4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22000
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa dexterav »

zahraj si Pcars na 30fps a potom povedz že to stačí
ja niesom honič fps ale 30 je proste málo a napr na tom pcars zatočíš až ked si v strome ked nemáš adekvátne fps :D
také setupy sú skorej na prácu , 3x4k nerozbehá poriadne ani na 30fps, a ani 4 gk napr to fps vôbec neriešia kedže už 3 karta neškáluje v podstate nijak a 4. iba žerie elektriku
samozrejme dá sa hrať na low, pri zostave za xxxx E :rolleyes: :facepalm:
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz DDR5, Asus TUF 4090 3/23GHz, H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB SSD, Topping D50s + A50s + T5, LG42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> takze si len pockat na dobru tv z 60Hz a nizkym input lagom okolo 500EUR a to s piste, ze pri tolkych vyrobcov TV to bude ani sa nenazdame
>> a mozme povedat papa predrazene pc monitory. Kto to bude kupovat za tie sumy. Kolko ludi malo doma 30" ked to stale stalo okolo 1000EUR.


presne tak, presne tak !! 30hz / 30fps su fakt zbytocne malo, na pracu momentalne akceptovatelny kompromis, ale cokolvek normalne v zdravej cenovke a 60Hz ma okamzite katapultuje ku kupe. Aj na ten desktop by som chcel 60Hz, proste to je standard co sme doteraz mali. Moju 30tku predam, niekto to urcite kupi (nezobral by si 40" 4K za 250eur? jasne ze zobral), ja si doplatim 250-300eur a mam zase nove, zaruku, 60Hz.

Neviem sa dockat.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22000
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa dexterav »

mno len o lacných a super LCD tú píšeme už rok a nič zázračné tu neni
a stále , bohužiaľ, sú vo Wine malé uhlopriečky na 2 veci
ľahko sa môže stať že než to bude použiteľné normálne ako dneska FHD bude skorej hromadne kupovať 8k+ :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz DDR5, Asus TUF 4090 3/23GHz, H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB SSD, Topping D50s + A50s + T5, LG42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa LoPiO »

Ano mas pravdu, ze 30fps je pri niektorych typoch hier malo a suhlasim. Povedat sa vsak neda, ze by sa nedalo zahrat.
Pamatam si dobu, ked som hral farcry na 30fps a obcas mi to padalo aj pod 20fps a aj tak si dobre zahral, to znamena, ze som mal radost z toho zo som si to odohral a nemall pocit, ze pc rozbijem :) Bohuzial su ludia velmi rozmaznany FHD dobou, kedy ide vsetko na max aj na 3-4 rokov starej zostave. Treba si uvedomit o com bolo a je pc hranie. Ak chcel clovek to best tak proste vzdy musel vysolit peniaze za to. Vadi mi tento pristup pri 4K, pretoze takto len ludia spomaluju jeho nastup, aj ked dost vela jedincov uz pochopilo, ze FHD patri do kosa.
By the way tebou spominane pcars dostali uz teraz podporu 12k, takze aj chlapci v studiu to maju v hlave dobre zrovanane a bod pre nich. Aspon o 5 rokov nebudeme musiet nahanat nejaky HD pack mod do hry.

Budem pisat pre seiki priklad, pretoze ine tv nemam nastudovane. Ta telka zvlada okolo 130Hz na FHD, takze ak sa chcem hrat fps tak mozem, ale jedine co to zabija je input lag, ktory tu bol uz postnuty a je cez 60ms.

https://www.youtube.com/watch?v=DZJjoR1QEuk
120Hz refresh rate issue is fixed with firmware flash using 50 inch model's firmware. Also 1 to 4 pixel doubling at 1920x1080 which makes it better scaling for computer usage.

A to je dalsia vyhoda 4k, ked prepnete na FHD, tak 4UHD pixely Vam spravia 1 FHD a tak sa Vam nerozmaze obraz a mate to ako FHD TV. Bohuzial uz to nie je take ostre kedze mae FHD na 40".

