World of Tanks (MMO)

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Kimif123
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1584
Dátum registrácie: Pi 13. Máj, 2016, 15:35
Bydlisko: Nitra

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Kimif123 »

mArtinko5MB napísal: Cely cas tu vypisujem len preto, aby som Vam vnutil myslienku, ze je hra tak nastavena, naco sa jedovat nad tym, co sa pravdepodobne nikdy nezmeni? Brat ako je, uzivat hru :) Trvalo mi asi rok, kym som si toto vstiepil do hlavy - odkedy to tak beriem, moj vykon sa enormne zvysil, vysledky vravia za vsetko. Pokial ale planujete neustale lamentovat, tak uz neviem, budem len ignorovat ...
Aký máš ingame nick? :-)
CPU: i5 12400f Cooler: NOCTUA NH-U12A Chromax Black MB: ASUS ROG STRIX B660-A GAMING D4 RAM: G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600 MHz CL16 Trident Z RGB GPU: ASUS TUF GeForce RTX 3060 Ti O8G SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Kingston KC3000 NVMe 1TB + Crucial MX500 2TB SSD PSU: Corsair RM750x white CASE: Fractal Design Define 7 Compact White TG Mouse: Logitech G403 Prodigy HS: HyperX Cloud I + Microlab FC50 Monitor: Dell S2721DGFA OS: Win 10 64bit
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Rovnaky, ako tu
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22002
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

aj tak sme všetci noobovia :D
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

Napr. posledne dva dni som hral dost na hovno :) Hned sa to prejavilo ...
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa kramer »

Inak mám otázku bo sa po ANJ veľmi neviem môže sa Sandbox streamovať bo na webe som našiel názory že áno a aj nie. Inak neblbne vám dnes twitch? Mne to raz hlási že som zablokovaný potom tam v pohode fungujem zrazu zase som bloknutý pritom cez apku v mobile fungujem v pohode a ani na mail mi neprišla žiadna správa že mám dáky postih.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Ano twitch mal dnes problemy a sandbox sa nesmie streamovat kvoli NDA
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa newmi »

mArtinko5MB napísal:Napr. posledne dva dni som hral dost na hovno :) Hned sa to prejavilo ...
som si vsimol, asi som to na teba trochu privolal :D , mne sa zas darilo celkom ale dnes uz nie :( . Pozri ja sa snazil a aj snazim mat pristup ako si pisal ale proste vobec nechapem preco mi stale pada winrate a wn8 sa ledva pomaly plazi hore? Ok, wn8, nie som nadpriemerny hrac, robim dost casto voloviny, dost casto smola ale nerozumiem ako je mozne ze sa zhorsujem? To clovek potom casto hra uz len z trucu s myslienkou, ze "doriti, musim tu smolu uz prelomit a musim uz sa zlepsovat". Skusam, pauzy niekolkodnove, aj tyzdnove ale po par dnoch bum a ide to zas dole vodou. Takze som frustrovany a casto si to vylievam tu. Ta hra cloveka svinsky serie ale aj taha, merat si sily a ked sa podari dobra hra, je to parada.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa crux2005 »

dexterav napísal:aj tak sme všetci noobovia :D
díky :good:
kramer napísal:Inak mám otázku bo sa po ANJ veľmi neviem môže sa Sandbox streamovať bo na webe som našiel názory že áno a aj nie. Inak neblbne vám dnes twitch? Mne to raz hlási že som zablokovaný potom tam v pohode fungujem zrazu zase som bloknutý pritom cez apku v mobile fungujem v pohode a ani na mail mi neprišla žiadna správa že mám dáky postih.
Môže sa streamovať ak dá WG špeciálne povolenie o ktoré treba požiadať.
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

