Ryzen PC hry + CAD

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Ryzen PC hry + CAD

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nejak sa mi to nezda... AMD procesor najdes v inych obchodoch cez 20eur lacnejsie (mas 240 a vies mat pod 220), dosky som nepozeral uuuuuplne presne ale mas za stovku pricom nieco za 80-85eur by mohlo spravit rovnaku sluzbu a mat rovnake parametre, no a pamate tiez nemas ani zdaleka najlacnejsie.

16GB 2400MHz vies kupit radovo za stodesat take ktore preklopis na 2866 alebo mozno 3000.

Cize z celej tej tvojej sumy sa da este zhruba 50 zrazit dole, mozno ta to nezaujima mozno zaujima neviem, pre mna by to rolu nehralo (napriklad vyber obchodu - mozes mat ku Gabovi velmi blizko, mozes mat spickove referencie nejake dalsie sluzby zakaznikom a podobne, neviem preco si vybral tento konkretny shop ale cenova hladina primarny dovod zrejme nebola).

Pamate : mozno tresnem sprostost lebo AMD platformu nepoznam - nebolo by sikovnejsie spravit 1x 16GB modul namiesto 2x 8GB co mas teraz ? Zachovas si lepsie moznosti rozsirenia do buducnosti i ked samozrejme nie kazdy potrebuje nad 32GB. Ak tam nie je velky vykonovy rozdiel, uvazoval by som aj nad touto moznostou.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
valecsk1
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 48
Dátum registrácie: Št 09. Jún, 2016, 20:52

Re: Ryzen PC hry + CAD

Príspevok od používateľa valecsk1 »

ano len pamete este neviem ake ci hz maju az taki vplyv na vykon

Návrat na "Nákupná poradňa"