Cize naozaj za 300$ shut up a take my money :D Ak chcem pracovat a raz za cas sa hrat, tak bez problemov :)

Ked sa inak bavime, ze este nie je tych monitorov ako hub po dazdi za male peniaze, tak pokial si spominam, tak pokial sa FHD stalo common rozlisenim, tak mu to trvalo pekne cez 5 rokov. Ked si pozrieme aky boom robi 4K, tak do konca tochto roka to bude naozaj zaujimave. Ano bol by som rad, kebyze sme skocili rovno na 8K, ale co uz. Bohuzial cena neviem ci pojde tak dole, kedze velkost panela nepusti a predsa len 70" 8K z materialoveho hladiska az take lacne nebude, ale to som si myslel aj o uhoprieckach nad 30" a hla 40" za 300$ :D

Este by som podotkol, ze s tej Seiki chlapik dal 4K@50Hz na hdmi 1.4, bohuzial to blika kazdych 23 sekund. Kebyze seiki da komplet manual k firmveru, tak ludia by to pretaktovali dobre :) Bohuzial to nedaju, pretoze nove monitory z 4k@60Hz, by velmi nepredali.
Anyways back to the issues. The unlocked pixel clocks does little to nothing on this TV as this TV is using a modified 1080p board. No, this is not a limit of the board but of the memory it allocates (pixels, aspect ratio, etc). One theory I attempted to test was reducing the "OS" features that uses the most memory and voltage (Cable TV, RGB output, and One HDMI output (#3 on the side)) now granted it did allow me to use the 4K resolution native @50hz but it would blank every 23 seconds in which you will have to manually turn back on the TV (who has time for that). My second theory was to trick the PC into thinking it has a 1080p lock so that the upscale feature will work......but I have no access to the VRAM or VBIOS (which is dangerous and I am not that skilled). The final therory I tested before accepting defeat was to reduce everything in the seiki firmware to only display on HDMI #1 and had only one menu (Service Menu) available but the same results as Theory #1 happened. (btw Memory=Bandwidth I just dont like using that word)

Cize ano teraz uz by som 30Hz nebral, ked je tych 60Hz modelov celkom dost. Len si treba dat pozor na chroma 4:4:4, pretoze to niektory oje...nemate full co pri pouzivan ako pc monitor moze robit problemy s farbami. Cize zase tak trosku veda.
Esteze mame uja googla, ktory nam pomoze a najdeme si vzdy ten spravny monitor/tv pre nas :D
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22000
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa dexterav »

podpora 12k iba znamená že sa to tam dá nastaviť nič viac :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz DDR5, Asus TUF 4090 3/23GHz, H2O + Carbide 600Q,SF Leadex 1kW Ti, 10TB SSD, Topping D50s + A50s + T5, LG42C2, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X

motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
LoPiO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1474
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Brno

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa LoPiO »

takto je trapne potom :D

Ma to aspon UHD textury ?
I found paradise, it`s Ibiza.
I found heaven at Decibel Outdoor festival - Beekse Bergen , ilvarenbeek, Netherland
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa loleqboleq »

už niekoľkokrát som si prehral


táto 39" 4k sranda, ktorá má DP1.2 (sranda, že vraj freesync nie je možný, čo si ešte pamätám ako sa hovorilo, že freesync na všetkom s DP 1.2 ale na to, že tá elektronika tam to asi nepotiahne nemyslel nikto)

asi sa tu už o tom hovorilo ale takúto krabicu by preclili a zdanili na 100%, že ?
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa Leon »

Ďalšia recka

mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa mp3turbo »

dovolim si odpovedat na takmer mesacnu otazku o dva prispevky vyssie ktoru som prepocul : isteze, taku krabicu by zdépéháčkovali nabeton. Mas to totiz 600$ bez shippingu ktory ti nezistne zarataju tiez.

Urcite by ju riesili.

Rečka dobra, podla ocakavania, tieto lacne krabice inaksie nebudu. Tak obrovsky panel vyrobit na 100.0% je proste nemozne v tejto cenovke. Zatial. Pre telku taketo veci nevadia, pre pocitacovy monitor a jednoliatu plochu je to samozrejme ine kaficko. Ked sa na tom pocitaci budes prevazne hrat, nevadi to takisto - tam sa riesi input lag a nie homogenita podsvietenia.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7269
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa Papek »

Na ebay 556,90 dolacov a free shipping. :!: kde je hacik?
Ked sa jedneho dna zbavim telky, tak by som chcel cosi podobne tomuto, ibaze nech to ma tak 50"+, nech sa na tom da robit aj z gauca. Momentalne pouzivam nudzovo 55" FHD Panaka a inputlag je dost neprijemny aj na rekreacne hranie. Nehomogenita podsvietenia vadi len pri dokumentoch a svetlej jednoliatej ploche. Pri hrach ako GTA alebo Dota to clovek ani nezbada, kedze je tam rozmanite prostredie.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa mp3turbo »

presne tak.

