Problem s "conhost" procesom

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
methical
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 16. Apr, 2014, 10:56

Problem s "conhost" procesom

Príspevok od používateľa methical »

Zdravim,

chcel som sa spytat ci by mi niekto vedel poradit s danym problemom.
Ide o to ze po instalacii Win 7 Ult 64 bit na novom PC, mi hlavne po starte
preblikava kurzor mysky z "normalneho" na "busy" kruzok nezavisle od mojej cinnosti.
Deje sa tak cca kazde 4 sekundy. V "taskmanageri" v zalozke "procesov" su dva procesy, ktore odhadujem
ze to sposobuju. Je to "conhost.exe" a "csrss.exe". Docital som sa, ze to su procesy, ktore su spustane
windowsom a maju nieco spolocne s "konzolou" avsak moze to byt zaroven aj virus. Ten by sa vsak mal prejavovat
aj inymi vecami ako nahodne otvaranie stranok, blokovanie urcitych veci atd.Zaroven ked pozriem na "patu" okna "taskmanagera"
kde je vidiet pocet procesov, neustale mi pocas toho ako preblikava kurzor, skacu procesy napr zo 70 na 72 a takto hore dolu. A vzdy presne o dva.Ked prestane blikat kurzor takisto prestanu aj procesy a ustalia sa. Mne preblikava len ten kurzor a aj ked je
to kozmeticka malickost .. lezie mi to na nervy. Bohuzial si uz neviem cez net pomoct.

Nema s tym niekto prosim skusenosti? Diky pekne,
MB: ASRock Z97 EXTREME3 | CPU: Intel Core i7- 4790K | RAM: Crucial Ballistix 16GB (Kit 2x8GB) DDR3 1600MHz CL9 | GPU: ASUS GeForce GTX 780, 3GB DDR5 | HDD: Crucial SSD M550 256GB, Seagate Barracuda 7200 1TB | PSU: Super Flower SF- 550P14PE Golden King | Case: Nanoxia Deep Silence 3 - Black | Cooler: RAIJINTEK EreBoss |Keyboard: Roccat Ryos | Mouse: Roccat Kone+| Mouse Pad: Roccat Sense | Headphones: Roccat Kulo | OS: Windows 7 64bit EN |
Používateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4278
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Problem s "conhost" procesom

Príspevok od používateľa lacika »

https://www.malwarebytes.org/

stiahni preskenuj a uvidime co najde.
Používateľov profilový obrázok
methical
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 16. Apr, 2014, 10:56

Re: Problem s "conhost" procesom

Príspevok od používateľa methical »

Uz je preskenovane 3x , + microsoft security essentials antivir nic nenasiel takisto som pouzil ccleaner.
Stale to pretrvava. Zaujmave je, ze ani jeden z tychto procesov nejde otvorit umiestnenie suboru.. ostatne procesy idu.
Postahoval som vsetky mozne aktualizacie malo by byt vsetko up to date co sa tyka winu ale s tymto nie a nie pohnut.
MB: ASRock Z97 EXTREME3 | CPU: Intel Core i7- 4790K | RAM: Crucial Ballistix 16GB (Kit 2x8GB) DDR3 1600MHz CL9 | GPU: ASUS GeForce GTX 780, 3GB DDR5 | HDD: Crucial SSD M550 256GB, Seagate Barracuda 7200 1TB | PSU: Super Flower SF- 550P14PE Golden King | Case: Nanoxia Deep Silence 3 - Black | Cooler: RAIJINTEK EreBoss |Keyboard: Roccat Ryos | Mouse: Roccat Kone+| Mouse Pad: Roccat Sense | Headphones: Roccat Kulo | OS: Windows 7 64bit EN |
Používateľov profilový obrázok
methical
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: St 16. Apr, 2014, 10:56

Re: Problem s "conhost" procesom

Príspevok od používateľa methical »

Nikto ziadne napady ?
MB: ASRock Z97 EXTREME3 | CPU: Intel Core i7- 4790K | RAM: Crucial Ballistix 16GB (Kit 2x8GB) DDR3 1600MHz CL9 | GPU: ASUS GeForce GTX 780, 3GB DDR5 | HDD: Crucial SSD M550 256GB, Seagate Barracuda 7200 1TB | PSU: Super Flower SF- 550P14PE Golden King | Case: Nanoxia Deep Silence 3 - Black | Cooler: RAIJINTEK EreBoss |Keyboard: Roccat Ryos | Mouse: Roccat Kone+| Mouse Pad: Roccat Sense | Headphones: Roccat Kulo | OS: Windows 7 64bit EN |

Návrat na "Operačné Systémy"