Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
grepii
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 304
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Príspevok od používateľa grepii »

Caute ,

mam telefon Sony xperia Go a ked ho zapnem nacita mi logo Sony potom tam skoci Xperia a potom uz len farebne vlnky ako keby cakal kym sa zapne ,ale nezapne sa.

Snazil som sa na nom pustit ten mod s Recovery ci ako sa to vola ,ale nejde mi ani to pustit. Nikde neviem najst ako. Uz som to raz robil na HTC Desire a tam stacilo ked bol vypnuty stalict tlacidlo zapinani/vypinania a volume up.

Viete mi poradit ako to funguje na Sony Xperia Go ??

Dakujem za vsetky rady.
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 476
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Príspevok od používateľa miroh »

xperiu obnovis cez soft: update service priamo od sony.
Asus g751jy....
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Príspevok od používateľa spencer »

Sony nie je HTC , tým myslím HTC od novoty ako sa telefon kúpi ma v sebe záložné funkcie a celkovo sa to da nazvať presne Recovery menu . Sony toto nemá . Treba si to dostať manuálne do telefonu a tým pádom padá záruka pri prípadnom odhaleni inštalacie tohto SW . xperiu GO má môj otec a zamrzol mu nevedl ho reštarotvať keďže bateria je napevno. vtedy som posnoril po nete a našiel kombináciu ktorá mu ho reštartla a neviem či nie aj obnovila telefon do pôvodných nastaveni . http://www.hard-reset.com/sony-xperia-g ... reset.html tu je všetko potrebné .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
grepii
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 304
Dátum registrácie: So 28. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Príspevok od používateľa grepii »

miroh napísal:xperiu obnovis cez soft: update service priamo od sony.
Dakujem :) sice to islo az na druhy krat a mal som problemy s pripojenim cez usb lebo nevedelo stiahnut ovladace,ale funguje to dakujem este raz :)
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Príspevok od používateľa Pein »

Spancer - keď stpravis repair cez Sony Update Service tak záruka ani nič nepada... Je to oficiálny SW na podobne problémy.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Sony xperia GO - len logo a dalej nic ...

Príspevok od používateľa spencer »

v pohode riešenie ktoré som munavrhol tiež mu ním nepadne záruka . ta trojkombinacia tlačidiel ide aj bez zásahov do systému . Len pokiaľ by chcel riešiť veci cez recovery menu vtedy už si treba lepšie sledovasť kroky všetko zalohovať aby bolo možné navratiť telefon do stavu ako keĎ sa kúpil .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"