Repro do auta 165 mm komponentne

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Repro do auta 165 mm komponentne

Príspevok od používateľa MaceKx »

Ahojte, najde sa tu nejaky audiofil rad by som vymenil repro v aute hraju iba dva aj to koaxialne a krasne skresluju basy pri vyssej hlasitosti. Rad by som poriesil nieco lacnejsie co dobre hra aj bez zosiku. Kable mam natahane 1,5 mm do vsetkych dvier. Cena asi tak 100 € +/- v pripade 4 ks. do 70 € v pripade dvoch do predu. Do zadu by stacili aj stredobasove bez vysiek. Dakujem
Ivko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1806
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2015, 00:29

Re: Repro do auta 165 mm komponentne

Príspevok od používateľa Ivko »

Pozeraj aj priemer výškačov aby si ich mohol použiť.
Pozerať na frekvenčý rozsah, sú také čo majú rozsah od 65Hz a také čo začínajú aj pod 50Hz
Za tretie - pod výsledný zvuk sa vie podpísať aj radio, inak to bude hrať s ráadiom za 70€ a inak s rádiom za 150€
Používateľov profilový obrázok
MaceKx
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2847
Dátum registrácie: So 26. Feb, 2011, 16:55
Bydlisko: Skalica

Re: Repro do auta 165 mm komponentne

Príspevok od používateľa MaceKx »

To mi je jasne radio tam je SONY CDX-GT540UI. Dajte nieco konkretne do placu. Aspon znacku po com sa poobzerat nemam o tom ani sajnu aka znacka je dobra.
Používateľov profilový obrázok
feniX
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 265
Dátum registrácie: Ne 01. Jún, 2008, 16:45
Bydlisko: BA

Re: Repro do auta 165 mm komponentne

Príspevok od používateľa feniX »

ja som mal starsie autoradio Sony CDX s mp3 (uz neviem presne model) + seriove repro v aute

kupil som si toto autoradio Pioneer MVH-160UI, 8GB mini kluc za par eur, repro MAGNAT Pro Power 216 + vytlmil predne dvere - a aj frajerka uznala ze to hra o dost lepsie :laugh: , dalo by sa s tym samozrejme este vyhrat (vytlmenie zadnych dveri, aj dozadu nove repro), ale uz mam starsie auto tak nechcem investovat, len som chcel skusit co to spravi

takisto ovela lepsi prijem radia, Sony v tomto smere nebolo bohvieco

Návrat na "Nákupná poradňa"