Tom Clancy's The Division

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

no tiez zacinam si vsimat ,ze end game ma nejako prestava naplnat :X je to len o farmeni daily misii /stale tych istych/ nabrat gear a stale to iste dookola..

jediny zmysel zacinam vidiet v tom ,ze v particke 2-3 ludi robit rogue v DZ :X
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Dr.80 »

tato hra mi hrozne pripomina dead trigger 2 na mobile :D clovek prejde misie ktore neposkytuju boh vie aky uzasny pribeh, ptm sa serka s daily misiami dokola a dokola, aby si zato kupil lepsie zbrane... jedine co tu je ine a lepsie je hrat sa na rogue ale casom aj to prestane bavit :) ved nikto okrem rusakov nieje tak chory aby stale dokolecka robil zle inym hracom :D

clovek za cca 112hodin prejde pribeh, da dz level 58 (hral som vacsinou solo a musel som sa hrat na skryvacku pred rogue :hysterical: )
a okrem neustaleho stereotypu nema co robit a ja chobot som kupil season pass za 35e :wallbash:
po tych 100hodinach ktore som si miestami vobec neuzival lebo ma rusaci ozbijali o loot, z hry ktora mala ako taky potencial sa stala len taka priemerna ubisoftovina na ktoru si o rok nikto nespomenie s tym ze si ju chce zahrat...
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
Používateľov profilový obrázok
paranoid.asian
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2508
Dátum registrácie: Št 26. Feb, 2009, 16:37
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa paranoid.asian »

konecne review aku som hladal :D
Spoiler: ukázať
::: ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

potenciaaal velkyyy hype velkyyy ale endgame pokial nedomyslia tak to naozaj umrie za chvilku:) ja season asi nebudem uz kupovat...
Používateľov profilový obrázok
FederaL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: Pi 12. Apr, 2013, 10:13
Bydlisko: Bratislava

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa FederaL »

no uz som cely zeleny :))))) a uz len cakat na update :))))
i7 7700K. MSI Z270 M7. corsair RM750. Corsair 2x8gb 300mhz white led. MSI GTX 1080 TI gaming 11g. samsung Evo 960 500gb. Samsung evo 840 250gb. 27" Dell S2718D
Hexaris

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Hexaris »

Ja som dal na chvilu wow, tam je realna sanca stale nieco robit :D, je pravda, ze to zacala byt nuda, skoda :facepalm: ... a este chcu love za season pass a ta hra mala byt vonku v roku 2014 ...
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

ja uz nebudem season kupovat urcite :) este je tu sanca na to wow :D
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

nakoniec kúpiš, pokiaľ nebudeš chcieť ovšem kupovať cefinitive edíciu o dva roky (viď. Crew), kde by si potom zbytočne minul peniaze za samotnú základnú hru

a okrem toho, aj tak potom padne cena
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

nemyslim... ked ma nejako proste nudi solo kontent tak co tam budem behat dookola?:)
metamor
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 224
Dátum registrácie: Ne 11. Sep, 2011, 11:26
Bydlisko: Bratislava II

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa metamor »

hra to este niekto vobec ? nedavno som to kupil a nie je s kym hrat no ked to citam tak zistujem ze po naequipovani sa tam nie je do coho pichnut
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

hmmmm mam pocit,ze "vacsina" ludi tuto skoncila ,vratane mna ... po naequipovani sa clovek doslova "nudi" a robi tie iste misie dokola jak opica :)
Hexaris

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa Hexaris »

Uvidime ... nieco sa suska o open world, snad bude v blizkej dobe nejake info, lebo tu hru nic ine asi nezachrani :(
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12918
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa loleqboleq »

alebo si spraví nový char s iným zameraním a inými používanými zbraňami

a vitaj vo svete open-world RPG
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
ANONYM_a7

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

quicky napísal:hmmmm mam pocit,ze "vacsina" ludi tuto skoncila ,vratane mna ... po naequipovani sa clovek doslova "nudi" a robi tie iste misie dokola jak opica :)
Samozrejme, to iste sa stalo aj s diablom čo ste čakali kremeše? :D No ale počkaj keď príde dodatočný kontent zasa sa bude drviť :hysterical:

ja som tiež on hold a čakám
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Tom Clancy's The Division

Príspevok od používateľa quicky »

ja uz to neplanujem kupovat... zbytocne ked to je take ozivovanie nutene...

overwatch ma dosr chytilo takze sa na to velmi tesim a cakam

Návrat na "Hry a problémy s nimi"