Herná myš

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12935
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa loleqboleq »

quicky napísal:Bezdrôtové tak na word a YouTube,resp nejaký civilizáciou ale nie competitive gaming,kábel je kábel. Úverom,keď top hráči budú hrať s bezdrotmi a nie len na parádu.
Och, dal si si tú námahu si najprv niečo zistiť a potom tu dávať blbé závery? Lebo ti poviem len to, že sa tak strašne mýliš, že si to asi ani neuvedomuješ. ;)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa quicky »

Dal som si tu namahu zopár vyskusat,čo to kompetitivne za svoj zivot odohrať a profi scénu odsledovať...A teda neviem akých pokemonov ty sleduješ ale to,že každý profi hráč používa káblovú asi neni pre srandu ...Ale neboj na tvoje domáce hranie witchera a Crysis ti stačí aj Logitech bezdrôtová za 10eur a samozrejme 60hz ;)
Naposledy upravil/-a quicky v Ut 10. Jan, 2017, 23:16, upravené celkom 2 krát.
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11482
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa Andre »

quicky uz taras dve na tri
zopar g403 wireless a g900 si skusal? bavime sa tu konkretne len o tych dvoch
https://youtu.be/ogzOpkM_ouo?t=314

pisem tebe, ze jediny realny rozdiel medzi dratovou a bezdratovou g403 je v hmotnosti, dnes ti to moc nepali :rolleyes:
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa quicky »

tak mas asi pravdu potom, koli hmotnosti urcite nikto profi na bezdrote nehra :facepalm: p.s. alebo vsetci cakali na logitech :OO=

a ja pockam ci sa to presadi u profi hracov, ktori z toho ziju...
Naposledy upravil/-a quicky v Ut 10. Jan, 2017, 23:15, upravené celkom 1 krát.
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa LordKJ »

podla mna ti chcu povedat, ze prisla nejaka nova technologia, ktora sa dostala +- na kabel /dedukujem/

tak ale profi hraci nemaju dovod hrat s bezdratom, ked hraju niekde na turnajoch a podobne
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11482
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa Andre »

quicky, kde vravim, ze koli hmotnosti nikto profi na bezdrate nehra? nic take som nepovedal, nedomyslaj si
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
ZacI
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 181
Dátum registrácie: So 28. Nov, 2009, 20:13
Bydlisko: Košice, Sídlisko Ťahanovce

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa ZacI »

podľa mňa tomu musíš dať čas quicky, práve som checkoval a zatiaľ z pro hráčov v csku používajú 2 g403 a 1 g403 wirelless, aj to je ťažko povedať či ju aj používa bez káblu. Prevláda zowie, ale uvidíme, možno o pol roka viacero z nich prejde k logitechu. Ono je to asi aj dosť o sponzoroch takže bohvie. Čo sledujem csgo 4 roky tak nemám pocit, žeby sa logitech nejak tlačil s marketingom a sponzoringom, skôr steelseries a zowie.
case: Nanoxia Deep Silence 4 Black | psu: be quiet! Pure Power 430W | mb: ASRock Z97M Pro4 | cpu: Intel Core i5-4690K 3.5GHz | cooler: Scythe Mugen MAX | ram: Kingston HyperX Fury Black 1600Mhz 8GB | ssd: Crucial MX100 256GB | hdd: Seagate Barracuda 7200 2TB | gpu: Asus Strix gtx960 DC2OC 2GD5 | wifi: Gigabyte GC-WB867D-I | monitor: 25" DELL U2515H | mice: Logitech G403 wireless | mousepad: SteelSeries QcK Mass | speakers: microlab solo6C | headphones: Vsonic r02 white, Rock Zircon | phone: iPhone 6 16GB
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa quicky »

sry zabudol som ,ze na logitechoch z profi hrava tusim akurat cloud9 ktori ho maju ako main sponzora (cize moc na vyber nemaju),kto by vlastne na tych myskach hral...

ja vobec nevravim,ze to casom nebude top, ale to,ze to nikto nepouziva nieco znamena...a fakt ma nezaujimaju nazory ludi,ktori hraju tak simsa
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12935
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Bože, ty žiješ v akom časopriestore? Alebo inak povedané v akej bubline?

Rozprávame konkrétne o čerstvých novinkách, kde práve Logitech skončilo vývoj nového prenosu, ktorý je aktuálne nasadený u dvoch modelov - G900 a G403 - G900 bola zrecenzovaná a ocenená, že už zaostáva za káblovými verziami o odchýlku v roszahu chyby merania.
G900 avšak je jeden z tých futuristicky vyzerajúcich Logitech-ov, takže trošku meh, no G403 je len od konca novembra.
Aktuálne TOP1 u Zy-ho (rocketjumpninja), ak by som ja bol profi hráč a nebol len ku*va, tak už mám 4.

