WIN10 EDGE i-prehliadac problem

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
nimh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 626
Dátum registrácie: Ne 11. Apr, 2010, 12:03
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

WIN10 EDGE i-prehliadac problem

Príspevok od používateľa nimh »

Ahojte panstvo. Mam kus problem. Zacnem od zaciatku teda. Zacal mne strasne padat EDGE no to som poriesil vdaka tomuto http://answers.microsoft.com/en-us/wind ... a4f?auth=1 proste prestal padat. Ale nastal znova problem hned po tej oprave a to jest ze si prestal pamatat hesla, prihlasenia a mnoho dalsieho. Ked ho offnem a zapnem tak je proste ciste ako po odstraneni prezerania proste ziadna hystoria. neda sa ani cezen nic stahovat a hlavne ked to mam zapnute tak som si vsimnul ze pada CORTANA. za hodku cortana padne aj 40x ked je zapnute EDGE. pozeral som ci nieje na to FIX ale nejak nenachazdam. A ked prejdem na stiahnute subory a chcem cez EDGE otvorit ten priecinok tak projse padne zavre ho. ajked priamo sa da don dostat ale tak cez EDGE nie. Da sa EDGE prinstalovat? Je na to balicek?
CPU: AMD APU A10-6800K RAM: 4x4GB Kingston HyperX Beast 2133MHz MB: ASUS A88X-PRO SSD: SAMSUNG 850 PRO 1TB, HDD: WD RED spolu 12TB VGA: ASUS R9270X-DC2T-2GD5 PIECKA: SAMSUNG MONITOR: PHILIPS model 234E5, OS: Windows 10 64bit, UPS: APC ES-700
Používateľov profilový obrázok
nimh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 626
Dátum registrácie: Ne 11. Apr, 2010, 12:03
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: WIN10 EDGE i-prehliadac problem

Príspevok od používateľa nimh »

Uz je to ok. Poriesene. pre niekoho komu sa to bude chovat podobne srajbnem riesenie. Taktiez prestala padat aj Cortana.
takze otvorte si internet Explorer / nastavenia / moznosti internetu / a na karte vseobecne - historia prehladavania kliknite na nastavenia a v prvom rade skontrolujte umiestnenie. Mne sa umiestnenie zmazalo asi tou opravou. Takze treba premiestnit priecinok. ten si zvolite kdekolvek ako chcete. hotovo vsetko hore spomenute prestalo.
CPU: AMD APU A10-6800K RAM: 4x4GB Kingston HyperX Beast 2133MHz MB: ASUS A88X-PRO SSD: SAMSUNG 850 PRO 1TB, HDD: WD RED spolu 12TB VGA: ASUS R9270X-DC2T-2GD5 PIECKA: SAMSUNG MONITOR: PHILIPS model 234E5, OS: Windows 10 64bit, UPS: APC ES-700

Návrat na "Operačné Systémy"