Program na odpočet

Sekcia o programovaní, programovacích jazykoch...
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Program na odpočet

Príspevok od používateľa Leon »

Zdravím hoši. Mal by som takú prosbu. :) Zháňam niekoho, kto by bol ochotný naprogramovať takýto úplne ľahučký program. Asi v takejto veľkosti

Obrázok

O čo by sa tam jednalo. Zapol by som tento program a po stlačení na Štart by začal odpočet zo 60 sekúnd na 0 sekúnd a opakoval by sa do nekonečna. Proste by to cyklovalo jednu minútu od 60 sekúnd. Keby tam bolo aj tlačítko Reset tak by to bol bonus, ale vôbec tam nemusí byť. Hlavne aby po kliknutí na Štart to odpočítavalo vždy od 60. Ako tak rozmýšľam tak ten reset tam ani nemusí byť, len jedno ten Štart,... ono to po kliknutí bude plniť to isté ako Reset :D

Ešte jedna dôležítá vec čo by som tam chcel. Tam v ľavo hore jak je ta ikonka diskety, zvykla tam byť možnosť "Vždy na vrchu". Tak toto by som tam potreboval.

Neviem ako je to zložité spraviť,.. ja by som si to v javascripte spravil do pár minút, ale potrebujem to ako klasický program a hlavne s tou možnosťou "Vždy na vrchu." Je tu niekto ochotný to zbúchať? Za nejaké pivečko alebo tak? :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Program na odpočet

Príspevok od používateľa LordKJ »

https://dl.dropboxusercontent.com/u/29282601/timer.exe

No, ale neviem ci to ide tak ako chces, podla mna mi tam niekde uteka jedna sekunda :D, akoze aj viem kde, ale neviem ako to ma vyzerat :D
Naposledy upravil/-a LordKJ v Ut 16. Dec, 2014, 22:49, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Program na odpočet

Príspevok od používateľa Leon »

shit, nečakal som, že to niekto spraví :D, stihol som stiahnúť aj ten prvý :D ale hej, ide to troška hore/dole :D
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Program na odpočet

Príspevok od používateľa LordKJ »

https://dl.dropboxusercontent.com/u/29282601/timer.exe

vyskusaj, +- ide, ale nevidis tam nulu, lebo ide rovno na 60tku, ale to by bolo potom 61 sekund, ci?

sekundy uz ide zarovno s telefonom mojim, aspon teda mam taky pocit :D
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Program na odpočet

Príspevok od používateľa Leon »

jj to by bolo 61. Ide to skvele (po 2 minútovom teste :D)

Presne takto som to mal na mysli, či už vzhľadovo, rozmerovo alebo funkčne ! Joj fakt som ti strašne vďačný :) Čo som dĺžný ? Určite keď pôjdem okolo Kežmarku tak sa stavím na pivo, ale mimo toho? :)
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7729
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Program na odpočet

Príspevok od používateľa LordKJ »

aaaaaale to je pohode, dufam, ze to pojde spravne, testuj aj dalsie 2 minuty lebo si niesom 100% isty :D

Návrat na "Programovanie"