H1Z1

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

H1Z1

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

zombie mmo survival hra, nikdy som nehral dayz alebo niečo podobné, ale kukám stream a riadne sa bavím

https://www.h1z1.com/home

Používateľov profilový obrázok
Bird
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2025
Dátum registrácie: So 15. Aug, 2009, 22:39
Bydlisko: TO

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa Bird »

sa roztrhlo vrece s tými survival hrami. Keby aspoň sú kvalitné, ale väčšina len vyzbiera peniaze cez early access a nikdy sa poriadne nedokončí. Po Foreste už moje peniaze žiadna survival hra nedostane :D
MacBook Pro 13 (2016) + iPhone 12 mini
PS5 Slim
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

ja som to dnes kupil inac tak som sa namotal a celkom fun, moja prva survival hra, ale ludia si ju dost chvalia oproti dayz
Používateľov profilový obrázok
LeaR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: Pi 09. Sep, 2011, 19:31
Bydlisko: BA

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa LeaR »

Rozhodoval som sa medzi dayz a tymto a dal som sancu h1z1. Pecka, zatial ma to velmi bavi hlavne ked hram s kamosom.

Odteraz neverim nikomu :D
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa Monster1 »

Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9961
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa stiv »

Vyzera to ako z kosa :D A battle royale som uz niekde videl..
Som si povedal ze po dayz uz ziadne early access hry.
.
Používateľov profilový obrázok
Monster1
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4484
Dátum registrácie: Ut 20. Jan, 2009, 21:27
Bydlisko: Považská Bystrica

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa Monster1 »

Grafika rok 2005 aj to som prehnal :D AI zombikov detto
Ryzen 5900X @ 5,05 GHz + Asus Strix B550-A Gaming+ Team Group Vulcan 2x8 GB @ 3200 MHz CL16 + Asus TUF RTX 3080 OC @1845/19800MHz 0,85V + Samsung 970 EVO 500GB + Crucial MX200 512 GB + Enermax Platimax D.F. 600W + Fractal Define R4 + 2xPhobya Noisebuster insulating mats + Noctua NH-D15 Chromax Black + 3x Noiseblocker Eloop B14-ps
Master of Hertz
Samsung Odyssey G7 27'' 240
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

Monster1 napísal:JJ strasne to chvalia :D http://www.sector.sk/novinka/94130/h1z1 ... ofalne.htm
tie recky na sectore sú niekedy epic fail ale hádať sa nejdem, lebo často to nemá zmysel :)

recka vyšla 2 dni po vydaní early a. od vtedy už vyšlo xyz hotfixov a patchov... stačí si prečítať užívatelské recenzie na steame alebo ísť na twitch, ideálne zahrať si hru sám, grafika je podľa mna na tú hru na ultra úplná pohodka, keď si chcem zahrať grafický skvost siahnem po niečom inom kde bude gameplay o hovne :) môj názor, ale veď si počkaj na free, stiahni, zahraj, potom napíš
Monster1 napísal:AI zombikov detto
myslím že to je lepšie ako chodenie zombíkov cez steny v dayz ktoré už má nejaký to piatok za sebou :P alebo slávne umieranie na rebríku a schodoch
Papulaa
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St 19. Nov, 2014, 10:27

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa Papulaa »

Tak co chalani ako sa Vam to zatial pozdava ? Podla mna je to super Kazdych par dni je nejaky update a hra je lepsia a lepsia Ja hram hlavne BR a na servery Europa Kto by sa chcel pridat kludne napiste
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

no kto hovoril ze hra je shit tak sa moze hanbit lebo je to mega :) staci si pozriet twitch a non stop je medzi top hrami a to nie je len nejaky after-release hype... ale osobne h1z1 nehravam pretoze som to hral az priliz vela a musel som to odinstalovat aby som stihal skolu :laugh:
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Hrávate ešte niekto? Keď tak si ma pridajte na steame, zatiaľ sme 3 ľudia.

Inak, priateľka včera hrala 2 hry. V prvej skončila 100+ , chvíľu po pristáti ju dali dole.
V druhej hrala čisto ako ' čupič ', skončila celkovo na 3. mieste s tým, že nezabila absolútne nikoho :D Celý čas sa len skrývala a čakala, pokiaľ sa ostatní vyzabíjajú.
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa quicky »

moze mi niekto popisat gameplay? :) nejake ciele, napln hry a pod? :P lebo vzdy ked pustim stream vidim niekoho behat po poli a zbierat haluzky :D
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Je to survival hra, cca 130 hráčov hodí naraz na jednu mapu. Začína sa s padákom. Musíš si nazbierať vybavenie, ako napr. prilba, vesta, zbrane, lekárničky. Po čase sa začne zmenšovať mapa - vypustí sa plyn. Tvojou úlohou je ostať ako posledný. Dosť záleží od toho, kde sa na začiatku ocitneš, teda či si v bezpečnej oblasti, teda sa nemusíš presúvať, alebo ťa hodí niekde doprdele a musíš cestovať. Sranda to je, keď hráte viacerí spoločne, že si navzájom pomáhate.
Čo som sa zatiaľ naučil z hry : nikomu never :D
quicky
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 9823
Dátum registrácie: Št 12. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Nitra

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa quicky »

cize je to stylom nejaky "global battleground" ? cize stale od zaciatku ako keby proste tieto mapy?
kolko to trva?

ja som to pochopil ,ze je to nejake mmorpg (na ten styl), open world ,atd ? cize zle :O
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: H1Z1

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Zatiaľ som hral len pár hier, vyzerá to, že je to jedna mapa, ale týmto si nie som úplne istý, je možné, že sa nejako generuje a hlavne tá mapa je dosť veľká. Stále ideš od začiatku. Ja som ale ešte všetko neskúšal, zatiaľ hrávam len battle royal.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"