The Grand Tour // Amazon

Všetko o filmoch, filmových premiérach ...
stanley159
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ut 09. Jún, 2015, 13:44

The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa stanley159 »

nikto nic? ... tak zalozim temu :)

11/10 hodnotim prvu cast :)
prvu pol hodinu som sa uskieral ako retard taky som bol happy ztoho :D a az do konca to bolo vyborne :)
Audio: Fiio E10K/ HiFiman HE 400 SE/ Microlab B77
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja mam taky dojem ze keby uplne presne rovnaku vec vytvoril ten teplosko co odisiel a team z byvalej relacie, ze by to bolo hodnotene vlazne.

Nic noveho som sa nedozvedel, z nicoho som sa nepos-kakal lebo sa nebolo z coho, autiak sa 1.8 mega ani za 0.9mega si nekupime, pozriet sme si pozreli, hikat nad tym netreba, pozrieme si aj dalsie casti, nejaky nadpozemsky humor som nestretol, bolo to podla ocakavania take ze tam boli henti traja, zivot ide dalej. Uz pocas vysielania som navrhol zopar sketchov ktore tam mohli byt, napriklad ze "stary chod tam ty sa vies biť, ved nas posledne za to ani nevyhodili". Na zaciatku strasna komedia, americky uspech, usmev cislo 15, to sa mi vyslovene nelubilo, ja na taketo saskariny a mavajte zastavkou lebo ide kacer Donald nas buduci prezident proste nie som.

Strucne tak ?
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
stanley159
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ut 09. Jún, 2015, 13:44

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa stanley159 »

ja ktomu nemam ziadne vyhrady, na porovnavacku tych 3 hyper aut som sa tesil a sposob akym to podali mi stacil.
top gear nikdy nebol o autach ktore si kupi bezny smrtelnik bud sa vozili v drahych alebo potom rozpadnutych :D

a to ze to malo americky feeling bolo ok, malo to stavu od zaciatku do konca, foriky ako trat v tvare eboly / speeding in 37mph :D za mna fakt 11/10 mal som vysoke ocakavania a naplnili mi ich do bodky, snad to bude takto celu seriu :)
Audio: Fiio E10K/ HiFiman HE 400 SE/ Microlab B77
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nie, nebolo to zle, ano pozrieme si vsetky nasledujuce casti. Isteze.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa Andre »

pre mna tiez poslabsie, na hodnotenie potrebujem aspon 2-3 cast, verim, ze sa to zlepsi
vsak napr toto tam nebolo a nema to chybu https://www.youtube.com/watch?v=02MDAT4giVg
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Akoze tento piatok bol trosku nasilu... nemalo to tu lahkost, vzdusnost povodnych serii, bolo to o tom "ako co najviac komercne zaujat" a nie o tom ze mampičiarobimčomilujem.

Akokeby sa stracala povodna esencia, duša... to je take ako E-Type zo sedemdesiatych rokov a dnesny cojaviem Mustang. Fordik bude zurivo modernejsi, vycackanejsi, s displejikmi a prehravacom dévédé ktory vsetci potrebujeme pocas jazdy, digitalnou sedemzonovou klimou s ofukom vajíčok, zrejme aj s tlacitkami "drift left" a "drift right", urcite so zvukom za ktorym stoja stovky hodin konzultantov, brainstormingu a vyskumov zakaznickych preferencii... ale prave ta analogova nedokonalost, prave ten jakot hysterickeho dvanastvalca ktory dnes proste nestretnes, prave jeho prejav nenafukany tromi turbami, prave to robi Jaguarik vynimocnym, zaujimavym a... neopakovatelnym. Prave preto nedokazal pan Enzo Ferarri, a to uz je teda aky Pan, udrzat gate a prave preto povedal ze je to najkrajsie auto ktore kedy videl. S tym co mal za sebou. Prave preto sa ho snazil okopirovat a zlepsit pretoze to bola muza, inspiracia, fenomelnalny uspech, pozrieme sa na Ferari 25x / GTx serie...

Snazi sa GrantTúr opakovat to co bolo lebo "maju recept" ? Snazia sa nasilu robit nieco hyperkonzumerske ? Nestaci tristo milionov divakov, treba sedemsto milionov, devatsto, miliardu a stvrt aby si zasluzili svoje tucne prachy ?

Akoze ja nemusim nadsene hikat a kikirikat ako davy len za to lebo je to GrantTúr, pozriem sa na to z nadhladu... minuly diel uzasne ftipky jak jeden padol z lietadla na brucho, druheho zjedla kobra, potom sme sa silno pobili v zakulisi alebo s divakmi, akoze sorry ale to bolo trapne. To bolo nasilu.

Este raz - nemusim nadsenim kikirikat ze sa Džeremy postavil pred kameru. Ani do mdlob nemusim upadnut na dva dni. Triezvo. Podme do toho.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa Andre »

no druha cast bola dost trapna, preskakoval som pasaze
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
stanley159
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 136
Dátum registrácie: Ut 09. Jún, 2015, 13:44

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa stanley159 »

Jj..normalme som nechapal :( dufam ze takto nebude pokracovat
Audio: Fiio E10K/ HiFiman HE 400 SE/ Microlab B77
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa Jednoduska »

viac aut, menej show. to je jedine co chcem :) ale to uz poslednych niekolko sezon no, idu na sirsie publikum co uz.
Používateľov profilový obrázok
DC9-32
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 289
Dátum registrácie: Po 25. Feb, 2013, 20:12
Bydlisko: NR

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa DC9-32 »

Top Gear poslednych par serii nebol velmi o autach ale skor o blbnuti v autach.. Teraz tato posledna seria bola skoro už o blbnuti aj bez auta, ale všetko bokom ja som sa celkom bavil :)
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa killswitch »

Podla mna je to zabavnejsie nez povodny TG. Clarkson presne vie, preco to ludia pozerali. Nejake technicke specifikacie si kazdy pozrie na nete a pekne pohyblive obrazky si vyrobi aj kazda automobilka sama. Toto ma byt zabavna show a tak je to dobre. Za mna velke thumbs up.
ANONYM_a7

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Plne sa stotoznujem s killom. Kto pozera TG/GT pre ich "detailne" recenzie aut asi ešte nikdy poriadnu recku auta nevidel :D Každopádne z toho mám fun car show :D
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa Fullesh »

Za mna + pre obe odvisielane casti, i ked ma dost irituje ten ich stan a to kamuflovanie ze su naozaj tam kde hovoria :D Chybaju mi tam tie ich "Good news"
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa Jednoduska »

no neviem chalani, zabava bol topgear aj ked som v casti videl minimalne 3-4 auta, a to ich nikto nemusel ostrelovat slepymi. Klasiky typu Jaguar F-type, BMW M1 (to modre), Pagani Zonda. proste ich subjektivne, 10 minutove recenzie aut s brutalnymy zabermi, zvukom atd.

Hold, ina cielova skupina :) Pre mna malo aut a vela scripted zabavy momentalne, aj posledne sezony.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: The Grand Tour // Amazon

Príspevok od používateľa Andre »

e3 :OK:
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65

Návrat na "Film"