myš do 60€

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
Používateľov profilový obrázok
Bobo99
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 832
Dátum registrácie: Po 02. Sep, 2013, 18:11
Bydlisko: Bratislava - Dlhé Diely

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa Bobo99 »

Sry, nevšimol som si.
MB: Msi B150m MortarCPU: Intel i5-6500 + Noctua Nh-D14 VGA: Gigabyte GTX1070 RAM: Crucial 16Gb DDR4 HDD: WD 1,5TB Green, WD 3TB Red SSD: Samsung 840 PRO 256GB Sound: Creative Sound Blaster Zx PSU : Seasonic P1000 CASE: Fractal Design Define Mini + Noctua Fans OS: Win 10 Pro x64
Periférie: IPS LG 23MA53, A4Tech V7MA, Razer Blackwidow
Používateľov profilový obrázok
Mi_t_is
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 412
Dátum registrácie: Ut 17. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina - okolie

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa Mi_t_is »

uNfEiL napísal:Rozhodnut o tom, ze mys nie je kaziva len na zaklade toho ze zazrakom funguje tebe a kamosovi je irelevantne... Na internete koluje mnoho diskusii prave o tej myske a spominanej kazivosti a este viac tam koluju diskusie o castych reklamaciach znacky roccat ako takej.

No k teme... Do nekvalitnych roccatov by som uz len na zaklade tych recenzii nesiel. Tie a4techy sa zdaju byt v pohode mysky a priatelsky je aj pomer cena/vykon. Ale ak chces poriadnu mysku tak by som ti odporucal kvalitnu a spolahlivu znacku Logitech. A ako konkretnu mys ti odporucam nastupcu legendarnej MX518 a to Logitech G400 / G400s. Nie je sice bezdrotova, ale mozes k myske dokupit aj ten drziak kablu. A ako podlozku nic ine ako Steelseries QCK. Staci si pozriet na nete spokojnost ludi pouzivajucich tuto kombinaciu. Ja som pouzival MX518 + QCK dlhe roky a najvacsia spokojnost.
zato ked ty tu myš súdiš a ani si ju emal, A čo na internete koluje? jedine čo može kolovať je že sa kazi koliečko a vtedy tam treba strieknuť 1ml oleja a ide už navždy..

QCK je lowcost podložka a moc dobrú službu neovedie už len kvoli jej niekoľko mesačnej vydrži.

Presne som vedel že tu celkovo budú všetci odporúčať A4tech myši, vzhladom na roccat, to je ako kupiť si Fake rolexy oproti skutočným.. Jednoducho nech mi nikto nehovorí že shity - genius a logitech sa vyrovnajú firmám roccat, logitech a razer... To je proti zdravemu rozumu. Ved myš za 20-30euro už len z principu musí byť vyrobená z lacných vecí aby na tom niečo zarobili.
Na a4tech som hrával a tiež to bola herná myš a nebola vôbec, ale vôbec dobrá...

Všetkým čo tu odporučaju A4tech myši že za malu cenu vysoka kvalita by som prial si chytiť do rúk myš aspoň za 50e aby videli ten rozdiel...

To je ako ked si nekupim skrinku Fractal Design ale kupim Eurocase s neonkami a hovadinami za 30euro lebo vyzeraju rovnako pekne a načo priplacať za značku...

Takisto nemože byť rovnaká klavesnica herná genius alebo IT connect za 25€ s mechanikou od logitechu.. TO nemôže človek ani porovnať.
Main:
CPU: INTEL Core i5-750 Quad-Core | CPU cooler: Scythe Mugen 4 | MB: Gigabyte GA-P55-UD3 R | RAM: 12GB DDR3-1600 Kingston HyperX XMP | GPU: SAPPHIRE HD 4890 1GB GDDR5 PCI-E + AC Accelero S1 rev.2 + Gelid silent 80mm 2x @3V | PSU: ARCTIC Cooling Fusion 550 | HDD: WD 200GB + 3TB Seagate Baracuda | CASE: Zalman Z11 | Cooling: Enermax T.B. Silence 120mm 5x @3V

VMware PC:
CPU: INTEL Core i5 4570S | CPU cooler: Zalman CNPS10X FLEX + Enermax T.B. Silence @3V | MB: MSI B85M-E45 | RAM: KINGSTON 32GB 1600MHz DDR3 HyperX FURY Blue | GPU: none | PSU: Corsair RM450 Semi-pasive | HDD: Hitachi 500GB SataII | CASE: Zalman Z1 | Cooling: Enermax T.B. Silence 120mm 3x @3V
Používateľov profilový obrázok
kovinator
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1974
Dátum registrácie: Št 20. Jún, 2013, 23:25
Bydlisko: Bratislava