newmi napísal:
mArtinko5MB napísal:Napr. posledne dva dni som hral dost na hovno :) Hned sa to prejavilo ...
som si vsimol, asi som to na teba trochu privolal :D , mne sa zas darilo celkom ale dnes uz nie :( . Pozri ja sa snazil a aj snazim mat pristup ako si pisal ale proste vobec nechapem preco mi stale pada winrate a wn8 sa ledva pomaly plazi hore? Ok, wn8, nie som nadpriemerny hrac, robim dost casto voloviny, dost casto smola ale nerozumiem ako je mozne ze sa zhorsujem? To clovek potom casto hra uz len z trucu s myslienkou, ze "doriti, musim tu smolu uz prelomit a musim uz sa zlepsovat". Skusam, pauzy niekolkodnove, aj tyzdnove ale po par dnoch bum a ide to zas dole vodou. Takze som frustrovany a casto si to vylievam tu. Ta hra cloveka svinsky serie ale aj taha, merat si sily a ked sa podari dobra hra, je to parada.
Ked sa Ti wn8 plati pomaly hore, odpoved je jasna, hras horsie alebo stale rovnako ... nepoznam Tvoje stats, neviem to posudit. Ja mam aktualne skoro 1800, ked hram na urovni 1800 - hram zvycajne zle :) dost zle, 1800 priemer za napr 30 bitiek nie je dostatocne na to, aby si si mohol povedat, ze si pre hry nieco spravil, to viem z vlastnej skusenosti. Pokial je wn8 cez 2500, urcite bude aj W/R nad 60%. Neviem, ci rozumies, co chcem povedat.

Mozno hras tanky, ktore Ti nesedia, mozno hras jednotlive tanky zle - to musis sam vediet z toho, ako hrajes. Ja po kazdej hre viem, kde som spravil hlupost, co som spravit nemal, preco som prehral a pod. Hlavne si to treba po hre zopakovat, aby si si to zapamatal - tak sa clovek zlepsuje
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6635
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa M1ch4l »

newmi napísal:
mArtinko5MB napísal:Napr. posledne dva dni som hral dost na hovno :) Hned sa to prejavilo ...
som si vsimol, asi som to na teba trochu privolal :D , mne sa zas darilo celkom ale dnes uz nie :( . Pozri ja sa snazil a aj snazim mat pristup ako si pisal ale proste vobec nechapem preco mi stale pada winrate a wn8 sa ledva pomaly plazi hore? Ok, wn8, nie som nadpriemerny hrac, robim dost casto voloviny, dost casto smola ale nerozumiem ako je mozne ze sa zhorsujem? To clovek potom casto hra uz len z trucu s myslienkou, ze "doriti, musim tu smolu uz prelomit a musim uz sa zlepsovat". Skusam, pauzy niekolkodnove, aj tyzdnove ale po par dnoch bum a ide to zas dole vodou. Takze som frustrovany a casto si to vylievam tu. Ta hra cloveka svinsky serie ale aj taha, merat si sily a ked sa podari dobra hra, je to parada.
Tvoje WN8 sa uz niekolko tisic bitiek prakticky nezmenilo. To znamena, ze sa z teba asi nestava lepsi hrac. Mozno si dosiahol svoj strop s tym ako hras a aby si sa zlepsil, musel by si nejak radikalne zmenit svoj sposob hrania.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
Spacepen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 843
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 14:46

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa Spacepen »

Newmi pozeras streamy? Tie pomahaju asi najviac. A nemyslim tipkov ako QB a podobne :P Vdaka streamom mam recent skoro 2600 a stale sa mi zvysuje, a dokonca som dal predvcerom moje prve 3 znaky :D Sice len na tiere 5, ale niekde som zacat musel, teraz skusim tier 7 a budem skusat vyssie a vyssie
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-3570K, Quad Core, 3.40GHz @4.2ghz GPU: Nvidia Geforce 1070TI @1090mhz RAM: Crucial Ballistix sport 8GB (Kit 2x4GB) 1333Mhz MB: MSI Z77A-G45 Z77 HDD: WD Blue 10EZEX 1TB HDD 7200RPM PSU: XFX Core Edition PRO 550 Watt CD: SONY Optiarc AD-5260S SSD: Crucial SSD m4 64GB
Používateľov profilový obrázok
kramer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1437
Dátum registrácie: Ne 07. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Rožňava

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa kramer »

