Overwatch

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa Fragrance »

Tak ja neviem, hral som betu asi 20 minut. Tie epilepticke efekty ma nejak nenadchli a neskutočne mi to ťahalo oči. Je to vykrádačka TF. Nie ďakujem radšej si dám klasiku ;)
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa quicky »

tak si povypinaj efekty... neviem ako si oldschool hrac,ale Q3/UT sa hralo pomaly na low pixeloch a texturach :D
Používateľov profilový obrázok
pepa321
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 49
Dátum registrácie: Ne 12. Júl, 2009, 10:18
Bydlisko: Košice

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa pepa321 »

Broslowski napísal:Nadalej si však dovolim tvrdiť že Battleborn je na tom v každom aspekte lepšie.
Treba si uvedomit, ze Battleborn a Overwatch ani nie su rovnaka "kategoria"... Sice su obe FPS, ale su namierene pre uplne inych ludi.
i5 4690K | EVGA GTX 750 Ti FTW | 16GB Crucial Ballistix | MSI Gaming 5 | Samsung 850 250GB | WD 1TB Blue | Corsair CS450M | Fractal Define R4 White | G502 Proteus Spectrum | Audio-Technica ATH-M40x | SoundMAGIC ES18S
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

toto je prva fps mp,v ktorej z videi neviem kto(jednotlivec) vyhral, preco vyhral..a co vyhral :D
Používateľov profilový obrázok
Fragrance
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 856
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa Fragrance »

quicky napísal:tak si povypinaj efekty... neviem ako si oldschool hrac,ale Q3/UT sa hralo pomaly na low pixeloch a texturach :D
To nie je o vypnutí efektov ale o tom že proste ta hra nemá žiadne čaro. Q3 a UT bolo cool to máš pravdu, ja neviem ale asi starnem. V poslednej dobe ma žiadna nova hra nedokázala nadchnúť.. A to som si myslel že budem hráčom do konca svojho života. Posledná gamesa ktorá ma fest bavila bol Crysis 1... Smutne.. Nie sú na to pilulky? /sorry za OT/
Spoiler: ukázať
Origin ID: Schimpyq
Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561197981985013

CPU:Intel Core i5-4570, COOLER: GELID Solutions Tranquillo revize 2
VGA: GIGABYTE GeForce GTX 1060 G1 Gaming 6 GB
RAM: 12 GB DDR3 1333 MHz /2x4 + 2x2/,
MB: MSI B85M-G43
HDD: 250 GB SEAGATE + my Ebook WD 500 GB externy + 1 TB WD.
SSD: Crucial M4 128GB 7mm
PSU: Seasonic S12II 620 W
Case: Zalman Z9 NEO Plus
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa quicky »

sry ale za 20mi hranie ta nema co chytit,ked nechapes ani mechaniky moznosti, team comps a podobne... ja som napriklad cely zivot nehral single hry,tusim jedine co som presiel bola mafia 1...
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Mensi návod http://m.games.tiscali.cz/navod/overwat ... avy-276524

Tiež som zistil( po kupe herneho pc za skoro dvojku),že ma uz hry tak nebavia ako kedysi..je to vekom..
Používateľov profilový obrázok
MaxPayne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1797
Dátum registrácie: Št 09. Júl, 2009, 23:14
Bydlisko: Zlaté Moravce

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa MaxPayne »

Ja uz tiez hram pomenej, quicky half-life si nehral?
Spoiler: ukázať
Desktop PC
MB: MSI Z97S SLI Krait Edition
CPU: Intel Core i7 4770K @ OC 4,4 GHz - 1,23V (real 1,25V)
Cooler: Noctua NH-D15
GPU: GAINWARD GeForce GTX 1070 Phoenix @ OC 2062/9500
RAM: Kingston Savage 2x8GB KIT DDR3 1600MHz CL9
SSD/HDD: Samsung 850 EVO 250GB + Samsung 850 EVO 500GB + Ext. WD 2.5" 750GB
Sound: HiFime Sabre 9018 USB DAC + Swissonic ASM7
PSU: Super Flower SF-550P14PE Golden King
Monitor: Philips BDM4350UC
Case: Fractal Define R4 Noctua Edition (5x Noctua NF-A14 FLX + 1x Noctua NF-A14 PWM)
Mouse: A4tech Bloody R7
Keyboard: Logitech G15 v1
Gamepad: Xbox One
OS: Windows 10 Pro SK 64-bit
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa quicky »

singlac?hej asi 20min :) pribehovky ma nezaujimaju,potrebujem kompetitiv a vidiet quicky na prvom mieste v tabulke :)
Používateľov profilový obrázok
geroswen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1255
Dátum registrácie: So 03. Jan, 2015, 23:54
Bydlisko: Bratislava, Cifer

