Stolicka k pc

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quicky »

Aku haluz máš na mysli?Obyčajná nízkorozpočtova stolička:)
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

>> Ťažko povedať ktoré je lepšie, na každom sa sedí inak a je to aj o osobných preferenciách. Plný sedák je univerzálnejší, sieťový má obrovskú výhodu v horúčavách.
wingo to si mu poradil

Matej, ak mas velku rit, alebo sa tvoja hmotnost pohybuje do 130kg jednoznacne chod do peny (sietovina ma nostnost 130kg). Tie okraje na sietovej verzii dost tlacia. a nie, neda sa na to zvyknut. aspon ja som si stale nie. (vymena sedakovej casti, dodatocne stoji potom 50e fyi)

este spomeniem ten posuvny mechanizmus co je u sietovej. je to jednoznacne brak. staci aby stolicka zavadila o zaciatok koberca, a uz su tie panty, na dve veci a samo sa ten sedak posuva.
ak by som si mal vybrat, idem do calunenej verzie, a nasral by som na cele leto.

a to nehovorim o sietovej verzii co mi robi. pozri si par stran dozadu.
Spoiler: ukázať
::: ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quicky »

fiiiiha taketo problemy so "svatou a ospevovanou" EX5? :O neuveritelne...

ja som kupil vtedy ld seating 285- sys vo fulke (http://www.ldseating.com/produkty/stream/) a nemozem jedno jedine zle slovo povedat na tu stolicku :)
Používateľov profilový obrázok
Erazer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1135
Dátum registrácie: St 11. Aug, 2010, 11:00
Bydlisko: Trenčín

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Erazer »

Hmmmm quicky ta to ld seating sys mi naramne pripomina http://www.antares.cz/cz/studio-plus/1870-motion lebo ju ma kolega vedla mna...takze rebrand toho isteho vyrobcu ?

Edit: tak nie su tam male rozdiely ale je fakt dost podobna akurat ze ten antares nerobi moc dobre produkty...kolega ma tamtu a ja omniu a nic moc...neodporucam.

Ta LD seating moze byt OK.
PC: Ryzen7 7800X3D, ASUS ROG STRIX B650E-E GAMING WIFI, G.SKILL 32GB DDR5 6000MHz CL30 Trident Z5,ASUS TUF RTX 4070, Kingston KC3000 2TB, Corsair RM850x, Jonsbo D41,Noctua NH-U12A Chromax Black, 7xNF-A12x25 black
Audio: GSP 500+GSX 1000 Notebook: Lenovo P50,Phone:GalaxyS21,
Diablo III battletag: Sorrow#2622, Star Citizen Handle: Erazer1
Vytvorte si účet v Star Citizen pomocou tohto ref. linku a získajte 5,000 in game kreditov zdarma
>>> STAR-K3QT-JHMS<<<
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa quicky »

Už som si dávno všimol,že rôzne typy stoličiek robí veľa vyrobcov.otazka je kvalita....Ldseating zrovna lacná značka není ale kvalitu je vidieť:)
Sanab
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 10. Mar, 2017, 11:03

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Sanab »

Tak aby som si to nejako zhrnul ku PC a hraniu hier skôr odporúčate LD seating ako maxnomic, dxracer ? to som sa aj pôvodne chcel dopátrať či sa na týchto stoličkách sedí dobre alebo nie či sa to oplatí za tie peniaze kupovať, myslím tie dxracer alebo maxnomic, či podporia chrbát a nebolí z nich zadok ani chrbát jasné že odtiaľ potiaľ nie ak presedím celý deň skrutený na stoličke.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Ide o to, že DXRacer/Maxnomics/Vertagear/... sú skôr kreslá. Emagry, Ergohumany, LD Seatingy sú stoličky - sú príjemné, no osobne, priznám sa, že by som pre pozeranie filmov, hranie hier dal takú obludku a bol v ňom rozčapený (ak nie je leto alebo horúčava, samozrejme).
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Sanab
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 10. Mar, 2017, 11:03

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Sanab »

ďakujem za odpoveď to som chcel vedieť ja sedím na stoličke v práci domov chcem skôr kreslo ktoré je v rámci možností finančných a komfortu pohodlné dá sa na ňom posedieť pri pc a xboxe pozrieť film a nechcieť po 4 hodinách spáchať samovraždu.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Toto toto, to môžem byť len ja ale ja ak mám jedne z dní, kedy potrebujem veľa robiť na PC a som tam naozaj aj 8 hodín, tak som z toho taký nejaký dolámaný (Ergohuman). Občas, keď sadnem do svojho starého, tak je to veľmi príjemná zmena (toto).

Ak by som ja vyberal z DXR, tak by som šiel pravdepodobne do
https://www.dxracer.sk/dxracer/4165-zid ... ks11-n.htm
pokiaľ dobre vidím a rozumiem, tak čierna časť je látka a sivá božka a na tom by som oveľa radšej sedel ako na božke (používajú len PUčko).
Nie je to malý peniaz ale po menšom odobratí výplne z vankúšikov (v prípade bedrového je pena, takže odrezať po kúskoch) by to mohla byť naozaj pohoda, klídek a tabáček..
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Sanab
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 10. Mar, 2017, 11:03

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Sanab »

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď ja som pozeral DxR túto https://www.dxracer.sk/dxracer/3390-cha ... -green.htm bojím sa len toho že pri menších budem mať problém lebo som dosť vysoký a nechcel som úzku stoličku lebo som sedel v rade racing a to nebolo veľmi príjemné chcem si pozrieť film a nie jazdiť vo Ferrari. Každopádne pozriem tú radu K a uvidím a taktiež poziem či sa dá objednať niečo iné okrem kože lebo na tomto sa v lete nejpríjemne sedí skôr látku by som bral.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Veľa šťastia v lete - už keď, tak látka, príjemná a "sedateľná" aj v lete.

Btw, Racing/Formula/Drift sú všetko tie úzke hlúposti.

Mimochodom, pozri na hrúbku peny v sedáku u Wide a King
https://www.dxracer-europe.com/king-ser ... oh-ks57-ng
https://www.dxracer-europe.com/wide-ser ... r-oh-wy0-n
Dokonca by King mala byť ešte drahšia ako Wide.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11469
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Andre »

5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Andrej vidim iba 180 vyssie :D
Sanab
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: Pi 10. Mar, 2017, 11:03

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa Sanab »

loleqboleq napísal:Veľa šťastia v lete - už keď, tak látka, príjemná a "sedateľná" aj v lete.

Btw, Racing/Formula/Drift sú všetko tie úzke hlúposti.

Mimochodom, pozri na hrúbku peny v sedáku u Wide a King
https://www.dxracer-europe.com/king-ser ... oh-ks57-ng
https://www.dxracer-europe.com/wide-ser ... r-oh-wy0-n
Dokonca by King mala byť ešte drahšia ako Wide.

Preto som sa pýtal či tento obchod predáva pravé veci lebo sa mi tie ceny zdajú trochu iné ak na americkej stránke tak mi to bolo podozrivé. a mám ešte jednu otázku neviem či budete vedieť odpoveď asle tak ak by som to kúpil z obchodu dxracer.sk a došlo na reklamáciu tak by som to musel posielať do čiech? keďže je niekde písané, že patri pod obchod kancelárskežidele.cz, neviete niekto?
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Stolicka k pc

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Nerieš americkú stránku, rieš oficiálnu európsku, my máme tú ponuku. US stránka je pre nás irelevantná.
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Nákupná poradňa"