Windows - po resete problem s nastavenim uctu a aktivaciou

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Windows - po resete problem s nastavenim uctu a aktivaciou

Príspevok od používateľa newmi »

Caute.

Hral som WOT, zrazu sa PC resetol, nabehol, spustil som hru a zas reset ale uz ma neprivital win aky bol predtym. Polovica veci z plochy prec, pozadie, nastavenia prec, klavesnica ang, jazyk ang, start menu nejde (iba ked kliknem lavym mysitkom) windows sa tvari neaktivovany a aktivacia nejde, hadze error code:0x0000022 (mam ho zakupeny samozrejme), restore point nezaberaju, po restore to vypise, ze sa nepodarilo obnovit a daka hlaska s cortanou, skusal som aj cez safe mode. Zostav vid podpis. Skusal som aj preskenovat SSD lebo to pisalo, ze tam su chyby ale nic nenaslo. Antivirak a ani antimalware som este neskusal. Co s tym? Cele preinstalovavat to nemam cas ani chut teraz.

doplnenie: zda sa ze vsetko v pc zostalo akurat v uzivateloch sa vytvoril adresar TEMP a pod tym som teraz akoby prihlaseny aj ked ukazuje ze som pod svojim menom, neviem ci to nie je kvoli tej aktivacii.

update: tak zrejme mam problem so suborom kde su nastavenia uctu. Bohuzial postup kde sa upravovali zaznamy v registroch nepomohol. Vzdy sa mi vytvori TEMP user. Ked som skusal pridat noveho usera, tak ten sa mi sice zobrazi v zozname userov ale nema ani priecinok a ani nikde inde nefiguruje. Vzdy po resete nech robim co robim mi nabehne ten TEMP user :(
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Tonci20
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Windows - po resete problem s nastavenim uctu a aktivaciou

Príspevok od používateľa Tonci20 »

pred par tyzdnami som riesil to iste...po instalacii noveho win ma cakalo rovnake prekvapenie. :(
Ja som to vyriesil reinstalom...skusal som hocico no nic nepomohlo.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Windows - po resete problem s nastavenim uctu a aktivaciou

Príspevok od používateľa newmi »

to musel som cistu instalaciu veru :rolleyes:
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Operačné Systémy"