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa geroswen »

Broslowski napísal:pozri si, kolko ludi hrava ich hry oproti konkurencii

WoW súhlasím ale treba brať na vedomie ako stará ta hra je.

Diablo 3 - ukáž mi čokolvek čo je konkurencie schopné. Akoze tiez uz ma to nebavi ale predsa...

HOTS - najlepšia casual moba na trhu imo ;) Práveže jedna z mála moba hier ktorá má dynamiku od začiatku do konca. Asi si teda vela nenahral keď toto tvrdíš. Lolko a dotu vies prehrat este skor ako sa hra zacne :D
Ktorá MMORPG má takú pop/sub/hráčov ako WoW? Všade sa ohlasuje samý WoW killter pri release a po 1/2 roku sa zatvárajú servre, prípadne prechádza na free2play model. Nahodia Legion a počet subov bude 9mil+ na 100%.
quicky napísal:hots je ovela viac o teamovej hre ako lol a dota dokopy,hlavne sa mi paci princip teambased proste ziadne ako na lolku ze nafeedi sa caitlin a rozdava penta killy:) a podobne.... samozrejme vsetko ma svoje plusy a minusy,ale rozhodne zatial bliz nespravil hru s ktorou by slapol vedla a ma financie ju pretlacit na trh a medzi hracov :)

nechapem ako niekto moze hravat nonstop dotu/lol-jedna mapa dookola ziadna zmena nic,hots x variacii map,rozne objectives/mechaniky danej mapy/taktika a pod
Pri WoW by som vychadzal z toho kolko subscriberov mal blizzard v casoch Vanilla + TBC + WotLK. Neznali ludia argumentuju tym, ze MMORPG zaner zostarol a uz nie je popularny. Staci sa vsak pozriet na peticiu, ktora vznikla ako reakcia na zalobu a uzavretie Vanilla private serveru Nostalrius. Miliony ludi su ochotne zaplatit za stary obsah. Ludia nechcu monkov, death knightov, nove battle groundy, nove areny, dungeon/raid finder, flying mountov, garrisony, daily questy, transmogy a mohol by som pokracovat na dve strany. Ak Blizzard nema na to, aby zaplatil schopnych analytikov, tak mali spravit poll a nechat rozhodnut komunitu. Dalo by sa povedat, ze Blizzard reagoval iba na poziadavky castual gamerov a kvoli tomu je tam, kde je. Keby nezaviedli cross realm, tak by na vacsine serverov nedokazali nabrat 80 hracov na Alterac Valley (ktory mimochodom tiez prisposobili casual gamerom a uz za nic nestoji). V NA maju aktualne hracov na 3 serveroch, dalsie desiatky su low pop a jedine, co tam stretnes su boti ponukajuci goldy.

Tu mas priklad aktualneho stavu PvP v Legion. Venruki (mage) aj Smexxin (warr) su obaja top tier hraci, ktori hrali niekolko krat vo finale na Blizzcone: https://youtu.be/Jn8n0iLAb-o

Pri Diable suhlasim v tom, ze v tomto zanri nema nic schopne ani konkurencia. Osobne ma ku hraniu motivovala aukcia zo zaciatku, ked bolo mozne predavat vsetky itemy. Ked ti po troch mesiacoch non stop hrania padne najlepsia zbran v EU, tak je obrovsky rozdiel v tom, ci je viazana na account alebo ju mozes predat za 2k EUR.

