mobil do 4.3"

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa dargy »

Riesenie je root a titanium... Alebo potom jedine cez cwm niekde zohnat na xda debloater. Toto stve aj mna na kazdom telefone.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 806
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa BlackAngel »

celkom fajn volba, zaujimalo by ma ako je natom sony momentalne s kvalitou displeja a odolnostou skla, vedel by si napisat kratke postrehy ?
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

no zatial som mal len amoledy, toto by malo byt IPS vidim tam ako keby taky raster ked sa pozeram z uhlu pod svetlom. farebne a uhlovo vyzera v pohode. co som cital recenzie tak ho dost chvalia a kvalitu skla neviem ako mam otestovat a asi to ani nechcem vediet :)

root odpali nejake DRM zapisy ci co a tie kalibruju fotak, takze ked to rootnem ,tak bude fotit horsie + tie aplikacie ako stamina by som tam rad mal :)

a zadna stena je permanentne zasrata od otlackov, velmi premium look :D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

zwARO napísal:
blackred98 napísal:- ty si cely trash.
som rad, ze mame v diskusii aj inteligentov, ktory nepreziju osocovanie mobilneho telefonu a osocuju inych uzivatelov :)

pozrem aj to BB

ja by som uplne miloval svoju omniu W, keby do nej dostanem WP8.1 (Zasraty MS, esteze ma HW jak low end lumie, ktore maju aktualizaciu... nie je nejaky workaround na to? nikde som nic nenasiel ), aj ten low end fotak by mi nevadil. inak je to super telefon. Nie ako tieto nove lumie, bud plastove vrzgajuce, alebo tazke velke prehrievajuce, sklamali ma. androidu sa dost bojim, kym nema 4 jadro a 2giga ram a potom sa bojim, ze sa bude prehrievat ako lumie 925 a 930... takze tazko
dnes sa hreje kazdy telefon,ty si odkial prisiel ? :) nic v zlom,ale zrejme si zaspal dobu
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

nic v zlom,ale povazovat to za normalne je chore... btw ta xperia ma 4 jadro a hreje tak o polku menej ako ta lumia. tu to nie je nejako extra rusive... samozrejme, ked maju telefony uz 8jadra, tak jet o chore cele. radsej keby sa sustredia na teplo a opatimalizaciu a baterku namiesto 1000" uhlopriecok a 1000 jadrovych cpu

hlavne mi nerobi tututututu ked ju mam vedla repraku :D a kryty nevrzgaju
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa dargy »

zwARO napísal: root odpali nejake DRM zapisy ci co a tie kalibruju fotak, takze ked to rootnem ,tak bude fotit horsie + tie aplikacie ako stamina by som tam rad mal :)
root ti neznici nic pokial neodomknes bootloader (zatial to bez toho nejde to je pravda). Btw aj tie drm kluce idu zalohovat. ale root zariadenia nebol problem u sony, aj romku sa da inu nainstalovat a nieje potreba odomykat bootloader, len musi byt taka rom na locked bootloader. Aj ked je pravda ze zatial na locked bootloader nieje root ale urcite bude, je to zatial vo vyvoji a neverim ze to neporiesia, ja si bez rootu uz telefon neviem predstavit. Chlapici na xda na tom urcite pracuju.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

a existuje nejaka sanca, ze by sa vyrobcovia telefonov umudrili a prestrali tam pchat veci, resp dali moznost na odistanlovanie s prichodom droidu 5?


edit, hm. mozno aj ano

https://www.mojandroid.sk/sony-xperia-z ... p-projekt/
ANONYM_a7

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ak si narocny uspokoji ta

Z3 compact
A ak sa nebojis ist do niecoho ineho a chces maly mobil primarne urceny na komunikaciu nie na videa a hry pockaj na nove BB bude to masaker :) Dokonca aj momentalna Q10na foti uplne skvelo co ma totalne prekvapilo + je to rychle jak sfina no a tie BBcka nebyvaju ani z daleka tak drahe ako konkurencia. A samozrejme ziadne prehrievanie nakolko tam nedavaju 2GHz 4jadra :rolleyes:

