Alfa testing novej bazos android appky

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa UrSuS »

Zdravim, ak ma niekto zaujem testovat a davat feedback k mojej este nezverejnenej Bazos Search appke, tak napiste koment

Vdaka!
edit by 369.....I am your father !
marfan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1931
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Veselé pri Pieš

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa marfan »

Môžem skúsiť ak to neni virus :D :hysterical:
Spoiler: ukázať
MB:ASUS PRIME X370-PRO, CPU:AMD Ryzen 7 2700x, RAM:2x8GB Patriot Viper 4 Black 3200MHz,CLADIC:Thermalte NiC C4,CASE: Fractal Core 3500, PSU:EVGA 650 G3, GPU:AMD XFX RX480 8GB, SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD:WD 1TB RED, GREEN ,Samsung 1TB,2TB, Samsung 750GB, LCD:DELL U2412M,
Používateľov profilový obrázok
Chris
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5174
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa Chris »

kludne posli.
Master of PaloAlto NGFWs, Cisco ASAs
dadik08
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 425
Dátum registrácie: So 31. Jan, 2009, 19:51
Bydlisko: KE/VT

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa dadik08 »

Tiez by som to skusil.
Spoiler: ukázať
PC1: AMD Ryzen R9 3900x | Gigabyte X570 Aorus Elite | Corsair Vengance LPX 64 GB 3200 MHz | Sapphire Radeon 570 4 GB | Samsung 850 EVO 250 GB | Seasonic S12II 620 W FDB | Noctua NH-D15S | Fractal Design R4
Loxjie D30 -> HifiMan HE-4xx (Brainwavz sheepskin pads), Audio-Technica ATH M30x (Brainwavz hybrid pads)
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa UrSuS »

nebojte sa :-D je to oficialne cez google play len je to skryte kym to nevyjde z testingu

poslite mi plz do ss vase gmaily, pridam vas do zoznamu a poslem mejl s pokynmi ako to najst na playi
edit by 369.....I am your father !
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa shiro »

ja len k tomu dizajnu screenshotu tej appky, ak to teda takto vyzera:
- zmensil by som to logo bazosu, zabera moc miesta
- a tie tlacitka mozno tiez kusok na vysku zmensit a pridat tam jeden rad naviac, ak su na bazosi este nejake kategorie, aby sa nemuselo pripadne skrolovat.

Inac to vyzera tak zaujimavo oranzovo :-)
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa UrSuS »

shiro napísal:ja len k tomu dizajnu screenshotu tej appky, ak to teda takto vyzera:
- zmensil by som to logo bazosu, zabera moc miesta
- a tie tlacitka mozno tiez kusok na vysku zmensit a pridat tam jeden rad naviac, ak su na bazosi este nejake kategorie, aby sa nemuselo pripadne skrolovat.

Inac to vyzera tak zaujimavo oranzovo :-)
neboj sa, toto bude najvymakanejsia material design slovenska appka, header sa ti collapsuje ako scrollujes :-)
edit by 369.....I am your father !
marfan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1931
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Veselé pri Pieš

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa marfan »

Mne sa osobne páči tá úvodná obrazovka, ale prijal by som tam asi niečo také, že keď kliknem napr. na PC tak sa mi vyrolujú podkategórie.

Druhá vec čo by sa mi páčila je tá, že keď kliknem na danú podkategóriu a zobrazia sa mi inzeráty mohlo by byť na výber ešte riadkové usporiadanie z názvom inzerátu plus malým obrázkom a vedľa toho cenou.

Tretia vec, ktorú by som prijal je mať bočný panel tých podkategórii ako to je vo web verzii, čiže by sa rýchlejšie dalo preklikávať na iné podkategórie. Myslím keď už mám zobrazené inzeráty.

Štvrtá vec, možnosť zoradenie podľa ceny, myslím že podľa názvu a podobne je to zbytočné to sa dá vyriešiť filtrom vyhľadávania.
Spoiler: ukázať
MB:ASUS PRIME X370-PRO, CPU:AMD Ryzen 7 2700x, RAM:2x8GB Patriot Viper 4 Black 3200MHz,CLADIC:Thermalte NiC C4,CASE: Fractal Core 3500, PSU:EVGA 650 G3, GPU:AMD XFX RX480 8GB, SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD:WD 1TB RED, GREEN ,Samsung 1TB,2TB, Samsung 750GB, LCD:DELL U2412M,
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa UrSuS »

marfan napísal:Mne sa osobne páči tá úvodná obrazovka, ale prijal by som tam asi niečo také, že keď kliknem napr. na PC tak sa mi vyrolujú podkategórie.

