Poradte graficky upgrade pre TES IV Oblivion

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Poradte graficky upgrade pre TES IV Oblivion

Príspevok od používateľa PETERPANs »

No oprasil som Obliviona a musim povedat, ze to co vyzeralo vtedy uzastne je dnes dost retro. Pozeral som na nete nejake upgrady na grafiku (textury atd.) ale je toho dost a tak skor ako sa pustat do neznama, povedal som, si, ze tuna je iste dost skusenejsich, co uz skusali tieto vylepsenia pre hru. Skor by som uvital balicek, ktory je spolahlivy a zahrna v sebe najviac vylepseni v jednom baliku. Vie niekto nieco odporucit? :rofl: No iste nebude to nikdy asi ako Skirim ale lepsi look by aj tak bodol.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Poradte graficky upgrade pre TES IV Oblivion

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

v skratke
nainstaluj si Nexus a do neho potom mody do Oblivionu

http://www.nexusmods.com/
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Poradte graficky upgrade pre TES IV Oblivion

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Per napísal:v skratke
nainstaluj si Nexus a do neho potom mody do Oblivionu

http://www.nexusmods.com/
Dakujem za radu, sice neviem co je ten nexus ale po vzhliadnuti a pri vytvarani uctu, skratka nie je to zadarmo, plati sa za to a ja nechapem presne tomu co ten nexus vlastne je, ved je tam hromada textu a podmienok pouzivania.

Mojim cielom je zahrat si Oblivion v lepsom garfickom prostredi a nie platit za dalsiu sluzbu, ktorej aj tak moc nerozumiem. Myslel som skor jednoduchsiu cestu ako to vylepsit.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Poradte graficky upgrade pre TES IV Oblivion

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

neplati sa za to
nainstaluj to jednoducho a potom si dam dotahaj mody cez to do oblivionu

ziadna ina cesta ako vyplepist oblivion neexiustuje
Používateľov profilový obrázok
PETERPANs
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 579
Dátum registrácie: Ne 05. Nov, 2006, 02:00

Re: Poradte graficky upgrade pre TES IV Oblivion

Príspevok od používateľa PETERPANs »

Mam to nainstalovane a vybehla mi tabulka s asi 30 vecami, to je mam to nainstalovat po jednom naraz vsetko, nebude sa to bit medzi sebou? Alebo iba jeden mod vzdy mat?

Naliat to rovno do zlozky oblivion ale niekde inde?

Edit: Pise, ze nie som premium meber a v podstate co som skusal, nic nemozem stahovat.
CPU AMD Phenom II X6 1070T, Motherboard Gigabite GA-970A-UD3, Vengeance - 8GB Dual channel DDR3 memory kit - 1600 Mhz, VGA Gigabite Radeon R9 280X Windforce OC version, Case Coolermaster Centurion 5 II + extra fans NOCTUA NF-S12B redux-1200(back), NOCTUA NF-P14s redux 1200(up)

Návrat na "Hry a problémy s nimi"