Kupa ultrabooku [+otazka RAMky?]

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7741
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Kupa ultrabooku [+otazka RAMky?]

Príspevok od používateľa LordKJ »

to zapinacie tlacidlo tak ma aj mbp

na mojom kus huci ventilator, resp. nekruti sa cisto skoda no

a TORX srubky na tele ma teraz dorazili, nic to idem objednat srubovak :D
Používateľov profilový obrázok
robky
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 83
Dátum registrácie: Ne 18. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Prešov

Re: Kupa ultrabooku [+otazka RAMky?]

Príspevok od používateľa robky »

jj, ja som už upgradol o 4GB a aj zaplnil sata šachtu (Sandisk Ultra Plus 128GB zo staršieho booku). Pre porovnanie prikladám screen s AS SSD.
http://imgur.com/a/mp7iw


Pri demontáži spodného krytu si daj pozor - nestačí povoliť torx skrutky, ďalšie dve (krížové) sú pod gumennými nožkami (tie bližšie k pántom).

Ventilátor počas dňa neregistrujem, večer je ho počuť - skôr nie je ideálne poriešená regulácia, namiesto nižších otáčok sa zapína a vypína - to je rušivejšie.

Čo sa týka výdrže: Batéria pri zapnutí na 99%, momentálne ho mám zapnutý 5 hodín (surfovanie, mailovanie a youtubovanie), jas automaticky regulovaný a batéria je na krásnych 46% ... za mňa spoko
Zalman GS1000SE, Asus M4A89GTD-Pro, Phenom II X4 945@3,8GHz, Scythe Mugen 2, Asus RX460 4GB, Seasonic X-560
Asus UX410UA
Merrevick
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 91
Dátum registrácie: St 02. Júl, 2014, 12:16
Bydlisko: Michalovce

Re: Kupa ultrabooku [+otazka RAMky?]

Príspevok od používateľa Merrevick »

Mam UX305LA asi rok a pol, uz bol na RMA, ventilator sa akosi uvolnil a pri naklanani vydaval pazvuky. V ramci akcie co mali som dostal plnu cenu a aj opraveny NB spat, mozem inak povedat ze nb je fajn. Panty zatial bez problemov, ale treba davat pozor na manipulaciu, ten hlinik sa velmi lahko poskriabe a este lahsie zaspini/ochyta takze davat bacha, rovnako s displejom velmi opatrne pri cisteni (podarilo sa mi ho poskrabat). Battery bar ukazuje 10% opotrebovanie baterie, a vydrzi tak 4-6 hodin. Touchpad mi nepride najlepsi ale zvykol som si. Ak by mal niekto otazku tak kludne sa pytajte.
Používateľov profilový obrázok
pepkopav
Notebook expert
Notebook expert
Príspevky: 4058
Dátum registrácie: Ne 19. Feb, 2012, 19:05
Bydlisko: Lovinobaňa LC

Re: Kupa ultrabooku [+otazka RAMky?]

Príspevok od používateľa pepkopav »

a TORX srubky na tele ma teraz dorazili, nic to idem objednat srubovak
Pri demontáži spodného krytu si daj pozor - nestačí povoliť torx skrutky, ďalšie dve (krížové) sú pod gumennými nožkami (tie bližšie k pántom).
veru tak torx velkost 5...aj maly krizovy...to maju vsetky zenbooky...ja som kupoval celu sadu za cca 11€...
Dell XPS 15 9500 i5 10300H,16Gb RAM,1,5Tb SSD,GTX 1650Ti,IPS 1920X1200,Win 11 Pro

Návrat na "Nákupná poradňa"