Swift - práca s certifikátmi

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Rozok
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1103
Dátum registrácie: Ne 23. Aug, 2009, 21:10
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Swift - práca s certifikátmi

Príspevok od používateľa Rozok »

Zdravím, potreboval by som poradiť ako v iOS zariadení nájsť certifikát a následne z neho vytiahnuť nejaké data. Robím totiž BP a mojim cielom je spraviť appku na iOS na elektronickú evidenciu tržieb čo teraz zaviedli v ČR. TU je celá dokumentácia čo k tomu poskytujú a moc s tým neviem pohnúť.

V podstate som ale z toho pochopil to, že používatel si stiahne certifikát do mobilu kde budú udaje ako dič atď. a môj hlavný cieľ nateraz je nejako otvoriť ten certifikát a vytiahnuť z neho dáta. V dokumentácii som našiel túto funkciu ktorá by mi mala vracať data z certifikátu, ale nerozumiem čo mám vkladať do parametrov. Ak by ste mi s tým vedeli pomôcť bol by som veľmi vďačný.
Ryzen 5 5600 | ASRock B450 PRO4 | 4x8GB DDR4-2666 CL16 | MSI RX 6800 Gaming X Trio | ZALMAN ZM850-GVM 850W | Fractal Design Pop Air RGB
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15047
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Swift - práca s certifikátmi

Príspevok od používateľa faugusztin »

Krypto na iOS je trapenie, a odporucam si najprv zistit co s tym certifikatom dokaze spravit OpenSSL samotne, a ak s tym dokaze pracovat OpenSSL, tak sa poobzerat po Objective-C ci Swift knizniciach pre OpenSSL. Pre Objective C je https://github.com/krzyzanowskim/OpenSSL. Swift som neskumal.
altt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 8
Dátum registrácie: St 23. Nov, 2016, 22:55
Bydlisko: Nitra

Re: Swift - práca s certifikátmi

Príspevok od používateľa altt »

Riešil som eet v php. Skrz openssl vytvoris . key a . pem. Tie následne pouzijes pri zasifrovani správy + vygenerovanie potrebných kódov obsiahnuté v správe.

Návrat na "Programovanie"