TOP Smartphone do 380€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa Bird »

kody33 napísal:for uNfEiL:
V pohode, si sa zalubil do LG telefonow:-))) ale ked nevies nic o inych telefonoch, prosim ta nerad ostnatnym,neporovnavaj ich s ostatnymi fonmi - iba ich zavadzas, kludne si fandi LG su to dobre telefony:-)))
na tomto fore mi ludia len pomohli -samozrejme ti co sa vyznaju:-))) bohuzial to nie je tvoj pripad:-)))
tak zrovna ty si ten pravý, aby si urážal vedomosti ľudí lebo niekto nemá rád tvoj telefónik.
ale my ťa poznáme, už sme si tu zvykli, že to čo máš ty je najlepšie, bez chýb a božské. nedaj bože aby sme ti oponovali, však ?
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa uNfEiL »

kody33 napísal:for uNfEiL:V pohode, si sa zalubil do LG telefonow:-))):-)))-))):-)))
Miesto tých trápnych smajlíkov a detskej formy písania by si sa radšej mohol zamerať na čítanie s porozumením... Ak by si si prečítal ten kilometrový príspevok od môjho "švagra" tak by si zistil že všetko to napísal len z vlastnej skúsenosti s cieľom usmerniť zakladateľa témy vo výbere smartfónu. A jeho posledný odstavec hovorí za všetko. Nikdy sa nikde nenazval žiadnym expertom mobilov a v žiadnom prípade nikoho nezavádza, čo by z toho mal? Je mi ľúto, že si nikdy nedržal v ruke iný telefón ako OnePlus One a teda nemáš to s čím porovnávať, potom aj takú váhu majú tvoje príspevky. A čo si myslíš, na koho dajú ľudia? Na teba čo si tu ospevuješ ten svoj fónik alebo na niekoho kto už mal viacero skúsenosti a teda má sa k tomu ako vyjadriť? Ty tu ideš na niekoho písať že sa nevyzná, no zato ty si hotový macher. Ani ja ani švagor netvrdíme že OPO je zlý smartfón alebo že sa neoplatí, no nie každému však sadne.

//edit: @kody33 A už tu nespamuj tie tvoje OT ak sa tu nemáš k čomu vyjadriť, pretože zatiaľ si nenapísal jedinú rozumnú vec, ktorou by si mohol autorovi pomôcť vo výbere telefónu. Furt sa tu bavíš len o jednom a tom istom telefóne, ktorý autor ani vo výbere nemá. Ale ako Bird píše, ty sa na iné asi ani nezmôžeš.
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa f4kE »

Takze volba padla Samsung Galaxy Alpha za 390,00€. Dakujem vsetkym.
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa SpQx »

f4kE napísal:Takze volba padla Samsung Galaxy Alpha za 390,00€. Dakujem vsetkym.
Dobrá voľba.
Bazár, alebo si vyberal u operátora?
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa f4kE »

Z obchodu, cize ani bazar, ani operator.
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa SpQx »

f4kE napísal:Z obchodu, cize ani bazar, ani operator.
Kde za tú cenu?
Používateľov profilový obrázok
J@nik
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 790
Dátum registrácie: Ne 01. Feb, 2009, 13:32
Bydlisko: Bratislava

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa J@nik »

Apple Macbook Pro 14 M1, 32GB RAM, 512GB SSD
Samsung Tab S8+ / Samsung Note 20 Ultra 5G
Analog: Xtension 9 S-Shape on Carbon Ground It + LPS RixAudio, EMT JSD6 G, Phono RS RixAudio (Burson Audio V6 Vivid) + LPS RixAudio, Hexmat * Hifi rack: Neohighend Tripod * Filter: NA Sunrise v3 * Preamp/Koncak: SPX 2010 TA+ SPX A40 * Repro: STH12 * DAC: Gustard X18 * Kable: Yannis SilverPlusXLR, BTR SPX, RixAudio SPC, NA Zephyr N, Viborg ...
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1256
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa geroswen »

HD rozlisenie za tie prachy by som nechcel...
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Napis mi realne vyuzitie fullhd na tak malom displeji? Ja Ti napisem: marketing. A chces aj jednu vyhodu ? Vydrz baterky.

Mal som moznost pohrat sa s Alpha a mozem s kludnym svedomim napisat, ze popici fon :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
f4kE
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Št 05. Mar, 2009, 17:33
Bydlisko: Trencin

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa f4kE »

mArtinko5MB - krajsie by som to ani sam nenapisal :good:
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa Blackhawk »

mArtinko5MB napísal:Napis mi realne vyuzitie fullhd na tak malom displeji? Ja Ti napisem: marketing. A chces aj jednu vyhodu ? Vydrz baterky.

Mal som moznost pohrat sa s Alpha a mozem s kludnym svedomim napisat, ze popici fon :)
Pokial citas knihy, tak to fullHD ma jemnejsie pismo pokial ho mas male, ale pri beznom pouzivani ti to moze byt suma-fuk.
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa icefire »

kody33 napísal:len na margo toho OnePlusOne, nehejtuj ho prosim ta, ked ho nemas, a info mas ,,od kamarata,, a ze ,,si pocul,,:-(co ma Oneplusone s fotakom???? no nic:-))) ziadne lagy ani nic podobne nema:-))) nie nadarmo je na 5 mieste najvykonnejsich mobilov v roku 2014 podla antutu...a problemy z odomykanim??? kedy niekedy davno, uz je to odstranene aspon 6 mesiacov...:-(((a zlty pruh??>? videl si ho niekedy??? lebo ja nie:-))) takze kecy...
Hlavobol taketo citanie :facepalm:
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa SpQx »

Blackhawk napísal:
mArtinko5MB napísal:Napis mi realne vyuzitie fullhd na tak malom displeji? Ja Ti napisem: marketing. A chces aj jednu vyhodu ? Vydrz baterky.

Mal som moznost pohrat sa s Alpha a mozem s kludnym svedomim napisat, ze popici fon :)
Pokial citas knihy, tak to fullHD ma jemnejsie pismo pokial ho mas male, ale pri beznom pouzivani ti to moze byt suma-fuk.
FHD na mobily len čisto marketing( o 4k a ďlaších hovadinách ani nehovoriac) A asi nie som jediný, kto síce začal čítať niečo na blbphone, ale po 15 min prestal s tým, že ma bolí hlava a neviem zaspať.
Používateľov profilový obrázok
Blackhawk
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2436
Dátum registrácie: St 07. Jan, 2009, 14:12
Bydlisko: Sereď

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa Blackhawk »

:facepalm: moja realna skusenost: pri citani knih je ROZDIEL medzi fullHD a nizsim rozlisenim. To, ze ta z toho boli hlava nie je moj problem, mozno pomoze navsteva lekara. ;)
Spoiler: ukázať
CPU : AMD Ryzen 5 5600X , MB : ASUS TUF GAMING B550-PLUS , RAM : Patriot Viper 4 Steel Series, 16GB , GPU : GTX1060 , PSU : Corsair TX650M , HDD : Samsung 970 EVO, M.2 SSD
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7744
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: TOP Smartphone do 380€

Príspevok od používateľa LordKJ »

ale po 15 min prestal s tým, že ma bolí hlava a neviem zaspať.
https://play.google.com/store/apps/deta ... .lux&hl=en

Návrat na "Nákupná poradňa"