Televizor kolo 1500EUR

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

nie je tu prosim niekto nahodou clenom Alza premium, ze by mi to kupil??
https://www.alza.sk/55-lg-55eg910v-prem ... 04.htm?o=1
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa Leon »

Už nemôžeš dať mesačné na skúšku ? to len tak chceš dakomu poslať cez liter? :D Ja by som radšej vytvoril nejaký ďalší acc a tam si aktivoval to mesačné zadarmo :P
.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

uz sa registrujem, dik ;-) som si nevsimol, ze na 30 dni je to free.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

objednane ;-)
Používateľov profilový obrázok
Andre
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 11463
Dátum registrácie: St 09. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Žilina

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa Andre »

super cena
sli na to este aj dake kupony nahadzat?
5600X | Fortis 5 | STRIX B550-F | 32GB DDR4 3600 | RTX 3070 | Seasonic Focus Plus 650 Gold | NZXT S340 Elite
LG OLED42C21 | Corsair Scimitar + Roccat Hiro | Fnatic Gear Rush Red + CM wrist rest
Fanatec DD 8nm + Fanatec F1 V2 | Simgrade VX-PRO
Topping E50 + Focal Alpha 65
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

okienko na to tam bolo/je. ale nemal som ziadny kupon.
objednane, uhradene uz. dorucenie v pondelok vraj.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

tak je to doma, rozbalovat sa bude az cez vikend, nemam cas... :-)
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 439
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa f4kE »

Tak ako nová tv? Sťahujem sa do nového bytu a zrejme zostanú nejaké koruny navyše a keďže tvoje požiadavky sa 100%ne zhodujú s tými mojimi, tak by ma zaujímalo ako si s ňou spokojný. Taka krátka užívateľská recka by ma veľmi potešila a bol by som ti mocne vdacny.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

velka spokojnost zatial.

multimedialne funkcie ok, bez problemov sa pripojil cez LAN/WiFi na NAS, titulky prehrava (dokonca ma rozne nastavenia pre titulky - poloha, farba, dekodovanie, velkost, atd...). doteraz som nemal s prehratim ziadneho video formatu, akurat neprehra zvuk v TrueHD formate a tym padom sa nepusti ani obraz.

ked som ho kupil, tak sa pomerne pravidelne updatoval OS, teraz uz cca mesiac nic. "market" je pomerne chudobny na aplikacie, ale ako uzivatel WP som zvyknuty :-D ale toto ma az tak netrapi.

kvalita obrazu je kapitola sama o sebe. cierna ani nehovoriac. je normalne zazitok filmy s tmavymi prestrihmi - vypnuta telka proste, noc... :-D vypalovanie log alebo nejake ine artefakty zatial nepozorujem.

vcera mi akurat slavnostne dorazil drziak na stenu - OTW150, na ktory som cakal 2-3 mesiace, velmi nedostatkovy tovar. takze dnes budem montovat, snad dam aj foto sem... :-)

keby ta nieco konkretne zaujimalo, pytaj sa.
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa dargy »

sm_oOx^ napísal:velka spokojnost zatial.
vypalovanie log alebo nejake ine artefakty zatial nepozorujem.
Po dvoch mesiacoch pouzivania a dead pixel u kamosa
https://imageshack.com/i/plkfAJs0j
LG customer service co chodi na byt, mu poslali testovaci obrazok, kde to nevidno samozrejme. A neprisli, cize neuznali takto. Cize musi tv odniest do alzy a reklamace. Ale obraz je fakt ze kvalitka. Len ti prajem aby teba to obislo. A ze ich nieje malo takych ludi. Dufam, ze panaky budu kvalitnejsie OLEDky.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15044
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa faugusztin »

sm_oOx^ napísal:"market" je pomerne chudobny na aplikacie, ale ako uzivatel WP som zvyknuty :-D ale toto ma az tak netrapi.
Toto je z mojho pohladu azda najvacsia vada LG. Nie len ze je market prazdny, ale ani sa nestaraju. Napriklad Plex sa snazi dotlacit aktualizovanu aplikaciu pre TV WebOS 2 uz asi rok. Alebo aj vyvojar co ma platenu aplikaciu Xplay pre Plex :
https://twitter.com/lgxplay
Reakcna doba LG je cca mesiac a viac pre schvalenie aktualizacie aplikacie. To je absurdne, nepochopitelne, diletantske.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3969
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa Dunar »

dargy napísal:Dufam, ze panaky budu kvalitnejsie OLEDky.
Panak ma LG panely.

Google je na tom horsie s reakciou na nejaku zmenu v OS.
faugusztin
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 15044
Dátum registrácie: Ut 26. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava/Štúrovo

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa faugusztin »

Ja som o OS vobec nehovoril. Ja som hovoril o schvalovacom procese pre aplikacie tretich stran. Preto je market na LG WebOS prazdny - pretoze aplikaciu co naprogramujes a posles na schvalenie dnes mozno schvalia niekedy v buducej dekade :laugh:. Z hladiska aplikacii je na tom najlepsie paradoxne prave Android TV. Samsung ma tiez relativne maly vyber, ale tam je to ospravedlnene prechodom na Tizen. Panasonic nema ani prd, tiez sposobene prechodom na Firefox OS. No a WebOS som uz vyssie hovoril, tipujem ze maju jedneho zamestnanca na cely schvalovaci proces ich obchodu.
Vyvojarovi aplikacie Xplay napriklad typicky odpoveda LG po cca 3-4 tyzdnoch. Pisal napriklad, ze dal novu verziu 2. novembra 2015. Odpovedali mu 26. novembra 2015, veci co mu vytkli opravil za 15 minut, do konca roku 2015 mu uz neodpovedali ani aplikaciu neschvalili. Toto je perfektny sposob ako zabit svoju platformu. Clovek by cakal ze prioritou LG bude mat co najviac aplikacii, schvalovat ich co najrychlejsie... Zjavne si to LG nemysli.
Dunar
TV & Audio expert
TV & Audio expert
Príspevky: 3969
Dátum registrácie: Ne 06. Sep, 2015, 12:17

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa Dunar »

Jasne, len aplikacie su ti na 2 veci keď ti nefunguje system. A keď tam je nejaky bug ktory nie su ochotny po X urgenciach opraviť, tak je ti miliarda aplikacii uplne nanič. A vďaka tomu ide dobre meno ich partnera (Philips, Sony) do kytek, hoci za to nemôžu. To mi pride ďaleko nepochopiteľnejšie a diletantskejšie.
Používateľov profilový obrázok
sm_oOx^
VIP
VIP
Príspevky: 3368
Dátum registrácie: Ut 24. Aug, 2004, 14:00
Bydlisko: nitra

Re: Televizor kolo 1500EUR

Príspevok od používateľa sm_oOx^ »

takze uz si visi... :-)

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Návrat na "Nákupná poradňa"