A tí tvoji profi hráči...tvl, používajú to, čo im dá ten, kto najviac zaplatí. To už len sa riadiť podľa nich... :facepalm:
Alebo azda nie sú ovešaní naraz doma slúchadlami, majú tričká, nohavice, boty, slipy, okuliare, podložky, klávesnice, monitory, nálepky po stoloch od ich sponzora? Och...majú. :rolleyes:

Každopádne tá posledná veta...tvl, ty sa neskutočne vyfarbuješ, ale že fest vyfarbuješ. ;)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
MacTukahan
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 815
Dátum registrácie: Št 28. Aug, 2008, 15:36
Bydlisko: Trnava

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa MacTukahan »

:D hral som csko aj na geniuske pred 12 rokmi a dalo sa to hrat normalne. Podla mna je to len fetis. Nic viac. rozdiel medzi 10e a 50e myskou bude vacsi ako medzi 50 a 100e myskou, imho jedine pri myske rozhoduje je subjektivny pocit ako sadne v ruke, nic viac nic menej...
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12238
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa HellAngel »

bezdrot sa zrejme v hernej scene tak skoro neujme. Neni k tomu dovod. A logitech momentalne s touto myskor beriem ako zatial koncept. To co pise quick je pravda, ziaden profi hrac to nepouziva, nebude na turnaji riskovat ze sa myska sem tam lagne, alebo sa mu pocas turnaja vymlati baterka. Jedna vec je, ze odladili odozvu, druha je, spolahlivost

este ohladne sponzoringu, jasne ze hraci hraju to co im sponzor da, ale ten sponzor si dava velky pozor co im dava
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11482
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa Andre »

nelagne to a na slabu baterku vopred viackrat upozorni
a ziaden nesedi s tym co pisal ZacI :D
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa quicky »

prepac ale vysledok neni pre mna 5 minutovy test niekoho kto ani zdaleka neni na urovni dajme tomu "tej mysky" resp jej moznosti... to ako keby nejake lambo das do ruky niekomu kto jazdi oktavku a jedine co spravi,ze bude hiiikat ako to rychlo ide rovno, vytazi to auto do maxima aby zistil realne ake je ? asi tazko... takze ano riadme sa podla niekoho pre koho to je "pracovny" nastroj a vie zhodnotit ci je to naozaj to prave orechove.

to,ze wireless nepouzivaju profi hraci nieco znamena, ak to nepochopis tak bohuzial tvoja vec...a to ,ze im to da sponzor je jedna vec a druha vec je co realne pouzivaju v ramci ponuky "znacky", holt zatial je to kabel. ked sa to zmeni potom o tom budem uvazovat a skutocne mi nerobi problem vyhodit peniaze za tu mysku a vyskusat si to na vlastnej kozi.

p.s. loleq uz si za ten cas mohol pochopit,ze nemam 20 rokov, potrebu mastit si tu ego a nutnost chodit s davom jak ovca, ked mam na nieco iny nazor tak si ho poviem a ked uvidim realne vysledky (aplikovatelnost v praxi) tak ho potom aj prehodnotim.
Používateľov profilový obrázok
HellAngel
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 12238
Dátum registrácie: Po 29. Dec, 2008, 00:15
Bydlisko: Turčianske Teplice

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa HellAngel »

nelagne? ma myska za sebou nejaky turnaj? neviem co som pozeral tak ukazky akurat tak recenzie a kratky test, ale nic poriadne. Este som nevidel video, kde myska ma za sebou poriadny turnaj a ukazka ako sa mys pocas turnaja chovala, ake mala odozvy pocas dlhodobejsej zataze atd. Ja som rad ze sa segment bezdrotu u mysiek lepsi, ale este nic ma nepresvedcilo na prechod. Par som ich v ruke mal, a jedine kde ostala, je set mys + klavesnica na ovladanie RPI3 pri telke.
Vsak sa uvidi ako dopadnu, ak to realne nasadia hracom a bude to fungovat, tak potom OK, ale v takejto faze, v tom nevidim nic extra

trocha mi to pride ako AMD, vsetci by sme radi aby sa odkopli zdna a znova sa vratila vojna CPU a preto hykat teraz pri slajdoch a nejakych testoch, skor ako to je v realne v prevadzke a v paprckach ludi, nema vyznam.
NB: Asus ROG Zephyrus G14
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12935
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Herná myš

Príspevok od používateľa loleqboleq »

A vy ste eŠporťáci, že riešite turnaj? Riadiť sa podľa nich je ako hovorím ale absolútna hlúposť, ako hovorím, ak ich raz napríklad sponzoruje Zowie, tak aj keby celý trh bol o generáciu ďalej, tak budú mať Zowie myšky, monitory, spoďáre a podobne. Ja som asi len včerajší ale ani vo sne by ma nenapadlo sa riadiť podľa eSport hráčov a tímov. To akoby som teraz letel len s Fly Emirates, lebo sú na hrudiach pánov z Madridu alebo Qatar neviemčo, lebo na hrudiach Barceloňákov...no dikííí pekne.

Bude to v eSports? Prečo nie, no nie do tímov, ktoré nie sú sponzorované Logitechom...ale to veď predsa všetci dobre vieme, že? Veď sa riadime eSport scénou, no nie?
Má to kvality? Jo, myslím na overclocku som videl osobnú skúsenosť, že s vypnutými svetielkami dal spolu nejakých 26 či 28 hodín, nepamätám presné číslo...bude to niekde medzi tými 429timi stránkami v téme. :D

Čo keby sme preklopili na reálnych užívateľov a vy ste buchli tie bubliny, v ktorých žijete? O riadok vyššie je 429 (aktuálne) stránok v téme na overclock.net
Prípadne kapacity s vedomosťami a s čo to už odmyškovaným časom bez potreby sa obliekať do tričiek výrobcov? Ako už neraz bol linkovaný - z recenziového hľadiska je Zy dôveryhodným
https://www.youtube.com/watch?v=ogzOpkM_ouo
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Nákupná poradňa"