Sprístupnenie bazáru

Sem píšte správy pre Administrátorov a Moderátorov o problémoch s fórom, prihlasovaní­m ...
POZOR: Vyriešené otázky a problémy sú odstraňované
Používateľov profilový obrázok
Slayerik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 181
Dátum registrácie: Ne 02. Jún, 2013, 22:24
Bydlisko: Olomouc

Sprístupnenie bazáru

Príspevok od používateľa Slayerik »

ahojte, už to bude rok čo som registrovaný na fóre. je síce pravda, že mám len niečo okolo 70 príspevkov, no riadim sa heslom, že prispejem až keď to fakt užitočné a mám sa o čo podeliť. Sledujem pasívne veľa diskusií a tém, len proste neprispievam, často vidím že nájde niekto, kto má určite lepší prehľad alebo skúsenosti ako ja, preto napr v nákupnej poradni neprispievam.
No každopádne chcel by som sa opýtať, či by mi nemohol byť udelený prístup do bazáru. Nekšeftujem s vecami, predávam iba keď chcem sám niečo upgradeovať, no keď sa nájde niečo zaujímavé, tak si doprajem. Preto, že je treba nejaké príspevky aby bol bazár viditeľný, predpokladám že bude v bazáre trošku vyššia úroveň ako na bazoši napr.
Je teda možné dostať prístup, alebo sa mám snažiť prispievať? (tiež nemám záujem teraz hrabať hociakými drístami príspevky, čiže neviem či sa mi to tak skoro podarí :D)


PS: na inom fóre, kde som začal skôr chodiť, mám príspevkov veľa, no v poslednej dobe tiež skôr len pasívnejšie sledujem
Spoiler: ukázať
MB: ASRock Z77 Extreme6 ; CPU: Intel i5-2500 + Scythe Ashura Shadow + Noiseblocker eLoop; GPU: MSI GTX 650Ti Boost Edition OC Twin Frozr III ; RAM: Corsair Vengeance 8GB (Kit 2x4GB) LP 1600MHz DDR3 White ; PSU: OCZ Silencer MKIII 500W; SSD: Samsung SSD830 128GB ; HDD: Seagate Barracuda 1TB SATA III; Case: Fractal Design Arc Midi R2 + 2xNoctua A14 + Corsair AF140 ; Razer DeathAdder 3.5G Black + SteelSeries QcK mini ; Tesoro Durandal Ultimate ; Creative Fatal1ty HS800 headset ; LG IPS2453VQ
Gumkac
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1966
Dátum registrácie: Pi 10. Feb, 2012, 17:01
Bydlisko: bratislava - DL

Re: Sprístupnenie bazáru

Príspevok od používateľa Gumkac »

naco zakladas taketo temy. napis adminovy a je. alebo moderatorovi.
Intel i5 13600K + Noctua NH-D14 | ASUS TUF Z690 | ASUS TUF RTX 3070 Ti O8G | 32GB 3600Mhz Kingston | Corsair HX750i | Samsung 980 pro 1TB + 970 evo plus 1TB
LG UltraGear 27GP850-B / Dell U3417W | Logitech G700s + Devis Control | Logitech G915 Tactile
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Sprístupnenie bazáru

Príspevok od používateľa newmi »

Bud aktivnejsi ale vzdy pis k veci a bazar sa ti odmkne ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Správy pre Administrátorov"