Need for speed: Underground 2

Hry a problémy s nimi...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
NETcafeLV
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 343
Dátum registrácie: Št 18. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Levice

NFS Underground 2

Príspevok od používateľa NETcafeLV »

Mam takyto problem:
Ked hram hru, tak vzdy mi po urcitom case, cca. okolo 30 minut vyhodi hru do Windowsu a vypise tabulku znamu vyskytol sa problem s aplikaciou speed.exe.
Nemoze to byt prehrievanim grafiky?
Po vyhodeni ma jadro 69C, viem ze by to mohlo maj aj viac, ale jedine tak si to viem vysvetlit.
Alebo by to nove ovladace na graficku kartu vyriesili?
Pls kazdu radu.
MB: ASUS Z170 Pro Gaming CPU: Intel Core i7-6700K + NZXT Kraken X61 RAM: Kingston 2x16GB DDR4 2133MHz VGA: nVIDIA GeForce GTX980 SDD: Kingston SSDNow V300 240GB HDD: 3x2TB WD Green + 1x3TB WD Green PSU: Corsair HX1000W CASE: FRACTAL Define XL R2 Black Pearl
Používateľov profilový obrázok
Rector
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 189
Dátum registrácie: Ne 05. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Orava

Príspevok od používateľa Rector »

Aj mne robi to iste,nepomohla ani zmena celeho PC(az na disk),povazujte to za recnicku otazku :lol:
Deneb @ 3.4 || GA 970-DS3 || 8Gb Kingston 1600 || GA R9 270HD || Crucial BX100 250Gb + WD 500 Gb || Seasonic M12 II 520W || Dell U2412M || Fractal R4
Používateľov profilový obrázok
Misso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 134
Dátum registrácie: So 28. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Gelnica

Re: NFS Underground 2

Príspevok od používateľa Misso »

Dá sa táto hra hrať sieťovo len medzi 2ma PC bez internetu?
Používateľov profilový obrázok
Xenon
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2295
Dátum registrácie: St 20. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: NFS Underground 2

Príspevok od používateľa Xenon »

No LAN možnosť tam je. Čiže dalo by sa to.
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Pentium Dual-Core E2220 @ 3.2GHz cooled by Noctua NH-U12P MB: ASUS Rampage Formula GRAFIKA: Sapphire ATI Radeon HD3870 512MB GDDR4 + Sapphire ATI Radeon HD3850 512MB GDDR3 in CrossFireX RAM: 8GB DDRAM2 800Mhz Corsair XMS2 4-4-4-12 AUDIO: ASUS Xonar DX -> Ultimate Ears Triple.Fi 10 Pro PSU: Fortron SAGA 450W (peak 500W) LCD: LG L1953TR 19"
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: NFS Underground 2

Príspevok od používateľa newmi »

Da sa to hrat cez LAN, s brachom sme to hravali.
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Lithil
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1850
Dátum registrácie: Po 12. Nov, 2007, 08:00
Bydlisko: Senica

Re: NFS Underground 2

Príspevok od používateľa Lithil »

zdravim!
prosim vas mam taky problem... mam volant Logitech WingMan Formula force GP a v hre nemam moznost nastavenia riadenia dolava a doprava...normalne prehodim hore z klavesnice na volant a nastavim plyn,brzdu ale nemam ako nastavit doprava dolava...neviete kde je problem ?
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa Asnod »

Hrava to este niekto dnes? Vdaka VSR, Radeon pro a Underground 2 Texmod v2.0 by dragozool texture modu som to zacal znovu hrat, je to pre mna konecne hratelne po grafickej stranke, doteraz som to odriekal lebo auto uz pre mna tam nebolo autom a cesta nebola cestou, znovu ale je to aspon pre mna top racingovka, kedze som velky milovnik tuningu :D .

Obrázok

Nemate tipy na nejake mody-vylepsenia do hry? Aj napr. co sa tyka grafickej stranky a pod. niekto nema? Alebo nepozna nejaky sposob na este lepsiu grafiku popripade nejaky texture mod ktory nemusim spustat pred kazdym zapinanim hry? :D

Temu pre underground 2 som tu nenasiel, tak som vytvoril novu. Ak by niekde bola tak poprosim o presun prispevku do prislusnej temy :)

Link na stiahnutie modov: http://ulozto.sk/x1eX9ifL/underground-2-mody-7z

Obrázok

Widescreen patcher sluzi na nastavenie rozlisenia, v hre musi byt nastavene defaultne 640x480, staci nastavit raz, pred spustenim hry.