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa kovinator »

Roccat a razer su rovnake sracky ako vsetky ostatne a nie je tam ziaden rozdiel oproti tomu a4techu, jedine v marketingu tie kvalitnejsie uz su cenovkou uplne inde kde vstupuje na trh logitech a s tym se nemozu ani porovnat. Skusil si si tu bloody?
Spoiler: ukázať
BUILD LOG: http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... =6&t=99040
CASE Fractal R4 Black, CPU i5-4670k + Coollaboratory Liquid Ultra @ 4.5 GHz 1.2 V, COOLER Raijintek Ereboss @ Black & White + Alpenföhn WingBoost2 + Arctic MX-4, MB MSI Z97S SLI Krait Edition, GPU Palit GTX 1070 Ti Jetstream, RAM Corsair Vengeance LP 1x8GB CL9 1600 MHz Black, Kingston HyperX 1x8GB CL10 1600MHz White PSU Seasonic M12II-520W, SSD Samsung 840 Pro 128 GB, 2x Samsung 750 Evo 500GB HDD Seagate Barracuda 3TB 7200.14, Seagate Barracuda 4TB SC S.M.S.L M2, HP Beyerdynamic DT 990 Premium 250 Ohm + Cable Mod / KZ ZAS + AZ09 Pro/ KZ ZST Candy, SPEAKERS Bose Companion 3 Series II, KEYBOARD Keebio Iris rev 4 + Zilents V2 67g + MDA Big Bang 2.0/ SteelSeries 6gv2 + PBT keycaps , MOUSE SteelSeries Rival, MOUSEPAD Razer Goliathus
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa uNfEiL »

Mi_t_is napísal:zato ked ty tu myš súdiš a ani si ju emal, A čo na internete koluje? jedine čo može kolovať je že sa kazi koliečko a vtedy tam treba strieknuť 1ml oleja a ide už navždy..
Neviem ako ty, ale ja ako prvé čo urobím pred kúpou nejakej veci, je čítanie recenzií na ňu. Nechcem kupovať mačku vo vreci. A stačí na googli trošku hľadať a hneď nájdeš mnoho ľudí čo ju neodporúča už len z jej neustáleho reklamovania. Pár príspevkov dozadu tu dokonca tiež niekto napísal negatívnu skúsenosť so značkou roccat, a to už nie je náhoda. Nevravím, že všetky verzie sú vadné, ale určite má značka roccat oveľa väčší počet reklamácii oproti konkurencii.
Mr.Devil napísal:A Roccat? :facepalm: Kupil som ju brachovy a uz reklamoval 3 kusy...hroza :E

Mi_t_is napísal:QCK je lowcost podložka a moc dobrú službu neovedie už len kvoli jej niekoľko mesačnej vydrži.
A ktorá podložka ti vydrží naveky? Ja som s ňou bol spokojný, vydržala mi naozaj veľa rokov a cena 10 € je smiešna. Neviem síce presne koľko, ale určite minimálne 3 roky, pretože som ju kupoval ešte spoločne s myškou Logitech MX518 (ktorú používam btw doteraz), a tá už nie je v predaji.
Mi_t_is napísal:Jednoducho nech mi nikto nehovorí že shity - genius a logitech sa vyrovnajú firmám roccat, logitech a razer...
Trošku protirečenie, ale mýliť sa je ľudské... len ma teraz zaujíma či si ten "logitech" zaradil medzi shity, alebo medzi TOP SUPER OP značky typu roccat a razer.
Mi_t_is napísal:Presne som vedel že tu celkovo budú všetci odporúčať A4tech myši, vzhladom na roccat, to je ako kupiť si Fake rolexy oproti skutočným.. Jednoducho nech mi nikto nehovorí že shity - genius a logitech sa vyrovnajú firmám roccat, logitech a razer... To je proti zdravemu rozumu. Ved myš za 20-30euro už len z principu musí byť vyrobená z lacných vecí aby na tom niečo zarobili.
Nesúď knihu podľa obalu. A napadlo ti niekedy prečo tí ľudia budú a4tech odporúčať? Asi preto, že oproti roccatu s nimi majú možno lepšie skúsenosti?
Ďalej, slovo marketing ti niečo hovorí? Si naozaj naivný, keď si nevieš uvedomiť, že 50% z ceny myšky platíš iba za značku. A nie vždy musí platiť, že čo je drahšie to je lepšie. Ale pri týchto a4tech myškách určite platí vynikajúci pomer cena/kvalita. Je samozrejmé, že drahšie 90 € myšky musia byť v niečom lepšie, inak by také drahé neboli. Ale tu sa bavíme o značke a4tech v cene 20 €!
A určite to neplatí len pri myškách, ale napríklad aj v slúchadlách ktoré si momentálne chcem kúpiť. Tak napr také Superlux HD-681, ktoré stoja 20 € majú tiež vynikajúci zvuk a rovnajú sa svojou kvalitou slúchadlám v cene aj 100 €. Ale samozrejme že 200 eurové slúchadlá budú lepšie! Proste celé je to len o tom, aby si si našiel produkt v dobrom a hlavne výhodnom pomere cena/výkon.
Mi_t_is napísal:Ved myš za 20-30euro už len z principu musí byť vyrobená z lacných vecí aby na tom niečo zarobili.
Samozrejme, že je možné, že bude vyrobená z o čosi menej kvalitných materiálov, poprípade nebude mať rovnaké materiály ako drahšie myšky (napr nepogumované boky), ale to neznamená, že to robí tú myšku nepoužiteľnou a oveľa horšou ako sú drahšie.
Mi_t_is napísal:Na a4tech som hrával a tiež to bola herná myš a nebola vôbec, ale vôbec dobrá...
Daj sem prosím ťa presný typ a problém, ktorý si s ňou mal, nech vieme ktorej verzie sa vyhnúť. Ak je jedna verzia nevydarená, to neznamená, že ostatné budú na tom rovnako. Napríklad taká a4tech bloody v3 je ako kópiou Razer DeathAdderu, oveľa lacnejšia a podobne kvalitná.
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa loleqboleq »

