precitaj si este raz co som napisal, pozorne, a bez zaujatosti, temu WP neriesim, a ver mi ze tu nejde o to ci je to WP alebo Android alebo iOS.





.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Leon »

Dobre, bez zaujatosti. Kedy sa to teda dorieši ?
ANONYM_a7

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Večer spúšťame hlasovanie, výsledok oznámime čoskoro zatiaľ lock
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Mazanie témy.

Príspevok od používateľa Snake »

Leon napísal:Dobre, bez zaujatosti. Kedy sa to teda dorieši ?
Neboj, ty si ten posledny kto ma pravo niekoho nahanat ;).

Zatial LOCK.





.

Návrat na "Správy pre Administrátorov"