HotS - suhlasim s tym, ze ako casual hra pre dievacata to nemusi byt zla volba :D Asi mame ine chapanie pre pojem dynamika hry. V LoLku niekoho chytis v jungli alebo off cooldown a je mrtvy. V HotS sa mozete 1vs1 nahanat cez celu mapu a 5x otocit vsetky spelly :facepalm: Quicky - nafeedena Caitlyn o ktorej pises sa deje mozno v unranked hrach. Vacsina assasinov jej dokaze dat instakill. Ak hra proti rengarovi, tak jej nepomoze ani svatena voda ;) Hras sice jednu mapu ale mas nevycerpatelne moznosti pre rozne kombinacie hrdinov a buildov.
paranoid.asian napísal: wow stupnu subs uz po premiere filmu + ked vyjde datadisk.
Ked uz sme pri filme. Nevie mi niekto povedat, ci bude v IMAX-e original alebo SK dabing, pripadne aj aj? Staci, ked sa pozriem na preklad nazvu filmu a chce sa mi grcat. Navyse som niekde videl video, ze Thralla bude dabovat madar so zemiakom v hube :? :help: PS: S madarmi nemam problem ale nech pls nerobia SVK dabing.
Dell M4500 - i7-920xm @3.87Ghz, quadro 1800m
ANONYM_a7

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Chlapci ale nedr*e Vám už trocha? Koniec OT :furious: bo už fakt začneme odmeňovať veď prečo sami sebe zneprehladnujete forum :?
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa quicky »

k tomu overwatch, ja si viem uplne predstavit toto hratelne na turnajoch, mapy su dostatocne cielovo orientovane, ziadna postava "zatial" neni mega uber top overkill... bez dobreho team comp/setupu proste mapu nevyhrate, aj ked quicky snajpuje jak sef,proste nie...PEVNE VERIM,ze tam nanebehnu coskoro cheateri,lebo zas budem akurat klikat ikonky na ploche a nebude co "pre mna zaujimave" hrat :)
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

odoberam na fb games.cz
dost tam zdielaju videa z OW..s tym ze by mali predstavovat nieco extra..

nech na to pozeram ako pozeram,nechapem ani na co sa mam pozerat :D

napr toto
https://www.facebook.com/Games.cz/video ... 382140831/
Používateľov profilový obrázok
Shairachaz
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1858
Dátum registrácie: Ut 11. Mar, 2014, 12:04
Bydlisko: Kráľovský Chlmec

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa Shairachaz »

Vyzerá to ako TF2 na steroidoch, a pravdepodobne aj bude :laugh: Zo streamov a videí to vyzerá ako celkom fajn sranda, ale 40€ za to mi pripadá trochu moc. Dvacku by som za to ale asi dal :good:
Hromy Hněvu podřimují na Severu. Podobny dubu, jehož větve jsou plny hnoje, a hnízd nářků, a pláče, snášených na Zemi které spalují Noc i Den a vyvrhují stáda škorpionů a vypouštějí síru smíchanou s Jedem. To jsou Hromy, které jsou okamžitě připraveny rozeřvat se stovkami mohutných Katastrof a statisíců Pohrom, po kterých nezůstane nic a nikdo zde nic nepozná. Jedna skála porodí tisíce, právě když Srdce Člověka dosáhne jeho Myšlenek.
Používateľov profilový obrázok
Courage_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2010, 19:52
Bydlisko: Považská Bystrica - Rozkvet

Re: Overwatch

Príspevok od používateľa Courage_SK »

Per napísal:odoberam na fb games.cz
dost tam zdielaju videa z OW..s tym ze by mali predstavovat nieco extra..

nech na to pozeram ako pozeram,nechapem ani na co sa mam pozerat :D

napr toto
https://www.facebook.com/Games.cz/video ... 382140831/
Dal ulti do peknej skupiny nepriateľov.
CPU AMD Phenom II X4 955@3,9GHz + Gelid Tranquillo Rev.2
MB Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) GPU MSI GT 9600 512MB 700MHz@750MHz
RAM
Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600MHz CL9
PSU
Coolermaster 600W SILENT Pro Mouse Logitech MX 518
Fan regulator
Zalman Fan Mate 2 Wheel MOMO Racing Force Feedback
LCD
Dell U2312HM

Návrat na "Hry a problémy s nimi"