dovolenkovy internet v Taliansku

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

dovolenkovy internet v Taliansku

Príspevok od používateľa mp3turbo »

absolutne nemam prehlad o slovenskych ponukach a roamingu, neviem ake su lokalne italiánske ponuky - viete volakto poradit internet s co najvacsim objemom dat ?

Nejde mi o rychlost : 3G kludne staci, absolutne ziadne videa, youtube, ziadne P2P, cisto len kancelarske/desktopove pouzitie. Musi chodit VPN.

Absolutnou prioritou je mnozstvo dat, som schopny uderit 2GB denne. Please help. Cena ma primarne nezaujima, v pohode si kupim nejaku lokalnu kravinu pardon kartu za 40eur, len nech tam je vela vela vela vela vela vela vela vela vela gigabajtov [pan doktor nie som chamtivy, ale dajte mi vela vela vela tych liekov].
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: dovolenkovy internet v Taliansku

Príspevok od používateľa Krutibrko »

NIe je uz nahodou roaming v EU zruseny?
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4573
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: dovolenkovy internet v Taliansku

Príspevok od používateľa killswitch »

TIM pise, ze ma pre cudzincov za 10EUR 30GB na 28dni, ale neviem, ci tam nie je nejaka viazanost: The activation and subsequent renewals supply determine the extension of the TIM Card 13 month term (keeping in mind that during the thirteenth month the service will work only for receiving calls and messages) from the date on which occurs the 'activation or renewal.

https://www.tim.it/offerte/mobile/ester ... ional-30gb
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: dovolenkovy internet v Taliansku

Príspevok od používateľa mp3turbo »

roaming je sice zruseny ale nasi fesaci povymyslali kopec blbosti, ked mas u nas doma 12GB to neznamena ze mas aj v Italiansku tych istych 12...

Sa mi rozjasnilo - minuly rok som pouzival Wind, aj teraz som nasiel nejake ponuky :
https://www.wind.it/privati/mobile/rica ... GwodGR8Fcg
30GB za 20eur

pripadne
https://www.wind.it/privati/mobile/rica ... GwodZgEMsA
20GB za 9eur, toto by mi malo stacit na dva tyzdne, zatial nechapem preco by som si nekupil 2x 20GB za 18eur kedze je to vyhodnejsie
[celkovo viac dat, celkovo menej penazi, aktivacia zadarmo online - na to zneuzijem slovenske data]


Pokial moja spanielcina staci na taliansky preklad, ponuka TIMu ktoru uderil hore KillSwitch je pol na pol :

L’offerta prevede 15 Giga per tutto il giorno e 15 Giga di notte dalle 00:00 alle 08:00.
cize 15GB cez den, 15GB od polnoci do osmej rana. Za desat eur plus aktivacia za 5 eur (pripadne online zadarmo) je to velmi slusne, ale hore Wind 20GB/9eur je lepsi lebo nema casove rozdelenie - aspon som nic take nenasiel narychlo.

Skoda ze Winďáci zhodia rychlost na 32kbit po vycerpani dat, to je nepouzitelne. Diky chalani za infosky, kludne pridavajte ked volaco najdete. Myslim ze sa to zide viacerym dovolenkarom, Taliani su fakt taliani co sa tyka zadarmo pristupu na internet. Problem najst v obchodakoch...
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.

Návrat na "Nákupná poradňa"