FM transmitter do auta

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

FM transmitter do auta

Príspevok od používateľa DankoPR »

Ahojte,
má takáto vecička stereo, alebo mi to bude hrať len mono?

https://www.alza.sk/sencor-swm-151-d185 ... 9964#popis

Autoradio nemá aux tak by som chcel nejaku nahradu...
|lucas|
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 704
Dátum registrácie: St 16. Júl, 2014, 09:40
Bydlisko: Stará Ľubovňa

Re: FM transmitter do auta

Príspevok od používateľa |lucas| »

cauko, z vlastnej skusenosti ti odporucam toto od Xiaomi, http://www.gearbest.com/car-charger/pp_280751.html . Super vecicka, nabijacka s bluetooth fm transmitrom, pripojis sa mobilom cez bluetooth ako keby na externy reproduktor a ficis :cool: ja to pouzivam s ios cize nemam tu appku, ale na androide je a dokazes s nou menit frekvenciu transmitra, plus aj podsvetenie tejto vecicky :D A zvuk je super, ziadne rusive sumenie pocas skladby atd. jedine ak dam maximalnu hlasitost na mobile tak zacne chrapcat, cize preto len na mobile max cca trisvrte hlasitosti a potom na radiu mozes aj dat na plne gule a hraje to super :cool:
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: FM transmitter do auta

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

asi aj zalezi do akeho radia..treba odskusat
frajerka ma nieco a v jej fabii to hra bez sumu..v mojom amundsene na oktavii to susti a znie to nekvalitne
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: FM transmitter do auta

Príspevok od používateľa DankoPR »

tak predpokladám, že to môže byť niečim rušené v tvojom aute... dufam, že u mna nebude :D
ja len sa nechcem dostať do situacie že kupim a bude hrať len jedna strana :D
Používateľov profilový obrázok
Peto77
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 936
Dátum registrácie: Po 12. Apr, 2010, 22:07
Bydlisko: Košice

Re: FM transmitter do auta

Príspevok od používateľa Peto77 »

Mal som zo 3-4 kusy v rôznych autách a... Bieda. Oblukom by som sa tomuto riešeniu vyhol.
Stereo ti to zahrá, ale to rušenie je nevyspytateľné.

Radšej z bazosa radio s usb za 30e.
Používateľov profilový obrázok
Kimif123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1588
Dátum registrácie: Pi 13. Máj, 2016, 15:35
Bydlisko: Nitra

Re: FM transmitter do auta

Príspevok od používateľa Kimif123 »

Ja som mal Nokiu N8, ktorá v sebe mala FM transmitter integrovaný. To rušenie sa dalo pekne vidieť natom. Hocikam som dal ten telefón, stale bolo to rušenie také veľké, že sa nedalo počúvať hudbu normálne.. až kým som raz náhodou nedal telefón pred budíky (ťahometer, otáčkomer) a hľa zrazu bol zvuk takmer úplne čistý. Toto bolo na Felicii, u kamoša som to skúšal na Superbe, tam keď bol telefón na zadných sedadlách, tak to bolo dobré, ale na predných sme nenašli miesto, kde by bol zvuk prijateľný. A tie čo sú do zapaľovania sú na tom horšie, lebo s nimi nevieš hýbať. Cez takýto transmitter to bolo o kúsok horšie ako cez telefón. Zase druhý to mal na starom Megane, a jemu to fičalo úplne v pohode. Ale zvuk určite nebudeš mať nikdy úplne čistý.

Ak máš možnosť, to vyskúšať, to by bolo najlepšie :-)
CPU: i5 12400f Cooler: NOCTUA NH-U12A Chromax Black MB: ASUS ROG STRIX B660-A GAMING D4 RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti O8G SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Kingston KC3000 NVMe 1TB + Crucial MX500 2TB SSD PSU: Corsair RM750x white CASE: Fractal Design Define 7 Compact White TG Mouse: Logitech G403 Prodigy HS: HyperX Cloud I + Microlab FC50 Monitor: Dell S2721DGFA OS: Win 10 64bit
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: FM transmitter do auta

Príspevok od používateľa DankoPR »

USB mám, len AUX nemám... a rád by som si aj dačo zo spotify prehral v aute

Návrat na "Nákupná poradňa"