Panasonic TX-P42X60E vadne HDMI???

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
pala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 420
Dátum registrácie: Ut 15. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Rovinka

Panasonic TX-P42X60E vadne HDMI???

Príspevok od používateľa pala »

Caute,
stala sa mi dnes taka vec, ked som zapol TV Panasonic TX-P42X60E, nesiel ziadny signal ani zo STB (orange) ani z PC. TV ma 2 HDMI vystupy, v jednom mam STB a v druhom PC. Obraz ako taky funguje (menu, napisy atd.) ale jednoducho nic sa nezobrazilo. Moze byt, ze tie HDMI konektory sa odpalili alebo nieco podobne? Skusal som uz vselico, prepojit ich naopak, zapojit iba 1, skusal som aj ine zdroje (pracovny notebook, druhy STB co mam doma) a jednoducho bez zmeny. Zvlastne je aj to, ze PC registruje zapojeny TV. Normalne sa mi zobrazi ako dalsi vstup Panasonic TV, ale obraz nejde ziadny. :?
Vedeli by ste poradit co sa s tym da robit? Alebo to mam rovno poslat na reklamaciu? Nechce sa mi totiz cakat 30, byt bez telky a nakoniec mi povedia, ze s TV nie je nic.

Dakujem vsetkym za rady
take-it
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 87
Dátum registrácie: Ne 26. Aug, 2012, 11:11

Re: Panasonic TX-P42X60E vadne HDMI???

Príspevok od používateľa take-it »

skus vymenit HDMI kable za nove, mne sa stalo ze pomerne drahy kabel prestal fungovat
Používateľov profilový obrázok
pala
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 420
Dátum registrácie: Ut 15. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Rovinka

Re: Panasonic TX-P42X60E vadne HDMI???

Príspevok od používateľa pala »

To mi pride velmi nepravdepodobne, ze obidva kable by naraz odisli a navyse aj napriek tomu by mi v PC zobrazovalo pripojeny TV. Ale mam este jeden dalsi HDMI kabel, tak skusim prehodit.

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"