Dark Souls 3

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
marcelus
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 114
Dátum registrácie: Ut 20. Okt, 2009, 17:26
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Dark Souls 3

Príspevok od používateľa marcelus »

senin04 napísal:no šak tak nech aj 35+ ale bolo to hratelne a nemal ani všetky detaily na minimum. Ale to mu išla GPU stále na 100%.

To DS3 je ten CPU a aj GPU stále slabo vyťažený ako som uviedol vyššie. Jemu tie FPS skáču od 15-30.
DS3 sa da hrta aj na 30 ale treba pouzit Riva tuner s 30 FPS lockom. Hral som tak este na GTX780 a ani na tej karte hra 60 FPS nedala (hram na 1440p). Inak tusim ze post efekty ked sa stiahnu tak tam je najvacsia rezerva vo vykone. Potom DOF. Ostatne nastavenia velky vplyv nemaju, ale s tym PC co si napisal je zazrak aj tych 15_30. Witcher mu isto 60 nejde. Jedine ze by dal vacsinu nastaveni na low. Nech skusi ten riva tuner, ale neviem ci to dostane nad/na 30 tak ci tak hoc by sa pohral s natavenim. este jedna moznost je pouzit mod "souls unsqeezed". On sice vznikol na to aby mohli hrat aj hraci s inym pomerom stran ako 16:9 ale ma niekolko fajn nastaveni ktore zvysuju vykon (zbavuje stutteringu, exclusive fullscreen, dodatocne nastavenia) tak nech skusi aj ten. Tiez ho pouzivam ale na vynutenie 21:9 pomeru stran ale s tym modom je hra ovela plynulejsia

https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... =663922936

po prvej instalacke treba hru spustit, aktualizuje sa, potom z hry odist a potom uz bude mozne si nastavit hru cez exe ktore tomu modu patri

Návrat na "Hry a problémy s nimi"