razer :laugh: ten človek ešte nemal možnosť stretnúť synapse 2.0

mimochodom, sám mám QCK a musím povedať, že jediný problém je, že je čierna a vidno na nej prach a vyšúchaný povrch - riešenie by bolo mať farebnú (napríklad môjim očiam lahodiacu http://datacomp.sk/mad-catz-g-l-i-d-e-3 ... 98799.html i keď je za nehoráznu cenu)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
lsr
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 89
Dátum registrácie: Po 07. Nov, 2005, 20:00

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa lsr »

Na FPS hry by som pravdepodobne bezdrôtovú myš nekupoval, avšak na MMORPG prípadne niečo ako DOTA 2, LOL by som naopak nekupoval zbytočne další kábel na stôl.
ako som myslím písal na prvej strane, vlastním A4tech bezdrôtovú myš. som sňou nadmieru spokojný.
jediné čo by som "vytkol" je prehnane obšírny software, kde je príliž veľa nastavení ktoré nevyužívam, prípadne niektorým nerozumiem.
druhá vec je že mi 2x akoby začala sekať. stačilo alt+tab otvoriť software myšky a zmeniť kanál. teraz už je to OK, ale kým som nevedel čo sa deje tak som tú myš skoro hodil o stenu.
niekoho by tieto riadky odradili, ale za tú cenu môžem povedať že sa to dá prehliadnuť, najma ak vezmeme do uvahy pomer cena výkon.
myšiek A4tech by som sa vôbec nebál, už dávno sú kvalitou niekde uplne inde ako pred 10timi rokmi.
dodám že vlastním aj myš logitech MX510 ktorej absolútne nič nieje, kupoval som ju pred mnohými rokmi keď sa len táto myš začala predávať a stála na tú dobu a na môj vtedajší vek neuveritelné peniaze (neviem či nie 2500sk). určite sa tieto značkové myšky odlišujú kvalitou, ale funkcionalitou podľa mňa určite nie.
a keď si kúpiš myš za 100e a vydrží ti 10rokov, alebo za 30e a vydrží 3-4 stále je to OK.
xerxes
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 125
Dátum registrácie: Ut 27. Sep, 2011, 13:10
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa xerxes »

A čo logitech g700?
razer orochi?
Používateľov profilový obrázok
Jaman
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 69
Dátum registrácie: St 21. Aug, 2013, 14:22

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa Jaman »

Tak to má smolu pretože http://www.tiphardware.sk/sharkoon-drak ... mouse.html - za tú cenu super myš, Razer nevie ani koliečko poriadne uroviť čo je trápne ako mraky, ešte teraz mám doma 8 ročnú genius optiku ktorá má z sebou cca 8 gamersko študentských rokov /Diablo 2 single+multi, lan party atd./ a funguje stále dobre.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa stiv »

Mi_t_is napísal: QCK je lowcost podložka a moc dobrú službu neovedie už len kvoli jej niekoľko mesačnej vydrži.
To je sice pravda, ale kolko cakas ze vydrzi podlozka? 10 rokov? Mam umelohmotnu zowie za 30€ ktora mala drsny povrch a po roku mam v strede "zrkadlo" :) ( G9x, G700s)
.
Používateľov profilový obrázok
mohamed
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3361
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA/PE

