Dark Souls 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Ako upgradovat mec to viem..ale ci uz sa to oplati nie..tj nechapem,ako sa na tom meci zvysi damage napr..Sice tam pise ze sa povysi o+2 ..ale coho ?

Inak mam sekeru a ma 103 fyzicky damage 103 dark..Nevsimol som si ale,ze by som s nim daval damage 206..

Ako to funguje ?
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

no mne ukazuje o kolko sa zvysi damage, ukazuje to u toho kovaca.

Hentie bonuseove tiez este neviem ako funguju, lae mam vzato ze fyzicky mu uberie tych 103 a ten bonusovi ak naneho plati.

Inac treba vyuzivat hlavne prostredie (take ako attact z vysky vyuzivam vzdy ked je enemy podomnou) a pripadne prvy stret s rytierom - na tej hradbe kde drak chrli ohen a musite presprintovat, som ho vylakal, aby siel za mnou no a drak sa postaral o zvysok :D

AKonahle clovek aspon ciastocne (ja tiez nechapem do hlby nic, iba tak povrchovo :D ) pochopi ako to funguje a da si ciel (moemntalne chcem strenght dat na 30, a nasledne si u toho z tych lordov co su na trone dam vyrobit specialny mec) co bude tazke lebo kazde zvysenie atributu ma vyjde na 5500 dusi a suma stale narasta :D
Používateľov profilový obrázok
riXo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 338
Dátum registrácie: Ut 03. Feb, 2009, 18:47
Bydlisko: Bratislava

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa riXo »

Per napísal:Ako upgradovat mec to viem..ale ci uz sa to oplati nie..tj nechapem,ako sa na tom meci zvysi damage napr..Sice tam pise ze sa povysi o+2 ..ale coho ?

Inak mam sekeru a ma 103 fyzicky damage 103 dark..Nevsimol som si ale,ze by som s nim daval damage 206..

Ako to funguje ?
Upgradovat je zakald, upgradeovat viac menej musis ak chces davat nejaky normalny DMG v late game. Upgrade zvysi zakladny dmg zbrane a pripadne dmg skalovania zbrane.

Nikdy nebudes davat plnych 206, pretoze to ide cez rezistancie a redukcie. Hlavne zbrane co maju split DMG sa nie vzdy oplatia(len ak je dany nepriatel weak na ten sekundarny DMG), kedze musis ist cez 2 rezistencie; Na fyzicky DMG a potom aj na dark/magic/fire/... DMG.

Dufam, ze je to aspon trochu zrozumitelne.

Najviac sa oplati sledovat, aky ma dana zbran scaling(S/A/B/C/D/E/-) a najst si taku, ktora najviac vyhovuje tvojim atributam. Scaling je vacsinou dolezitejsi ako zakladny DMG.
SFF1 - Ryzen 9 5900X + NH-U12A, MSI B550i, 32GB 3600MHz CL16, MSI 3080Ti, 4TB NVMe, 4TB SSD, Corsair SF750, NR200P, MSI 321URX + EIZO EV2750 + LG C1 55, Onkyo A-9010, Quadral SM120 II
SFF2 - Ryzen 7 2700, MSI GTX970, Raijintek OPHION EVO SFF3 - Intel i7 8700k, MSI RTX2080, Dan A4 SFX v4.1
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

hej nato akurat prichadzam. Sice mam dmg 190, ale kedze ma "-" tak sa nezvysuje pri upgrade atributu.. co je skoda no :D

inac prave som sa zasekol u Abyss Watchers bossa. Sakra, strasne silny a rychly. Asi si pojdem nafarmit dusicky od zaciatku prejdem cele zas a zas az kym nebudem na dostatocnom lvly.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

drsny trolling :D
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3911
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Memnon »

ja si to zacinam docela uzivat, zatial sice netusim co s tym stromo urobit, ale sila mi narasta
hlavne po najdeni dakeho obojrucaku silneho(144 base pred akymkolvek vylepsenim) co nosim na rameni
kazdopadne mam tam este aj spear, ale s biednym dmg 111, no sem tam sa reach velmi oplati... oazj drsna zabava
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

hra pre par sadomasochistov..aby som kukal navody a youtoube tutorialy,len aby som nasiel nejake klucky a finty..pretoze realne, sa to hrat neda..ta odmena za vsetku tu snahu len aby som presiel maly kusok hry nestoji..prave som pri druhom bosovi a to proste nevidim ani kde som :cool: ..super subojovy system ked ma parchant celeho prekryje a kamera prestane snimat moju postavu :cool: :hysterical:
fifo100
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St 31. Aug, 2011, 17:49

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa fifo100 »

Per napísal:hra pre par sadomasochistov..aby som kukal navody a youtoube tutorialy,len aby som nasiel nejake klucky a finty..pretoze realne, sa to hrat neda..ta odmena za vsetku tu snahu len aby som presiel maly kusok hry nestoji..prave som pri druhom bosovi a to proste nevidim ani kde som :cool: ..super subojovy system ked ma parchant celeho prekryje a kamera prestane snimat moju postavu :cool: :hysterical:
Omyl. Hrat sa to da len sa to musis naucit.
Zahraj si jednotku, budes plakat cely rok .... ked trojka je tazka.
Dark Souls je jedina RPG seria co stoji za to hrat, darmo ludia hraju sracky ako fallout atd ... a myslia si ze aki su vymakani ... a pride poriadne RPG a nevedia zabit prveho bossa. Trapne.

