Lukáš Litvaj tvorca stolovej hry Watchmen of Destiny: Pýtajte sa ma (aj na to ako viesť úspešnú kampaň na Kickstarteri)

Špeciálna sekcia "Rozhovory : Spýtaj sa čo chceš" je sekcia rozhovorov so zaujímavými ľuďmi.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2530
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Lukáš Litvaj tvorca stolovej hry Watchmen of Destiny: Pýtajte sa ma (aj na to ako viesť úspešnú kampaň na Kickstarte

Príspevok od používateľa RP »

Na zaver sa spytam na slovensku scénu tvorcov stolovych hier. Existuje nejaka? Poznate nejakeho dalsieho dizajnera stolovych hier zo slovenska?
Lukáš_Litvaj
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2016, 23:21

Re: Lukáš Litvaj tvorca stolovej hry Watchmen of Destiny: Pýtajte sa ma (aj na to ako viesť úspešnú kampaň na Kickstarte

Príspevok od používateľa Lukáš_Litvaj »

RP napísal:Na zaver sa spytam na slovensku scénu tvorcov stolovych hier. Existuje nejaka? Poznate nejakeho dalsieho dizajnera stolovych hier zo slovenska?
Priznam sa, ze nepoznam. V Cesku je, myslím že veľmi úspešný, Vláďa Chvátil, ktorého párty hra Code Names je známa po celom svete.
Používateľov profilový obrázok
RP
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2530
Dátum registrácie: St 21. Mar, 2001, 20:00
Bydlisko: Kosice

Re: Lukáš Litvaj tvorca stolovej hry Watchmen of Destiny: Pýtajte sa ma (aj na to ako viesť úspešnú kampaň na Kickstarte

Príspevok od používateľa RP »

Dakujeme za rozhovor :)
Lukáš_Litvaj
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ut 08. Nov, 2016, 23:21

Re: Lukáš Litvaj tvorca stolovej hry Watchmen of Destiny: Pýtajte sa ma (aj na to ako viesť úspešnú kampaň na Kickstarte

Príspevok od používateľa Lukáš_Litvaj »

RP napísal:Dakujeme za rozhovor :)
Dakujem aj ja :)

Návrat na "Rozhovory : Spýtaj sa čo chceš"