Dark Souls 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

mame tu trojku

hned prvy boss uplne na zaciatku :D
Používateľov profilový obrázok
Courage_SK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: Po 01. Nov, 2010, 19:52
Bydlisko: Považská Bystrica - Rozkvet

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Courage_SK »

V pohode :D Práve hrám dvojku scholar of the first sin edition. Level 100 a práve som prišiel do Iron Keep. Hrám to pomaličky.
CPU AMD Phenom II X4 955@3,9GHz + Gelid Tranquillo Rev.2
MB Gigabyte GA-890GPA-UD3H (rev. 2.1) GPU MSI GT 9600 512MB 700MHz@750MHz
RAM
Corsair Vengeance DDR3 4GB 1600MHz CL9
PSU
Coolermaster 600W SILENT Pro Mouse Logitech MX 518
Fan regulator
Zalman Fan Mate 2 Wheel MOMO Racing Force Feedback
LCD
Dell U2312HM
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

Ked ma 2 nebavila tak sa do 3 asi ani neoplatí ísť však ? Hlavne som bol zmetený a nechcem hrať hru aby som musel chekovat wiki.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

Trojka je najprístupnejšia z celej serie. Je troch ľahšia ako 2. Bonfires su tam viac nahustene. Čomu si nerozumel?
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

tym nazvom itemov, co je naco, kde co hladat, v dvojke aj nejake "clany" boli ktore ti inac vystavali hru a pod.. A vsetko toto som musel hladat na wikine lebo som bol uplne mimo z toho.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

S tymi itemami mam problem aj ja.. Na zaciatku si napr vyberas burial gift..identifikoval som tam len life ring..ostatne som netusil na co je..
Používateľov profilový obrázok
Purejoke
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 357
Dátum registrácie: Po 30. Sep, 2013, 11:22
Bydlisko: Bratislava

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Purejoke »

Ani neverím, že sa tu táto téma objavila. :D Ja hrám od vydania mám tam nahratých cca 10 hodín a som nadmieru spokojný s týmto dielom. Zatiaľ jediné sklamanie, že lokality nie sú až také prešpekulované alebo mi prídu viac priamočiare. Dvojka nebola zlá ale rýchlosť boja a pohyb mi prišiel pomalý a ťažkopádny.
CPU: i7-9700k MB: GIGABYTE AORUS Z390 PRO GPU: Gainward GeForce® GTX 1080 Ti Phoenix RAM: G.SKILL Aegis 16GB KIT DDR4 3000MHz PSU: Corsair RM650W SSD: Samsung 980 1TB Case: NZXT H700 Monitor: Dell AW2721D
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »


Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3911
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Memnon »

najprv som tejto hre nechapal (DS1) ale teraz som to znova skusil ked to tak vsetci ospevuju ako je pristupna, tak som to skusil a musim povedat ze naramna zabava, akurat tam mam 5h hrania a som len pri tom bosikovi s palcatom co chodi po styroch, musim povedat ze mi dal menej zabrat nez rytier v modrom
strasna zabava, ako kazdy suboj vyhraty dokaze potesit
:)) me gusta
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ta mne to vobec nejde..hram za knighta a je to pre mna absolutne tazka hra..uz len obycajny ritier ma dokaze paradne rozsekat

som asi 2 bonefires za linkom a dalej ani za boha
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2326
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Xeigen »

Toto je hra pre sadistov, prisahám bohu, nechápem jak to niekto vie hrať, nervy z kameňa musí mať ten človek čo to prejde. 10 minút som to hral, hneď na začiatku čo je tá ľadová jašterica prašivá smradlavá....uninstall po 10tich pokusoch.
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ta bola ok,aj ten prvy boss..pretoze tam je vela placu a da sa pekne odbehnut..

taky ritier v uzkej chodbe to uz je zloba..alebo ta kreatura obrovska co sa vyvinie zo obyc.nooba..tam uz fakt nechapem,co sa deje
Používateľov profilový obrázok
Memnon
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3911
Dátum registrácie: Po 11. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Memnon »

rytier je velka svina, tam to chce vela miesta vzdy
ta kreatura ma dve moznosti instakillnut ho skor nez sa premeni(malokedy) alebo pouzit ohnive bomby, hodit a kym sa myka mlatit mlatit
MB:ASUS Maximus XI Hero / CPU:i9 9900k@5.1(4.8cache)@1.234V / CPUcooler:AC Liquid Freezer II 240 + CM Maker Gel / RAM:4x8GB Patriot Viper 4133Mhz@4oooCL18 / GPU:Gigabyte RTX 4070ti Eagle@0.925V/2670/24600 / SSD:Samsung 970 Evo Plus 2TB / HeadSet:Steelseries Arctis 7 / mouse:Steelseries Rival 650 / keyboard:Fnatic Streak RGB / PSU:Seasonic Focus Plus 850 gold / case:Fractal Design Define R6 Black + Noctua NF-A14 PWM / monitor:Acer Predator XB323UGP
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ano,raz sa mi podaril rychly kill..raz z 15 pokusov :D

a bomby som tiez skusal..je to ok..ale potom som skapal a bomby fuc

inak mala nepozornost a hodzaky nimand ta pripravi aj o cely zivot pomaly :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa Pein »

No ja som sa do toho zaryl a ide to. 6 hodin nahratych Som uz v lese, musim zhasnut 3 ohne.

Ten ladovy uplne na zaciatku k tomu netreba ist, az potom sa k nemu vratit. Prvy mini-boss je lahky (ten co z neho vytiahnete ten mec) a aj ten prvy velky je ok (v tej hale neviem uz ako sa volal), trosku mi dal zabrat ten "prekliaty strom" co ej ale optional boss, a je to ok. Inac na zaciatku co je ten co sa púremiena, to ten na tej streche ? toho som obisiel, siel som rovno popod neho dole na rebrik :D

Je to tazke najma zo zaciatku, ale potom clovek pride nato ako si upgradovat zbrane a estusy a je to pomaly lepsie a lepsie.
Momentalne hram za knighta, mec ma 190 damage, k tomu 7 estus flask a ide sa.

Dolezite je chodit opatrne, pouzivat stit, pripadne kotule pri vacsich a nevrhat sa do skupinky ale opatrne a postupne ist.

Paci sa mi ako je to vsetko prepojene, levely na seba nadvazuju, vela slepych uliiciek ( siel som asi 10 minut aby som zistil ze tam nic nieje) :D

Kazdopadne jedina hra pri ktorej mam uplne euforiu ked zabijem nieco vacsie nedaj boze bossa, to cely skacem od radosti... A ked clovek zomrie, z toho si netreba nic robit, smrt je sucast hratelnosti a treba ju tak brat. Zasmiat sa a ist dalej.
Naposledy upravil/-a Pein v Št 21. Apr, 2016, 09:20, upravené celkom 1 krát.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"