Hacik ? Ze u nas kupis za 550eur nejaku 50"tku 4K ? Tak napriklad tento hacik. Hotove háčisko, megahák.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Hrabem sa od tej doby v tejto téme a človek objaví toho plno...občas také veci, ktoré nechce

v aktuálnej dobe (Seiki model je na ústupe - nová verzia je za 1000+$, čo už pri aktuálnom kurze je 1000+€) je na výber z pôvodcu týchto panelov - Philips 4065UC aj Crossover 44k/404k (Crossover je pánom poloprávd a zavádzania, no jedna vec je to, že vďaka svojej elektronike je flicker-free, no mám pocit, že aj tak používa PWM reguláciu), prípadne AMH A399U a potom drahšie modely ako Crossover 434k, jeden kúsok od Wasabi-Mango a pár ďalších ešte menej známych kúskov od ešte menej známych výrobcov na pomery ebay, no všetci (okrem Philipsu) majú niečo spoločné..

Kórea a kúpa cez ebay - aktuálny kurz dolár-euro a to, že takýto produkt na 105% zastavia na colnici, takže dostaneme ešte ďalších 30% ceny robí z týchto monitorov neaktuálnu vec..

napríklad - pred pár dňami bola akcia na Crossover 404k za 499$ (len pre USA), čo keby šlo aj do EU, tak by to takto stálo asi 490€ + cca 30% za DPH+clo, čo je po preclení a zdanení 637€ za vec bez záruky (kto predsa bude posielať to späť do kórei a platiť za to ? asi nikto...) s rizikom poškodeného kusu

Takže v aktuálnej dobe je naozaj bezpredmetné pozerať na ebay a amazon, jediná možnosť pre nás sú naše shopy a ako turbo povedal, jedna z možností je 4k TV a ak si zoberieme cenu Philipsu (cca 640€), tak možno jedinými voľbami (značku ako Thomson do úvahy brať nebudem) sú:
https://www.alza.sk/40-panasonic-tx-40a ... 170793.htm
https://www.alza.sk/50-philips-50pus6809-d2145052.htm
https://www.alza.sk/40-lg-40uf695v-d2675997.htm

philips by som hneď vyradil, 50" je pre desk monitorové využitie priveľa, riadne riadne priveľa, dokonca aj s 4k to je cca 88PPI, čo je len o niečo lepšie ako u 27" 1080p

neviem ako panasonic, no LG tipujem má ten známy IPS panel (bohvie, či to nie je ten, čo je aj v Crossover 434k a Wasabi-Mango), no nie som si istý dvoma vecami - "rýdzou" frekvenciou panelu (už tu neplatí, že 50Hz panel ?) a input lag - TV (ak nepočítame kúsky od Sony) majú inú elektroniku + v rámci ich fungovania handluje aj smart TV modul, preto sú telky v tomto zaostalé

takže poďme na u nás jedine zohnateľný kúsok z monitorov - 4065UC

- spomeniem tu hneď prvý bod - lesklý displej - z trojice Philips, Crossover a AMH je AMH extrémne lesklým a preto môžete vidieť častejšie posty o odstraňovaní skla ako o skúsenostiach s ním; Crossover toto využil a zasadil tu prvú klamlivú a zavádzajúcu (ktorej sa hlúpi američania chytili) špecifikáciu a to, že je to semi-gloss panel - blud, pokiaľ viem, tak sú minimálne Philips a Crossover z hľadiska odleskov na tom rovnako, pričom obe sú lesklé panely s nejakým anti-glare filtrom (niečo ako čo robí Apple s retina displejmi alebo ako sa aplikovalo na plazmy), čo je super, lesklé panely majú svoje čaro (ak nehovoríme o mirror-like displejoch od Dellu v minulosti :laugh: )
- ak sa pozriete na akékoľvek fórum, všade vidíte len ako hovoria o ghostingu a o pomalej odozve, no je sranda, že pri rečke od tftcentralu
tftcentral.co.uk/reviews/philips_bdm4065uc.htm
vyšiel z toho philips v niektorých ohľadoch lepšie ako napríklad môj P2414H (v rámci odozvy, nie input lagu)...input lag má philips ako to už je zvykom - stredný a známy pre non-gaming VA panely a toho sa bojím - mal som kedysi 22" TNko, teraz Dell P2414H a neviem, čo očakávať
- Ghosting - ak pôjdete na hardforum do témy o Philipse, tak príspevkami o tomto sa tá téma len hemží..., osobne to nekomentujem...