Druhá vec čo by sa mi páčila je tá, že keď kliknem na danú podkategóriu a zobrazia sa mi inzeráty mohlo by byť na výber ešte riadkové usporiadanie z názvom inzerátu plus malým obrázkom a vedľa toho cenou.

Tretia vec, ktorú by som prijal je mať bočný panel tých podkategórii ako to je vo web verzii, čiže by sa rýchlejšie dalo preklikávať na iné podkategórie. Myslím keď už mám zobrazené inzeráty.

Štvrtá vec, možnosť zoradenie podľa ceny, myslím že podľa názvu a podobne je to zbytočné to sa dá vyriešiť filtrom vyhľadávania.
no podkategorie vies preklikavat tym dropdownom na toolbare hore ked si v kategorii (to s tym trojuholnickom)

sort som vyhodil zamerne, asi to este premyslim
edit by 369.....I am your father !
marfan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1931
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Veselé pri Pieš

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa marfan »

ANo to viem je to alternatíva namiesto bočného panelu. Zatiaľ to vyzerá OK. Myslím, že už takto by bola tá appka plne využiteľná.
Spoiler: ukázať
MB:ASUS PRIME X370-PRO, CPU:AMD Ryzen 7 2700x, RAM:2x8GB Patriot Viper 4 Black 3200MHz,CLADIC:Thermalte NiC C4,CASE: Fractal Core 3500, PSU:EVGA 650 G3, GPU:AMD XFX RX480 8GB, SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD:WD 1TB RED, GREEN ,Samsung 1TB,2TB, Samsung 750GB, LCD:DELL U2412M,
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa UrSuS »

a co si myslis o tom pravom menu? to je taka moja inovacia .. aj ked bez zaciatocneho hintu to asi tazko bude najditelne userom

(longpress na inzerat ti ho otvori v bocnom menu, ako zalozky v chrome a mozes si potom prezerat postupne zalozky ked si uz skoncil scrollovat)
edit by 369.....I am your father !
Hexaris

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa Hexaris »

Len tak okrajovo, ides cez api ci len dalsia aplikacia co parsuje web ? Nemam sice android, ale ked nepatris pod nich, mala zmena a bude to nefunkcne a budes to stale dorabat ... :)
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa UrSuS »

riziko povolania
edit by 369.....I am your father !
marfan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1931
Dátum registrácie: So 05. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Veselé pri Pieš

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa marfan »

UrSuS napísal:a co si myslis o tom pravom menu? to je taka moja inovacia .. aj ked bez zaciatocneho hintu to asi tazko bude najditelne userom

(longpress na inzerat ti ho otvori v bocnom menu, ako zalozky v chrome a mozes si potom prezerat postupne zalozky ked si uz skoncil scrollovat)
Ak myslíš záložky, tak je to dobrý nápad s tým, že ako záložku by som skôr dal napr. hľadám auto BMW 530d a to si uložím ako vyhľadávanie. Čiže chcem omrknúť aktuálnu ponuku tak si kliknem v záložkách do vyhľadávania a nemusím si to znova nastavovať. Teraz sa tam dá len konkrétny inzerát pridať ako záložka.
Spoiler: ukázať
MB:ASUS PRIME X370-PRO, CPU:AMD Ryzen 7 2700x, RAM:2x8GB Patriot Viper 4 Black 3200MHz,CLADIC:Thermalte NiC C4,CASE: Fractal Core 3500, PSU:EVGA 650 G3, GPU:AMD XFX RX480 8GB, SSD: Samsung 850 EVO 500GB HDD:WD 1TB RED, GREEN ,Samsung 1TB,2TB, Samsung 750GB, LCD:DELL U2412M,
Používateľov profilový obrázok
UrSuS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: PreShow

Re: Alfa testing novej bazos android appky

Príspevok od používateľa UrSuS »

marfan napísal:
UrSuS napísal:a co si myslis o tom pravom menu? to je taka moja inovacia .. aj ked bez zaciatocneho hintu to asi tazko bude najditelne userom

(longpress na inzerat ti ho otvori v bocnom menu, ako zalozky v chrome a mozes si potom prezerat postupne zalozky ked si uz skoncil scrollovat)
Ak myslíš záložky, tak je to dobrý nápad s tým, že ako záložku by som skôr dal napr. hľadám auto BMW 530d a to si uložím ako vyhľadávanie. Čiže chcem omrknúť aktuálnu ponuku tak si kliknem v záložkách do vyhľadávania a nemusím si to znova nastavovať. Teraz sa tam dá len konkrétny inzerát pridať ako záložka.
co chces je presne moja prva appka https://play.google.com/store/apps/deta ... gent&hl=sk ktora hlada za teba so you dont have to
edit by 369.....I am your father !

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"