Ked to nejde ti to fakt nejde, odporucam pozriet speedruny (pokazis si celu hru ked si ju este nepresiel)... a potom zistis ako lahke to je ... len treba chciet.
Naposledy upravil/-a fifo100 v Št 21. Apr, 2016, 18:58, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

obcas sa mi staner,ze mam 3 estus flasky..potom sa mlatim..a zrazu mam 4..,wot ?
alebo mi uz z toho jbe
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3911
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Memnon »

sem tam sa doplni, neviem preco, kedy... toto je ta vec co hra nevysvetli, ale nevadi
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

neviem ja som si povedal ze nebudem kukat nic, ziadne wikie a pdobne. Ak to nepojde pomocou in-game napovedy atd, tak to nema vyznam. AKo vravim momentalne osm uz v lese, pri bosse Abbys Watchers, skusim sa este nafarmit a snad ho dam..

Ale jedno sa tej hre musi nechat - po par hodinach ked clovek zapne hocico ine (v mojom pripade skyrim) tak jednoducho kazdy iny subojovy system mu pripada smiesny a nudny :D

per- preco plakat ? Proste bud to ide alebo nie, neriesit. A ano kazdy kusok som rad, to sa mi pri hrach nestava aby som bol tak nadseny z "chekpointu" (tu v podobe bonfire).
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

fifo100 napísal:
Per napísal:
Omyl. Hrat sa to da len sa to musis naucit.
Zahraj si jednotku, budes plakat cely rok .... ked trojka je tazka.
Dark Souls je jedina RPG seria co stoji za to hrat, darmo ludia hraju sracky ako fallout atd ... a myslia si ze aki su vymakani ... a pride poriadne RPG a nevedia zabit prveho bossa. Trapne.
toto uz je mi za nazor..ty hras preto,aby si sa citil vymakany ?
ved tato hra je uz ani nie hra pre obyc cloveka co chodi do prace a ma nejake starosti..clovek co ma malo casu na hry si to velmi neuzije ..toto velmi nema ani co do cinenia s rpg ..je to len cool rubacka s par rpg prvkami,co vznikla v nejakej chorej hlave ,co nema rada ludi a takto sa im chce pomstit :D

Jedina pointa tejto hry je umierat a stale dokola prechadzat tie iste lokacie,aby sa clovek na tom nieco poducil..a ked to nakoniec prejde,tak sa citi "zasluzene" ako hero..

Pein..ja si rad poplacem..ale ver ze by si ten plac nechel zazit nazivo ;)
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

si moc kriticky :D
Ja tam odohram kolko, pol hodku - hodku denne ? A nemam pocit ze by osm sa musel nieco ucit z netu. Vsetko mi aspon zatial hra poriadne vysvetlila, + mam rad japonsku tvorbu takze ma ta atmoska, hudba a cele prostredie jednoducho bavi.

Ano umieranie je sucastou hratelnosti, a co ? Tak umres, nafarmis sa a vytunis si vacsi damage. Bonfire su vcelku blizko u seba, mohlo to byt horsie..

PS: nemusis to hrat. Tak ako ja nehram casual Facebook hry lebo su pre mna az moc jednoduche (a aj tak si najdu miliony hracov) tak si radsej zahram DS (ktore zasa tiez hrava iba urcita skupina ludi)... Nikto ta to neuti, ak ti to pride zle (co chapem kedze ma DS predtym tiez nebavilo) tak to nehraj.

Inac vsetkym ktorym sa DS zda tazsie, kludne skuste Lords Of the Fallen. Nema to taku atmosku ,a a chyba tomu ten japonsky feeling, ale ten som presiel v dobach ked vsetci bezali na DS (a mna nebavil lebo bol moc tazky) a LoTF som si naozaj uzil az do konca. Je to odost odost lahsia verzia DS. Ale ma svoje kuzlo, a bavila ma az do konca.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

nemusim to hrat,placem tu len preto,ze ma to furt do tej hry taha :facepalm:
uvudim,bud ma ta hra nauci byt lepsim clovekom,alebo ma hospitalizuju..dovtedy si ma tu trochu "uzijete" cize ma berte s rezervou ;)
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

inac ja teraz prechadzam prakticky od zaciatku, spawnol som sa na prvom bonfire v druhej kapitole, a idem odtial az k sucasnemu - bude viacej souls + objavuje maj nove miesta kde som sa predtym bal ist.. A je tu vidiet ten pokrok, kedy som ich nemohol dat na 10 ran ,a teraz 1-2 a su dole :hysterical:

Návrat na "Hry a problémy s nimi"