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa mohamed »

Spoiler: ukázať

GIGABYTE B660 AORUS MASTER DDR4 | i5 13500 + Noctua NH-D14 w/2xNoctua NF-A12x25 pwm | 32GB DDR4 Kingston Renegade @4000 CL18 | ASUS ROG STRIX RTX 3080 10GB | Samsung 970 EVO 500GB | Samsung 980 PRO 1TB | Samsung 980 1TB | COUGAR GX600 | Fractal Design Define C TG

GEAR Dark Project KD87A TKL - Gateron Teal Switches, Glorious Model O Pro Wireless - Blue Lynx, xtrfy XGP1-L4, MSI Optix G273QPF, DELL S2422HG, Razer Barracuda X 2022, DXRACER OH/FD01/NR

nb: thinkpad e440 - i3 4000m, 2x4gb ddr3 1600, ssd crucial mx500 250gb
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa uNfEiL »

Kde je ten čo tu ospevoval značku myšiek Roccat?

Nech sa páči poď mu poradiť a vysvetliť že to je super značka :D http://pretaktovanie.zoznam.sk/viewtopi ... 1&t=100327
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White
Používateľov profilový obrázok
Mi_t_is
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 412
Dátum registrácie: Ut 17. Júl, 2007, 08:00
Bydlisko: Žilina - okolie

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa Mi_t_is »

uNfEiL napísal:Kde je ten čo tu ospevoval značku myšiek Roccat?
uNfEiL napísal:A napadlo ti niekedy prečo tí ľudia budú a4tech odporúčať? Asi preto, že oproti roccatu s nimi majú možno lepšie skúsenosti?
Ten kto skončil pri myške a4tech za 20euro si myslíš že ju ospevuje a predtym mal g3,g5,kone, 518 a dokonca MX510? ANi zdaleka, ľudia ktorí hrajú na a4tech nedržali intelimouse explorer 3.0 v ruke a MX510 videli len na obrázku, preto ich názor na a4tech že je to najlepšia myš je bezpredmetná lebo to je prva myš nad 10euro čo držia v ruke (99,99%) pripadov. Prečo teda nehrajú na A4techkách a geniusoch profesionalni hráči? Ano povieš mi že kvoli tomu lebo maju sponzorov a tí im dajú roccat a logitech a razer myšky.. A preto s nimi hrajú po turnajoch.. Ale prečo potom s nimi hrajú doma? Ked a4tech je lepšia predsa.. Si myslíš že ty(a ostatní fans a4tech) vedia lepšie ako hráč na profesionalnej urovni určiť že je pre neho lepšia geniuska čo svieti? Podla mna tí čo kupuju myši typu
http://www.alza.sk/a4tech-f5-v-track-d317105.htm
http://www.alza.sk/a4tech-bloody-termin ... 519232.htm

sú kolotočiari.. To je ta ista skupina ludí čo tuninguje felicie a favority. Za lacny peniaz chcu mať obstojné auto a to nejde.


Veta mala byť.
Jednoducho nech mi nikto nehovorí že shity - genius a a4tech sa vyrovnajú firmám roccat, logitech a razer

k tej podložke.. QCK za rok rozlepená po okrajoch tam kde je ruka

Roccat sense - tri roky a ani kusok odlepenia..
Main:
CPU: INTEL Core i5-750 Quad-Core | CPU cooler: Scythe Mugen 4 | MB: Gigabyte GA-P55-UD3 R | RAM: 12GB DDR3-1600 Kingston HyperX XMP | GPU: SAPPHIRE HD 4890 1GB GDDR5 PCI-E + AC Accelero S1 rev.2 + Gelid silent 80mm 2x @3V | PSU: ARCTIC Cooling Fusion 550 | HDD: WD 200GB + 3TB Seagate Baracuda | CASE: Zalman Z11 | Cooling: Enermax T.B. Silence 120mm 5x @3V

VMware PC:
CPU: INTEL Core i5 4570S | CPU cooler: Zalman CNPS10X FLEX + Enermax T.B. Silence @3V | MB: MSI B85M-E45 | RAM: KINGSTON 32GB 1600MHz DDR3 HyperX FURY Blue | GPU: none | PSU: Corsair RM450 Semi-pasive | HDD: Hitachi 500GB SataII | CASE: Zalman Z1 | Cooling: Enermax T.B. Silence 120mm 3x @3V
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa uNfEiL »