no keďže viem, že aké sú odozvy na crossover, AMH aj philips z hľadiska kvality obrazu, tak viem, že to za to stojí, na pomery VA je to vynikajúci panel a pravdupovediac rád by som videl ako vyzerá TN evolved v podobe dobrého VAčka

tiež čítam o veciach ako DP 1.3, o podpore Freesyncu u Crossover 434k/494k a o tom ako treba počkať na viac kúskov tejto kategórie, no priznám sa, že za posledné mesiace som si nadrobil nejakú finančnú čiastku a priznám sa, že do toho musím ísť - môj plán zastrešuje aj 2x R9 390 v CF, k čomu by som mohol len snívať o freesyncu ale nevadí...bude si to žiadať čas (hlavne, keď po kúpe jednej 390tky dám svoju 970 na reklamáciu kvôli cievkam a potiahne sa to nejakú dobu, kým dostanem nákupnú sumu a dokúpim druhú), takže to bude muka na pár fps, no toto je jeden z prípadov, kde tie pozitíva prevažujú nad rizikami a páči sa mi to viac ako predstava kúpy takého Asus MG279Q...dokonca mám objednanú 200x70cm dosku, nôžky už mám a 2x Ikea srandy na organizáciu kabeláže, aby som si postavil stôl, kde to bude teda paráda mať ten philips

osobne asi ešte dnes, prinajhoršom zajtra napíšem na hardforum, rád by som videl nejaký test, trebárs telefónom, čo má možnosť natáčať 720p 120fps videá a skúsiť vyinvestigovať približný input lag na vlastné oči + nejaký gaming footage s nejakou zrkadlovkou, nech človek vidí, ako to vyzerá pri gamingu..dúfam, že sa tam niekto podujme

každopádne toto je skvelá exotika ezoretika erotika..
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa Leon »

a tie 3 telky čo si sem postol majú aký input lag? Pochybujem že menší ako tento Samsung ? http://televizor.heureka.sk/samsung-ue40hu6900/

... už to tu Andrej omieľa dookola, že toto je momentálne naj telka na desktop použitie s najnižším inputlagom vôbec, 31ms,... a to už je čo povedať, keďže tieto zahnuté LGčka, monitory, majú cez 30 https://www.alza.sk/34-lg-34uc87m-curve ... 359038.htm
... a ako pozerám, tak z tých 40tok aj najlacnejší
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa loleqboleq »

a jasné, zabudol som ešte na

http://www.amazon.de/Samsung-UE40JU6550 ... 22+monitor

ktorý som si všimol nedávno v jednej téme
akurát žiadne info o ňom...dá sa to objednať na slovensko z nemeckého amazonu ale tiež je to veľká neznáma a nie som si istý, čo vtedy môžu dať doplatiť, daň či clo?
no podľa checkoutu na amazone by to malo byť len 688€ a to je ďalší sľubný kandidát...hlavne ten fakt, že curved
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
Leon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7115
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: 4K rozlisenie v praxi, postrehy, Seiki 39"

Príspevok od používateľa Leon »

neplatíš nič keď je to z EU

... neviem ako presne sa líšia modely 6550 a 6500 ale 6500 má pozerám ešte nižší inputlag? wtf?

http://www.rtings.com/tv/reviews/by-bra ... ung/ju6500

edit : aha, tak to je pre 55 palcový model, a input lag je 48,... takže stále vedie ten UE40HU6900 s 31ms input lagom
Naposledy upravil/-a Leon v Pi 31. Júl, 2015, 21:12, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"