No konečne na to vytvorili vlákno ale http://forum-sandbox.worldoftanks.com/i ... m-sandbox/ ale nevyhovuje mi to nakoľko streamujem len sporadicky keď mám čas a neviem si stále plánovať stream na dva dni do predu nakoľko ani sám netuším na akú hru budem mať v daný deň náladu.
CPU: AMD FX 8370 BE @4,5GHz + Thermalright Ultra-120 Extreme, MB: ASUS Crosshair V Formula-Z (AM3+), RAM: 2x Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical, PSU: Corsair TX650W, VGA: ASRock Radeon RX580 8G + ARCTIC Accelero Xtreme IV, LCD: ACER ED 273, DISKY: ADATA Ultimate SU650 SSD 240 GB, WD Blue 3D SSD NAND 1TB, HDD 500GB WD5003AZEX 64MB, WD Gold 2 TB , NoteBook: Acer Nitro 5 Shale Black
WOT - YouTube - Twitch - NoteBook
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22002
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

asi tak ako píše michal
možno je to proste tvoj strop
ja mám dva účty a tam je pekne vidieť ako sa skrížia na cca 1500VN :red: :rolleyes: :D
ja som včera tak frustrovaný že v jednej bitke som ani nebojoval
nemám vôbec problém ísť sám proti 6 ale proste som na to kašlal...
bol to útok a zase sa všetci vybrali 1 smerom, presne opačným ako bola základňa :hysterical: :cool:
tak som pekne nechal enemákov aby ju zajali, prečo by som mal ja zase umrieť, a oni by vyhrali len preto že ja som skapal, sem tam resetol bázu ale hra by to zhodnotila akože som vlastne iba skapal, lebo presne to by sa stalo :facepalm:
a to ešte ma totálne ignovali pri volaní o pomoc
proste čo je moc je moc
btw kdesa tí ludia ten lemming train učia? a ešte k tomu zle
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander
Používateľov profilový obrázok
mArtinko5MB
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: St 04. Jan, 2012, 23:32
Bydlisko: Kosice

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa mArtinko5MB »

dexterav napísal:bol to útok a zase sa všetci vybrali 1 smerom, presne opačným ako bola základňa :hysterical: :cool:
tak som pekne nechal enemákov aby ju zajali, prečo by som mal ja zase umrieť, a oni by vyhrali len preto že ja som skapal, sem tam resetol bázu ale hra by to zhodnotila akože som vlastne iba skapal, lebo presne to by sa stalo :facepalm:
a to ešte ma totálne ignovali pri volaní o pomoc
proste čo je moc je moc
btw kdesa tí ludia ten lemming train učia? a ešte k tomu zle
Presne v takych situaciach musis byt agilny, treba ich nechat a kryt zadok branit :) Vzdy sa treba vynajst a vytazit z kazdej bitky maximum, nechat zakladnu capnut je hlupe :) treba najst silne miesto a stahovat - niektore bitky su proste take, nespravis nic, najlepsie je pre take situacie platoon :)
It might make sense just to get some in case it catches on. If enough people think the same way, that becomes a self fulfilling prophecy.
- Satoshi Nakamoto
Používateľov profilový obrázok
dexterav
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 22002
Dátum registrácie: Po 06. Máj, 2002, 02:00
Bydlisko: Sered´

Re: World of Tanks (MMO)

Príspevok od používateľa dexterav »

jo agilný a potom 13 tankov sa zabáva z 2 :D
keby to nebol ten útok tak by to nebolo také zlé, ale proste ignorovali bázu , to proste nikdy nepochopím

http://wotreplays.com/site/2788230#sand ... _prototype

ako som kempil na kopečku , ako pozám chudák grile za 7kdmg nedostal asik ništ :D

mno problém je že moja hra v čate je , ehm strašná :D :-(
Spoiler: ukázať
Intel Core i9 14900kf@6/6,2GHz,Strix Z790 F, 2X24GB 7,2GHz CL32 GSkill, Asus TUF 4090 3/23GHz , H2O + Carbide 600Q,ROG-THOR-1600T, 10TB 850X, Topping D50s + A50s + T5, MPG 321URX QD-OLED, S23Ultra, ITX 13700k + 4070Ti + Audinst Hud-Mx2 + THX-M50X


motto1:Mýliť sa je ľudské, ale zbabrať niečo dokonale na to treba počítač
motto2: Silný zdroj a veľký chladič to istí
motto3: Ten most prekročíme až k nemu prídeme, Jack O'Neill
motto4:Nikdy nič nieje ľahké, Zeddicus Zu'l Zorander

Návrat na "Hry a problémy s nimi"