NIKDE NIKDE NIKDE som nenapísal že a4tech sú najlepšie / lepšie myšky ako napr. kvalitné logitechy...

viď zde:
uNfEiL napísal:A nie vždy musí platiť, že čo je drahšie to je lepšie. Ale pri týchto a4tech myškách určite platí vynikajúci pomer cena/kvalita. Je samozrejmé, že drahšie 90 € myšky musia byť v niečom lepšie, inak by také drahé neboli. Ale tu sa bavíme o značke a4tech v cene 20 €!
Veľmi sa do áut nerozumiem, ale skúsim ti to vysvetliť po tvojom.
Príklad: Keď si nemôžem dovoliť kúpiť drahé BMW (v tomto prípade Logitech), alebo drahé Ferrari (v tomto prípade Razer), tak pôjdem do dobrého pomeru CENA/VÝKON a kúpim si VW Golf (a4tech) [áno golf sa mi páči :D]
Mi_t_is napísal: http://www.alza.sk/a4tech-f5-v-track-d317105.htm
http://www.alza.sk/a4tech-bloody-termin ... 519232.htm

sú kolotočiari.. To je ta ista skupina ludí čo tuninguje felicie a favority. Za lacny peniaz chcu mať obstojné auto a to nejde.
Máš pravdu, tie 2 myšky čo si postol sú naozaj felicia a favorit :D. Ale dovolím si tvrdiť, že napr http://www.alza.sk/a4tech-bloody-v3-hol ... 370589.htm môže byť kľudne taký Golfík. A nenechaj sa vystrašiť tou nízkou cenou.
Mi_t_is napísal: Veta mala byť.
Jednoducho nech mi nikto nehovorí že shity - genius a a4tech sa vyrovnajú firmám roccat, logitech a razer
Táto veta je veľmi ale veeľmi diskutabilná. Možno by som vetu trocha poupravil:

Jednoducho nech mi nikto nehovorí, že kvalita myšiek - genius a a4tech sa vyrovná firme logitech a niektorým myškám razeru a roccatu.

Btw, nech to nevyzerá, že nejakým spôsobom ochraňujem a4techy... Nemôžem hodnotiť kvalitu týchto myšiek, pretože som žiadnu nikdy nemal. Osobne preferujem značku Logitech, ktorú aj momentálne používam (MX518). Prezentujem tu len svoj názor (a zas a znova napíšem to isté - výhodný pomer medzi cenou a kvalitou) a za tým si stojím.


Ináč aj na túto myšku http://www.alza.sk/gigabyte-gm-m8000x-c ... .htm#popis som počul samú chválu. Niekto kto s ňou má skúsenosť?
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa lepermessiah »

za Rival mozem po 5 mesiacoch pouzivania povedat, ze som max. spokojny okrem kabla - predtym som mal Sidewinder X8 a aj ked je bezdrotova, mal som ju takmer nonstop na kabli a dockovacia stanica ten kablik ako tak drzala (+ kedze bol len nabijaci, nebol hruby a bol lahko ohybny)

Kabel na Rivalovi je tuhy a stale s nim niekde zavadim, na Kana je ten kabel ovela lepsie vymysleny

Pogumovanie sa nezosuchalo, ako hovorili v recenzii, akurat sa "zamasti" a jarou sa to da dat do povodneho stavu, no za tyzden to je nazad takze neriesim :D

Prekryvanie tlacidiel - s tymto som nikdy nemal problem aj ked po zhliadnuti videa a skontrolovania mojich (uz 2 kusov) tym trpia obe, ale zatial ma to ani raz neodmedzilo, kedze kliknutie je skor ako zablokovanie tlacidiel. tiez sa prekryvaju len vtedy, ked sa klika krizom do tlacidiel, ak rovno, tak tam ta medzera cca 1.5mm ostava
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
michalkoo10
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 190
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 13:28

Re: myš do 60€

Príspevok od používateľa michalkoo10 »

ako tu uz bolo niekolko krat spomenute, do znacky A4Tech sa oplati ist, maju super pomer cena/vykon, slovaci su taki ze si myslia ze co je drahe to je dobre, radsej zainvestuju viac pre dobry pocit v dusi ze maju to najlepsie a pritom polovicu mysky zaplatia len za logo :laugh: ja by som sa do znacky A4Tech nebal ist a aj onej uvazujem, ku notebooku mam Logitech G400 a A4Tech zvazujem ku stolovemu PC, pokukujem po ich rade Terminator ktora sa im fakt vydarila, pekny dizajn, snimac Avago 9800 a to za polovicnu cenu konkurencnych vyrobcov :D

Návrat na "Nákupná poradňa"