Texmod vklada do hry upravene "high resolution textury", target application treba cestu k zlozke NFS, v select packages treba pridat subor s texturami ktory je v zlozke ktoru som tam hodil. Po aplikovani modu sa hra sama spusti, kazde spustenie hry ak chceme hrat s lepsimi texturami, tak to treba spustat cez tento patcher a dodrziavat tento postup, nic lepsie som zatial nenasiel.

Dalej mam vynuteny cez Radeon pro SMAA na ultra kvalitu a 8* AA, Ambient occlusion na HBAO a ultra kvalitu a podobne blbosti, takze vacsina veci ktore sa daju nastavit aj v ovladacoch a aj to neviem ci vsetky maju nejaky efekt. Radsej si zahram, ako keby som to mal vsetko skumat :D
Naposledy upravil/-a Asnod v Pi 23. Jan, 2015, 17:02, upravené celkom 2 krát.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
QuaDko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1331
Dátum registrácie: Po 11. Jan, 2010, 17:16
Bydlisko: Trstín-Trnava-Bratislava

Re: Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa QuaDko »

Undergorund 2 bolo vždy aj moja srdcovka. Niekoľkrát som to prešiel na počítači ktorý sa každých 20 minút reštartovával :D vtedy mi to akosi nevadilo keď som mal menej rokov priste niektor závody som musel robiť asi na 1000krát ale veď čo bola sranda

Rád by som si to znova zahral daj tipy ako sa dopracovať k čo najlepšie grafike. Ak sa dá tak sj nejaké linky môžeš nahodiť nech nemusím pátrať
Working on
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5611
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Velmi rad sa pridam, takuto "gaucovku" kde Je*e riadna muzika cez sub a tunim si auticko. daaaamn pridem domov a tie mody co si tu spominal si vsetky pogooglim a ideme na to! :cool: Vdaka za pripomenutie velkeho titulu
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa Asnod »

Ja som to prvy krat prechadzal na celerone 1.7ghz so 128mb ram. :D Musim sa priznat, kym mi nacitalo pretek, cakal som aj 20 minut a to bez srandy, stihol som dokonca popri tom poumyvat riad alebo povysavat, na to nikdy nezabudnem. :D Hraval som najma dragy, drifty, tie mapy boli mensie takze koli mensim narokom na ram ich nacitavalo daleko rychlejsie :D

Uz to upladujem vsetko co som stiahol. Hodim link
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa spencer »

Underground 2 bol najlepší titul zo všetkých :) a tie grafické vylepšenia čo tu píšeš ma lákajú to znovu inštalovať :) uvidíme ... diky za vecičky
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
Používateľov profilový obrázok
Fullesh
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 5199
Dátum registrácie: So 05. Apr, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa Fullesh »

Underground 2 je povinna vec co instalujem ked reinstlaujem win :rolleyes: Pouzivam iba resolution mod aby to slo 1920x1080. http://postimg.org/image/ltcpzwp89/full/ :D Modi som skusal, ale moje skusenosti boli ze cim viac modov, tym castejsie pady hry nevravim este ze na win8 to blbne ovela viac ako na win7.
|MB| MSI B450I Gaming Plus |CPU| AMD Ryzen 5 5600G |CPU's Cooler| AIO 140mm
|RAM| G-Skill 2x8GB DDR4 3200MHz Trident-Z |GPU| AMD Vega 7
|SSD| Intel 660p 1024GB M.2 NVMe |PSU| NZXT 650W 80Plus Gold |Case| NZXT H1 V1
|LCD| BenQ BL3200PT |Mouse| Logitech G603 |Pad| Razer Goliathus Speed |OS| Microsoft Windows 10 Pro x64 SK
|OC| Celeron D 330 E0 / Pentium E2160 M0 / Pentium E5200 M0 / Pentium E5200 R0 / Phenom II X3 720 C2 / Core i5 2500K / Core i5 6600K
.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5611
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa Jednoduska »

tak ja uz to taham no, stale cakam na asnodov balik fungujucih modov (alebo si ho slusne prosim) :D
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: Need for speed: Underground 2

Príspevok od používateľa Asnod »

Hore som to editol a tam som to doplnil aj s pokecom :D
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.

Návrat na "Hry a problémy s nimi"