BTW SONY ma v def firm mozno do 5 apiek ktore su navyse - osobne ich povazujem za skvele (walkman, galeria, prehravac videi) cize najcistejsi OS zatial co som mal
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

piatok mi padol, ked som skakal, tak vyletel z vacku, takze dost supa z vysky (kedze som bol este na zabradli vo vyske meter nad zemou)..., obil som si pravy horny roh, nic tragicke, takze crash test passed :D
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa dargy »

Cauko, po novom roku budem vyberat novy telefon. Z3 compact je zrejme horuci kandidat. Nevies to nejako zhrnut po mesiaci uzivania?? Nejake plusy a minusy co ta sere najviac alebo vyzdvihujes ?? Kvalita foto, a mna hlavne zaujima aj zvukovy vystup, kedze sony to propaguje ako dobre zvladne hi res audio. Lebo xsp je na tom nie velmi dobre co do kvality vystupu. Dik a dufam ze si najdes 5 minut na to. ;)
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

Sluchatka mam mh1c od sony a ta hudba sa mi zda horsia ako na lumiii 925, takze orgazmus neprezivam. Bavime sa ale o mp3. Hi-res format som este neprehraval. A asi ani nebudem...

Najviac nenavidim tlacitka na boku, tie su tak tragicky zle, ze mi je az luto ludi, co to dizajnovali. Velka z3 to ma ovela lepsie, aj jej boky vyzeraju lepsie, rozumej krytky. Na nabijanie si zozen dockinu, aby sa tie kryty nemuseli stale otvarat. Fotak.foti celkom dobre v noci co som si vsimol, cez den som este asi nefotil nic. Nemam moc casu sa s tym hrat. Inak mu nemam co vytknut, len ze pribalene sluchatka su shit a ze k velkej z3 davaju special headset s redukciu sumu. Kvalita reprakov tiez nic moc, ale to mi je jedno, len keby ta to zaujima. Takze je to fajn fon, ktoremu chyba par veci k dokonalosti
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa dargy »

Ono ja sluchadla mam stale ine, nikdy tie pribalene ani nevyberam, k tomu aj na kazdy foun davam primeros a foliu, takze tie tlacitka asi tiez nebude problem. Este keby si prezradil ako dlho ti vydrzi baterka bolo by to fajn a uz nebudem otravovat ;)
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

tak ja to viac menej nepouzivam a davam si 3 dni takze plne pouzivanie moze byt kludne 2 dni

ked budes mat primeros tak sa ti ten fon nezmesti do tej dockiny :) takze aj na to mysli, ja teraz musim ten zozadu davat stale dole.

prezil aj pobyt v pive ak by ta zaujimala pikoska a aj ten crash test dopadol vyborne :)
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 639
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa red98 »

dargy napísal:Cauko, po novom roku budem vyberat novy telefon. Z3 compact je zrejme horuci kandidat. Nevies to nejako zhrnut po mesiaci uzivania?? Nejake plusy a minusy co ta sere najviac alebo vyzdvihujes ?? Kvalita foto, a mna hlavne zaujima aj zvukovy vystup, kedze sony to propaguje ako dobre zvladne hi res audio. Lebo xsp je na tom nie velmi dobre co do kvality vystupu. Dik a dufam ze si najdes 5 minut na to. ;)

http://forum.xperia.cz/viewtopic.php?f= ... 7&start=80

http://forum.xperia.cz/viewtopic.php?f= ... &start=140
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1571
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa dargy »

Kedze aj teraz mam xperiu na tom fore som uz cez rok a tieto vlakna som presiel aj ked davnejsie. Ja som chcel len konkretne zwarove reakcie. Nic viac. Ale diky za snahu no :good:
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50

Návrat na "Nákupná poradňa"