Zalozny zdroj

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12191
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Zalozny zdroj

Príspevok od používateľa HellAngel »

nenapisal si co chces tahat na ten zalozak. Moze byt OK aj tych 650VA, ak chces na tom tahat office PC co v zatazi berie 200w aj s monitorom.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
mirjak
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2222
Dátum registrácie: Št 16. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Zalozny zdroj

Príspevok od používateľa mirjak »

wito napísal:zdravim, takze ten Apc back cs 650 je v pohode zdroj? ci da sa ist trosku lepsie
nedavno mi oddisiel zalozak co uz mal 6 rokov, uz nedokazal pri zapnutom pc drzat dlhsie ako 3sec a tiez uz nezvladal ked prud len preblikol...
vsak vymen baterie a ficis x-rokov dalej...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Zalozny zdroj

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nemoze, pise ze uz ten zalozak nema.

Ano, to co si linkoval vyzera v pohode - 700W zatazitelnych takze to by si sa naozaj mal v pohode zmestit. Na 99% mozes vybrat aj nieco slabsie, usetril by si par korun, ale mam taky dojem ze teba tento problem netlaci. To co si linkoval je normalna masina, ak ti vyhovuje farba, velkost a cena, veselo. Dokonca to aj vydrzi z hladiska doby zalohovania - mozes mat kludne 1400VA UPSku ktora bude vnutri bateriu 12V/7Ah a vydrzi tri minuty a potom zhasne; mozes mat UPSku 1400VA s bateriou 12V/17Ah ktora sice potiahne len rovnaku zataz, ale podstatne dlhsie. A ty si si nevybral to najlacnejsie prditko takze v pohode.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
wito
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 322
Dátum registrácie: So 31. Dec, 2005, 20:00

Re: Zalozny zdroj

Príspevok od používateľa wito »

ono nemam daky limit na financie momentalne, rad investujem do daco co vydrzi xx rokov a pomoze mi to udrzat moju zostavu v bezpeci
ten predosli som vyhodil lebo baterky na to sa uz nedali zohnat
edit: a hlavne nieco co nepiska a nehuci :DD
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Zalozny zdroj

Príspevok od používateľa mp3turbo »

baterky sa daju zohnat viacmenej vzdy, vsetky tie antikozmicke a intergalakticke superspecialne veci mas v konecnom vysledku vzdycky len nejaky akumulator. A ked uz ma nestandartny tvar alebo nieco, tak ho nahradis cimkolvek mensim. Akumulator este dlho bude len akumulatorom - uchova v sebe nejake mnozstvo energie, smitec.

K piskaniu sa vyjadrit neviem, ja pracujem len s takymi vacsimi UPSkami ktore pocujes vrestat za tromi protipoziadnymi dverami :)
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12191
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Zalozny zdroj

Príspevok od používateľa HellAngel »

APC zdroje sa daju nastavovat cez prilozeny SW na CD. Piskanie sa da vypnut
NB: Asus ROG Zephyrus G14

Návrat na "Nákupná poradňa"